Podczas pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 10 poznaliśmy pełną kartę walk, którą zobaczymy już 15 maja. W rozpisce znalazło się dziesięć pojedynków, natomiast w głównym starciu Norman Parke skrzyżuje rękawice z Kasjuszem Życińskim.

Norman Parke vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka wieczoru
Rekord „Stormina” w zawodowym MMA to 28 zwycięstw, 7 przegranych i 1 remis. 33-latek walczył między innymi w organizacjach KSW, BAMMA czy UFC. Pokonywał takich zawodników, jak Borys Mańkowski, Artur Sowiński czy Marcin Wrzosek. „Don Kasjo” wejdzie do klatki FAME MMA po raz piąty. W dotychczasowych walkach pokonywał Adriana Polańskiego, Dawida Ambroziaka, Macieja Rataja i Marcina Najmana.

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
Pojedynek youtuberów. Dubiel na swoim koncie ma już jedną walkę. Na FAME MMA 8 przegrał decyzją sędziów. Nykiel po raz pierwszy wejdzie do klatki.

Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk vs Marta „Linkimaster” Linkiewiczpojedynek o mistrzostwo FAME MMA kobiet
Wybrańczyk zaliczyła udany debiut podczas marcowej gali FAME MMA 9, gdzie już w drugiej rundzie poddała Kamilę Smogulecką. Linkiewicz natomiast na swoim koncie ma cztery pojedynki – wygrywała z Moniką Godlewską, Kamilą Smogulecką i Martą Rentel, przegrała natomiast z Anielą Bogusz.

Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polańskipojedynek o mistrzostwo FAME MMA w wadze półśredniej
Trzecia walka pomiędzy Malczyńskim a Polańskim. W pierwszej na punkty wygrał Malczyński, w drugiej decyzją wygrał Polański – starcia te kończył się jednak niejednogłośnymi punktacjami. Aktualny mistrz na swoim koncie ma również wygrane z Amadeuszem Roślikiem, Tomaszem Olejnikiem i Wojciechem Golą, „Polak” natomiast dwukrotnie wygrywał z Amadeuszem Roślikiem oraz przegrał na punkty z Kasjuszem Życińskim.

Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa
Kolejne starcie stoczy Al-Sulwi. Pod szyldem FAME MMA decyzjami sędziów pokonywał on Pawła Tyburskiego i Patryka „Kizo” Wozińskiego, natomiast wcześniej na galach FEN kończył przed czasem Bartłomieja Brzezińskiego i Macieja Gnatowskiego. Trzecią walkę w FAME MMA stoczy Łukasz Lupa, który w dotychczasowych starciach wygrywał z Markiem Wilczakiem i Marcinem Makowskim, przegrał natomiast z Kamilem Stępińskim.

Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz Gąsiewski
Dla Roślika będzie to szansa przerwania serii czterech przegranych z rzędu. W debiucie pokonał on Sylwestra Tkocza, natomiast w kolejnych pojedynkach przegrywał z Dawidem Malczyńskim, dwukrotnie z Adrianem Polańskim oraz z Maksymilianem Wiewiórką. Mateusz Gąsiewski to aktor, który pojawiał się w polskich serialach.

Piotr Pająk vs Gamou Fall
Pająk po raz drugi wejdzie do klatki FAME MMA 8. W listopadzie ubiegłego roku zadebiutował przegrywając decyzją sędziów z Alanem Kwiecińskim. Dla Falla to będzie również druga walka w tej organizacji. W debiucie odprawił przez poddanie Macieja Szewczyka.

Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
Pojedynek uczestników programu „Top Model”.

Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Tańcula po raz czwarty wejdzie do klatki. W debiucie we wrześniu 2019 roku pokonał Dariusza Sierheja na gali Silesian MMA Challenge 2, natomiast pod szyldem FAME MMA pokonał Alana Kwiecińskiego i przegrał z Pawłem Tyburskim. Murański to aktor, który zadebiutuje w klatce.

Kamil „Hassi” Hassan vs Dawid „Ambro” Ambroziak
Hassan trzeci raz pojawi się w klatce FAME MMA. W dotychczasowych starciach dwukrotnie przegrał z Maksymilianem Wiewiórką, zwyciężył natomiast przez nokaut z Olegiem Riaszeńczewem. Ambroziak pod szyldem FAME MMA pokonał Dawida Ozdobę i Macieja Szewczyka, w starciu kickboxerskim przegrał natomiast z Kasjuszem Życińskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.