Kacper Błoński zanotował kolejną wygraną w swojej karierze. „Blonsky” w jednej z głównych walk gali FAME MMA 12 pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Mateusza „Fit Loversa” Janusza.

Totalny chaos na początku walki. Janusz zaczął kopnięciami, Błoński chciał przejść do wymian ciosami. Obaj przenieśli walkę do klinczu, po chwili już pracowali nad sprowadzeniem. „Fit Lovers” znalazł się z góry, jednak zaraz szybko wrócili do stójki. Częściej trafiał Mateusz Janusz, jednak „Blonsky” przeszedł do klinczu. Na 45 sekund przed końcem rundy Kacper Błoński zdobył udane sprowadzenie, jednak już po chwili „Fit Lovers” zdołał z tego wyjść i na sam koniec kilka mocnych ciosów.

Mocne wymiany od początku drugiej rundy. Po 30 sekundach Mateusz Janusz zdobył sprowadzenie i przez moment był nawet w dosiadzie. Chwilę później zmiana pozycji i obaj wrócili do stójki, ale wystarczyło kilka sekund i Kacper Błoński zdobył obalenie i przeszedł do dosiadu. Znów powrót do stójki. Próba gilotyny ze strony Błońskiego. Ponownie powrót do stójki i obalenie ze strony Kacpra Błońskiego. Mocna końcówka ze strony młodszego zawodnika, który wielokrotnie trafił wycieńczonego rywala mocnymi uderzeniami.

Szybko do klinczu przeszedł Błoński na początku trzeciej rundy. Chwila siłowania się pod siatką i „Blonsky” zdobył udane sprowadzenie. Z góry przez cały czas kontrolował przebieg walki, zdobywając kolejne sekundy przewagi. W takiej pozycji pozostał do samego końća pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Sugar_CHAMP
Sugar_CHAMP

BAMMA
Heavyweight

1,080 komentarzy 1,004 polubień

:no no: dredziarz wygrał

Odpowiedz polub

C
Cannavaro

Jungle Fight
Welterweight

290 komentarzy 246 polubień

Jasne że dredziarz wygrał, kto uważa inaczej jest ślepy lub walki nie ogladal

Odpowiedz polub