FAME 31, zaplanowana na 9 maja 2026 roku odbędzie się w Koszalinie a głównym punktem wydarzenia będzie Fight Club Tournament, czyli turniej bokserski w małych rękawicach do MMA, w którym nagrodą główną jest BMW M5.

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej przed galą FAME 31 poznaliśmy wszystkich uczestników turnieju poza tzw. jokerem do walki rezerwowej którego organizacja ujawni w późniejszym czasie. Oprócz samego turnieju, FAME zapowiedziała ogłoszenie dodatkowych pojedynków, które mają podgrzać atmosferę między rundami turniejowymi.

Oto aktualna karta walk i lista potwierdzonych uczestników turnieju:

Fight Club Tournament (Boks, małe rękawice)

Na ten moment federacja ogłosiła 9 z 10 zawodników, którzy wezmą udział w drabince turniejowej (ćwierćfinały):

  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs TBA
  • Akop Szostak vs TBA
  • Paweł „Scarface” Bomba vs TBA
  • Josef Bratan vs TBA
  • Alan Kwieciński vs TBA
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs TBA
  • Robert Karaś
  • Brajan „Bojan” Bojanko

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

31 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of GroszMC
GroszMC

Bellator
Heavyweight

4,870 komentarzy 14,373 polubień
Avatar of DrBear
DrBear

BAMMA
Flyweight

747 komentarzy 1,820 polubień

Jeżeli to nie bober Sylwii to ja nie chce wiedziec
22650.jpg

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,985 komentarzy 76,848 polubień

Akop załatwi wszystkich przez latająca gogoplatę!

A nie czekaj …

Odpowiedz polub

Avatar of bokserek
bokserek

Legacy FC
Featherweight

1,915 komentarzy 4,395 polubień

Jeżeli to nie bober Sylwii to ja nie chce wiedziec
View attachment 146019

Nie da się patrzeć na ten jego ohydny ryj.. I do tego atencjusz jakich mało

Odpowiedz 1 Like

Avatar of DrBear
DrBear

BAMMA
Flyweight

747 komentarzy 1,820 polubień

Nie da się patrzeć na ten jego ohydny ryj.. I do tego atencjusz jakich mało

Jak on powiedział, że nie wsparł Łatwogang bo ma inne zbiórki, mniejsze projekty i wysłał mu smsa "że jakby potrzebował pomocy to niech pisze". Ja jebie xd no trzeba mieć ego w chuj

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Middleweight

11,224 komentarzy 30,958 polubień
Avatar of Bezimienny
Bezimienny

KSW
Heavyweight

6,007 komentarzy 17,508 polubień

Jeżeli to nie bober Sylwii to ja nie chce wiedziec
View attachment 146019

Zobaczyłem parę filmików z jego psami: trudno byłoby mi znaleźć argumenty, że to co on robi jest dla nich ok.
Większość trenerów psów nie poparłaby takiego zachowania....

Odpowiedz polub

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,738 komentarzy 16,244 polubień

Jest Joker.

Cholera, ŻelaznePrącie miał chyba rację. Te friki to już nawet nie odgrzewają 3 razy starych kotletów mielonych, ale robią je z padliny bydła chorego na pryszczycę.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Bezimienny
Bezimienny

KSW
Heavyweight

6,007 komentarzy 17,508 polubień

Jest Joker.

Mieć prawie 60 lat, ciągle dostawać manto z mnóstwem ciosów i nadal próbować jeszcze raz...
...choroba psychiczna, długi, pazerność, atencyjność - pewnie coś z tego albo wszystko naraz :suchykarol:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of cholou92
cholou92

EFC Africa
Flyweight

2,698 komentarzy 4,195 polubień

Cholera, ŻelaznePrącie miał chyba rację. Te friki to już nawet nie odgrzewają 3 razy starych kotletów mielonych, ale robią je z padliny bydła chorego na pryszczycę.

uważaj by kurwy nie wywołać, jeszcze dwa razy można na spokojnie napisać jego ksywę nim kogut zapieje następnego dnia

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,738 komentarzy 16,244 polubień

Mieć prawie 60 lat, ciągle dostawać manto z mnóstwem ciosów i nadal próbować jeszcze raz...
...choroba psychiczna, długi, pazerność, atencyjność - pewnie coś z tego albo wszystko naraz :suchykarol:

Pewnie tak, ale ten stary mitoman "walczy" dopiero od jakichś 5 lat. Późno zaczął i wyciska cytrynę ten prymitywny czub do ostatniej kropli.

