Gala FAME MMA 14 osiągnęła rekordową sprzedaż na samej platformie organizacji. Jak poinformowały Sportowe Fakty WP, Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli Fame MMA, stwierdził, że jest to kolejny rekord w historii organizacji.

W miniony weekend odbyła się kolejna gala Fame MMA, na której mogliśmy zobaczyć występy m.in. Normana Parke, Piotra Szeligi, Sergiusza „Nitro” Górskiego czy Mateusza „Tromby” Trąbki. Wydarzenie odbyło się w krakowskiej Tauron Arenie, na której zebrało się ponad 14 tysięcy widzów. Rozpara, jeden z właścicieli organizacji, wypowiedział się na temat wyników oglądalności tej gali i potwierdził, że osiągnęła ona najlepszy wynik w historii jeśli chodzi o sprzedaż na platformie famemma.tv.

Oczekiwania zarówno kibiców, zawodników jak i władz federacji przed FAME 14 były ogromne. Mówiło się, że to najciekawsza karta walk w historii freak fight. Bilety na największą halę w Polsce rozeszły się w mgnieniu oka. Przyznam, że osobiście odczuwałem większą presję niż zwykle. Atmosfera na trybunach, przebieg pojedynków, komentarze po wydarzeniu – wszystko to pozwala stwierdzić, że FAME 14 to była historyczna gala.

Z dokładnym wynikiem musimy poczekać, aż spłyną do nas wszystkie dane, ale już teraz mogę powiedzieć, że na samej platformie famemma.tv sprzedano największą liczbę licencji PPV w historii FAME. Mamy kolejny rekord! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili – kibicom za zaufanie i obecność, zawodnikom za zaangażowanie, wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i ciężką pracę nad przygotowaniem i realizacją wydarzenia.

W walce wieczoru Mateusz „Tromba” Trąbka pokonał popularnego YouTubera, Tomasza „Gimpera” Działowego, i udanie zadebiutował w klatce MMA. W drugiej walce wieczoru Sergiusz „Nitro” Górski przegrał swoją drugą walkę – w kickboxingu został on znokautowany przez Marcina „Xayoo” Majkuta. Jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków tego wieczoru było starcie w klatce rzymskiej pomiędzy byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parke i Piotrem „Szelim” Szeligą. „Stormin” nie dał absolutnie żadnych szans swojemu rywalowi, którego zdominował i ostatecznie odprawił ciosami w drugiej rundzie starcia.

Teraz mówi się, że kolejna gala organizacji, Fame MMA 15, odbędzie się 27 sierpnia tego roku. Pojawiają się informacje na temat potencjalnej lokalizacji tego wydarzenia – miałby to być Stadion Narodowy w Warszawie, ale nie jest to oficjalnie potwierdzone przez organizację. Nie wiadomo też obecnie kto wystąpi podczas tej gali w klatce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of vonski
vonski

Shark Fights
Light Heavyweight

1,349 komentarzy 4,713 polubień
A
Alkomat

Maximum FC
Lightweight

1,524 komentarzy 3,425 polubień

Rekordy tylko w KSW pamiętaj o tym marny włodarzu

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Diego
Diego

BAMMA
Welterweight

891 komentarzy 1,657 polubień

Oni mają takie rekordy jak KSW. Z bajkami to nie tutaj Panie Andresen.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of cholou92
cholou92

ONE FC
Lightweight

2,362 komentarzy 3,475 polubień

knaga szeliego śmigająca po necie pewnie robi im jeszcze lepsza reklame i zasiegi xd

Odpowiedz polub

Avatar of Assocati
Assocati

Bellator
Welterweight

4,411 komentarzy 5,031 polubień

Oni mają takie rekordy jak KSW. Z bajkami to nie tutaj Panie Andresen.

To nie KSW, tutaj więcej prawdy.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bartoszkrk
bartoszkrk

ONE FC
Flyweight

2,215 komentarzy 1,609 polubień

Kolejny rekord niczym federacja kelnera...

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,154 komentarzy 18,235 polubień

Z tego, co słyszałem, to niektórzy uczestnicy tej gali sprzedali PPV rzędu 23 tysięcy. Ktoś tu kłamie

Odpowiedz 1 Like

Avatar of wielkid
wielkid

Shark Fights
Middleweight

1,272 komentarzy 2,408 polubień

Z tego, co słyszałem, to niektórzy uczestnicy tej gali sprzedali PPV rzędu 23 tysięcy. Ktoś tu kłamie

Przecież tylko walka NITRO z XAYOO pobiłaby rekord sprzedaży PPV każdej Polskiej organizacji a tutaj był jeszcze TROMBA. Dla tych kto nie wie kim oni są i co robią zachęcam do sprawdzenia. Już skończyły się czasy że walczyła patologia internetu w Fame. Teraz tam walczą można śmiało powiedzieć WIELKIE GWIAZDY POLSKIEGO INTERNETU Youtuba czy Twitcha. I nie doszukujcie się tam w 100% sportu bo to ma być SHOW ze znanymi osobami. Tak jak był lub jest jeszcze PLAYBOY gdzie każda znana kobieta mogła zapozować nago (poczuć się modelką) i ludzie to kupowali żeby popatrzeć na zdjęcia. Tak FAME jest organizacją gdzie znane osoby walczą na prawdę ze sobą.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
L
Luiz N

BAMMA
Flyweight

724 komentarzy 760 polubień

Fajne porównanie z tym PLAYBOYEM - szacun.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,587 komentarzy 46,769 polubień

Już skończyły się czasy że walczyła patologia internetu w Fame.

No bym się nie rozpędzał - Nitro, ta kurwa do której trzepie sobie żelazna cipa, Murany - akurat to wiem co za ludzie i każdy to patola (oglądałem kiedyś Nitro i miałem go za zjeba, to co dziś odpierdala to już w ogóle szkoda słów).

Odpowiedz 1 Like

Avatar of ZELAZNAREKA
ZELAZNAREKA

UFC
Middleweight

11,178 komentarzy 3,757 polubień

Fame ogłosi dziś wiele różnych wyników gali F14. :cool:

Odpowiedz polub