Marcin Najman vs Bonus BGC

Najman Bonus BGC

Koniec spekulacji. Pojedynek Marcina Najman (1-4) z Piotrem Witczakiem (0-3) został oficjalnie zapowiedziany na FAME MMA 5. Do starcia „El Testosterona” z „Bonusem BGC” dojdzie 26 października na piątej gali tej organizacji.

Najman karierę w mieszanych sztukach walki rozpoczął na gali KSW 12, gdzie w 43 sekundy przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. W kolejnym starciu „El Testosteron” przegrał przez duszenie w pierwszej rundzie z Przemysławem Saletą. W następnej walce Najmana w drugiej odsłonie pokonał Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika.

Po trzech porażkach z rzędu Marcin Najman wrócił do klatki. Na PLMMA 45 poddał duszeniem gilotynowym w 44 sekundy Michala Dobiasa. Na następną walkę w MMA fani Najmana musieli czekać ponad 4 lata. 40-latek powrócił do klatki na gali FFF 1, gdzie w 41 sekund przegrał z Pawłem Trybałą.

W MMA „Bonus BGC” poniósł trzy przegrane – na Night of Champions w drugiej rundzie zrezygnował z walki z Andrzejem Michalczykiem, na FAME MMA 2 przegrał w drugiej odsłonie przez ciosy z Sebastianem „Ztrolowanym” Nowakiem, natomiast na FAME MMA 3 po pierwszej rundzie z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem, Witczak zasygnalizował kontuzję.

Aktualna karta walk FAME MMA 5:

Walka wieczoru:

Szymon „Isamu” Kasprzyk (1-0) vs Marcin „Rafonix” Karsucki (1-0)

Karta główna:

Pojedynek o mistrzostwo FAME MMA w kategorii średniej
Marek „AdBuster” Hoffmann (1-0) vs Marcin Malczyński (0-0)

Pojedynek o mistrzostwo FAME MMA w kategorii półśredniej
Dawid Malczyński (2-0) vs Tomasz Olejnik (0-0)

Marcin „El Testosteron” Najman (1-3) vs Piotr „Bonus BGC” Witczak (0-3)

9 KOMENTARZE

  1. Chuj tam, muszę Wam coś wyznać, choć to nie łatwe. Nazywam się tak samo jak Bonus. Przepraszam, musiałem to z siebie zrzucić

  2. Najman już był w totalnej dupie, ale na ratunek przyszły frikowe organizacje. Ten jebaniutki to się potrafi sprzedać. Zestawienie sztos 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.