Pederator "walczy" 17 lat a Mahmed bije się od 22 lat. Im też wciąż mało. A wszystko tylko dla kibiców ;-)

Odpowiedz polub

Avatar of Bezimienny
Bezimienny

KSW
Heavyweight

6,007 komentarzy 17,508 polubień

Pewnie tak, ale ten stary mitoman "walczy" dopiero od jakichś 5 lat. Późno zaczął i wyciska cytrynę ten prymitywny czub do ostatniej kropli.

Pederator "walczy" 17 lat a Mahmed bije się od 22 lat. Im też wciąż mało. A wszystko tylko dla kibiców ;-)

Mamed na tyle walk przyjął dość mało ciosów (nawet możliwe, że nie jeden rugbysta więcej dostał po głowie), Pudzian zawsze szybo klepał gdy było zagrożenie, zawsze chyba zdążył :suchykarol:
Chociaż ze sportowcami tak jest, że dopóki będą mogli podnieść rece do góry to będą walczyć, a Materla to nawet z jedną ręką, a jakaś organizacja wymyśli dla niego formułę - sportowcy no są szaleni/uzależnieni od adrenaliny.

Murański wyrabia normę za kilku zawodników w liczbie otrzymanych ciosów. Najman to przynajmniej wie, że gówno umie (chociaż widać, że go to boli) i szybko klepie, a ten chyba naprawdę wierzy w zwycięstwo.

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,738 komentarzy 16,244 polubień

Murański wyrabia normę za kilku zawodników w liczbie otrzymanych ciosów

Może się przynajmniej czemuś przysłuży. Zgon we frikach wydaje się być nieunikniony. Lepiej, mimo wszystko, żeby padło na starego niż młodego.

A jak to się stanie to zamkną cały ten kram -- niezależnie od tego, kto będzie rządził. Władza zrobi pokazówkę i akurat w tym przypadku będę za tym.

Odpowiedz polub

Avatar of Bezimienny
Bezimienny

KSW
Heavyweight

6,007 komentarzy 17,508 polubień

Może się przynajmniej czemuś przysłuży. Zgon we frikach wydaje się być nieunikniony. Lepiej, mimo wszystko, żeby padło na starego niż młodego.

A jak to się stanie to zamkną cały ten kram -- niezależnie od tego, kto będzie rządził. Władza zrobi pokazówkę i akurat w tym przypadku będę za tym.

W samej idei freaków nie ma nic złego. Jedni oglądaliby Zandberg vs Braun, drudzy Ziemkiewicz vs Lis - dużo by się to nie różniło od wielu freakowych zestawień z początku Fame.Społeczeństwo chce igrzysk, żeby tylko to było sprzedawane dla dorosłych, a nie nieletnich...
Tylko później zaczęli promować bandytów i to już nie jest dobre już w I tak bandyckim polskim Mma...
Konserwatyści u władzy przymykali na to oko, a prezydenci miast udostępniali hale sportowe.
Nawet po tym co zrobili kibole na High League (już przemilczę tłumaczenia Jurasa). ..
Skutki śmierci na gali freakowej będą ciężkie też dla mma, a taki Jarosz i ekipa bawiący się w gale, gdzie zasady są tylko sugestią to...

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,738 komentarzy 16,244 polubień

W samej idei freaków nie ma nic złego. Jedni oglądaliby Zandberg vs Braun, drudzy Ziemkiewicz vs Lis - dużo by się to nie różniło od wielu freakowych zestawień z początku Fame.Społeczeństwo chce igrzysk, żeby tylko to było sprzedawane dla dorosłych, a nie nieletnich...
Tylko później zaczęli promować bandytów i to już nie jest dobre już w I tak bandyckim polskim Mma...
Konserwatyści u władzy przymykali na to oko, a prezydenci miast udostępniali hale sportowe.
Nawet po tym co zrobili kibole na High League (już przemilczę tłumaczenia Jurasa). ..
Skutki śmierci na gali freakowej będą ciężkie też dla mma, a taki Jarosz i ekipa bawiący się w gale, gdzie zasady są tylko sugestią to...

