Gala FAME MMA 14 osiągnęła rekordową sprzedaż na samej platformie organizacji. Jak poinformowały Sportowe Fakty WP, Krzysztof Rozpara, jeden z właścicieli Fame MMA, stwierdził, że jest to kolejny rekord w historii organizacji.

W miniony weekend odbyła się kolejna gala Fame MMA, na której mogliśmy zobaczyć występy m.in. Normana Parke, Piotra Szeligi, Sergiusza „Nitro” Górskiego czy Mateusza „Tromby” Trąbki. Wydarzenie odbyło się w krakowskiej Tauron Arenie, na której zebrało się ponad 14 tysięcy widzów. Rozpara, jeden z właścicieli organizacji, wypowiedział się na temat wyników oglądalności tej gali i potwierdził, że osiągnęła ona najlepszy wynik w historii jeśli chodzi o sprzedaż na platformie famemma.tv.

Oczekiwania zarówno kibiców, zawodników jak i władz federacji przed FAME 14 były ogromne. Mówiło się, że to najciekawsza karta walk w historii freak fight. Bilety na największą halę w Polsce rozeszły się w mgnieniu oka. Przyznam, że osobiście odczuwałem większą presję niż zwykle. Atmosfera na trybunach, przebieg pojedynków, komentarze po wydarzeniu – wszystko to pozwala stwierdzić, że FAME 14 to była historyczna gala.

Z dokładnym wynikiem musimy poczekać, aż spłyną do nas wszystkie dane, ale już teraz mogę powiedzieć, że na samej platformie famemma.tv sprzedano największą liczbę licencji PPV w historii FAME. Mamy kolejny rekord! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili – kibicom za zaufanie i obecność, zawodnikom za zaangażowanie, wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i ciężką pracę nad przygotowaniem i realizacją wydarzenia.

W walce wieczoru Mateusz „Tromba” Trąbka pokonał popularnego YouTubera, Tomasza „Gimpera” Działowego, i udanie zadebiutował w klatce MMA. W drugiej walce wieczoru Sergiusz „Nitro” Górski przegrał swoją drugą walkę – w kickboxingu został on znokautowany przez Marcina „Xayoo” Majkuta. Jednym z najbardziej emocjonujących pojedynków tego wieczoru było starcie w klatce rzymskiej pomiędzy byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parke i Piotrem „Szelim” Szeligą. „Stormin” nie dał absolutnie żadnych szans swojemu rywalowi, którego zdominował i ostatecznie odprawił ciosami w drugiej rundzie starcia.

Teraz mówi się, że kolejna gala organizacji, Fame MMA 15, odbędzie się 27 sierpnia tego roku. Pojawiają się informacje na temat potencjalnej lokalizacji tego wydarzenia – miałby to być Stadion Narodowy w Warszawie, ale nie jest to oficjalnie potwierdzone przez organizację. Nie wiadomo też obecnie kto wystąpi podczas tej gali w klatce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

vonski

BAMMA
Welterweight

894 komentarzy 2,215 polubień
A
Alkomat

BAMMA
Featherweight

818 komentarzy 1,686 polubień

Rekordy tylko w KSW pamiętaj o tym marny włodarzu

Odpowiedz 2 polubień

Diego

Jungle Fight
Light Heavyweight

418 komentarzy 525 polubień

Oni mają takie rekordy jak KSW. Z bajkami to nie tutaj Panie Andresen.

Odpowiedz 3 polubień

cholou92

Maximum FC
Middleweight

1,619 komentarzy 1,607 polubień

knaga szeliego śmigająca po necie pewnie robi im jeszcze lepsza reklame i zasiegi xd

Odpowiedz polub

Assocati

Bellator
Welterweight

4,341 komentarzy 4,811 polubień

Oni mają takie rekordy jak KSW. Z bajkami to nie tutaj Panie Andresen.

To nie KSW, tutaj więcej prawdy.

Odpowiedz 1 Like

bartoszkrk

Maximum FC
Heavyweight

1,732 komentarzy 872 polubień

Kolejny rekord niczym federacja kelnera...

Odpowiedz 3 polubień

Cyklop Schabowy

M-1 Global
Welterweight

3,736 komentarzy 6,893 polubień

Z tego, co słyszałem, to niektórzy uczestnicy tej gali sprzedali PPV rzędu 23 tysięcy. Ktoś tu kłamie

Odpowiedz 1 Like

wielkid

BAMMA
Bantamweight

766 komentarzy 1,267 polubień

Z tego, co słyszałem, to niektórzy uczestnicy tej gali sprzedali PPV rzędu 23 tysięcy. Ktoś tu kłamie

Przecież tylko walka NITRO z XAYOO pobiłaby rekord sprzedaży PPV każdej Polskiej organizacji a tutaj był jeszcze TROMBA. Dla tych kto nie wie kim oni są i co robią zachęcam do sprawdzenia. Już skończyły się czasy że walczyła patologia internetu w Fame. Teraz tam walczą można śmiało powiedzieć WIELKIE GWIAZDY POLSKIEGO INTERNETU Youtuba czy Twitcha. I nie doszukujcie się tam w 100% sportu bo to ma być SHOW ze znanymi osobami. Tak jak był lub jest jeszcze PLAYBOY gdzie każda znana kobieta mogła zapozować nago (poczuć się modelką) i ludzie to kupowali żeby popatrzeć na zdjęcia. Tak FAME jest organizacją gdzie znane osoby walczą na prawdę ze sobą.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
L
Luiz N

Brutaal
Bantamweight

467 komentarzy 358 polubień

Fajne porównanie z tym PLAYBOYEM - szacun.

Odpowiedz 1 Like

PaulPGR

Bellator
Welterweight

4,401 komentarzy 9,768 polubień

Już skończyły się czasy że walczyła patologia internetu w Fame.

No bym się nie rozpędzał - Nitro, ta kurwa do której trzepie sobie żelazna cipa, Murany - akurat to wiem co za ludzie i każdy to patola (oglądałem kiedyś Nitro i miałem go za zjeba, to co dziś odpierdala to już w ogóle szkoda słów).

Odpowiedz 1 Like

ZELAZNAREKA

UFC
Strawweight

7,660 komentarzy 2,794 polubień

Fame ogłosi dziś wiele różnych wyników gali F14. :cool:

Odpowiedz polub