Idee zazwyczaj mają brutalnie zderzenie z rzeczywistością.

Dla mnie nie sprowadza się to tylko do kwestii bandytów, ale propagowania tych pożal się Boże quasi influenserów, quasi artystów -- oraz znanych po prostu z różnych idiotycznych akcji -- którzy są często gęsto zwykłą patologią. Prymitywami, którzy są wzorcami dla dzieciaków. Są to e-kurwiszcza z OF, udający artystów czy typy, którzy streamują wszelkiej maści gówno.

Język jaki jest dla tych konferencjach frików to jest totalny dramat – to jest propagowanie już takiego skrajnego językowego zbydlęcenia w przestrzeni publicznej, a widzowie na takiej Sali podczaj konferencji to często gęsto dzieciaki.

Aktorzy w tym rynsztokowym teatrze to niekoniecznie przestępcy w ścisłym znaczeniu tego słowa, ale to wciąż jest społeczny margines, który dostał przestrzeń do tego, by móc zaistnieć i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. A przede wszystkim młodociani oglądający to zyskuję przeświadczenie, ze takie zachowanie są akceptowalne. To jest normalizowanie patologii.

Specjalnie często nie korzystam z miejskiej komunikacji zbiorowej, ale jak dwa razy byłem mimowolnym słuchaczem dyskusji młodych nastolatków, ich podniety tymi patusami, to zrobiło mi się autentycznie smutno.

Większości normalnych dorosłych to frikowe gówno chyba nie może na dłuższą metę specjalnie interesować. Chyba, że ten dorosły był wcześniej dzieciakiem, który nasiąknął tym syfem. Organizacje frikowe przykleiły się do nastolatków, bo z nich czerpią największe profity i to oni nakręcają zainteresowanie ruchem na social mediach.

To już dawno przestało być czymś pociesznym – cyrkowymi bitkami różnych odmieńców. A jest tylko promocją ludzi ze społecznego marginesu i wynoszeniem ich na piedestał. Bo dostają pieniądze i rozpoznawalność. A to imponuje dzieciakom.

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of dżejson
dżejson

BAMMA
Welterweight

931 komentarzy 170 polubień

prezydenci miast udostępniali hale sportowe.

Dlaczego czas przeszły? Dopiero co była gala w Nysie, a ta będzie w Koszalinie.

PS- mega hujowa karta, byłem wręcz przekonany że oni coś więcej dorzuca do tego turnieju a tu tylko jakiś Deddy vs Polaczek i 2 vs 2.

Ale bidne te polskie friki, nie wiem jak z takiego uniwersum można było zrobić takie byle co.

Widzimy się na omówieniu gali.

Mógłbym nakręcić identyczny film tylko słowo Marvel zamienilbym na freak fighty. Dlatego już się tu nie udzielam.

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Bezimienny
Bezimienny

KSW
Heavyweight

6,007 komentarzy 17,508 polubień

Idee zazwyczaj mają brutalnie zderzenie z rzeczywistością.

W przypadku freaków mamy wadę fabryczną: jeśli od początku oparli freaki na zarabianiu na kontrowersji, a nie tylko oglądaniu czegoś dla beki -to niestety ciągle trzeba przesuwać granicę. Jak z narkotykami: odbiorca uodparnia się i tylko większa dawka będzie na niego działała. Kiedyś wyrzucili Najmana za łamania zasad, teraz Najman to pikuś...

Aktorzy w tym rynsztokowym teatrze to niekoniecznie przestępcy w ścisłym znaczeniu tego słowa, ale to wciąż jest społeczny margines, który dostał przestrzeń do tego, by móc zaistnieć i dotrzeć do szerszej grupy odbiorców. A przede wszystkim młodociani oglądający to zyskuję przeświadczenie, ze takie zachowanie są akceptowalne. To jest normalizowanie patologii.

Może to nie są asy świata przestępczego, ale mimo wszystko są groźni, bo zwykłemu obywatelowi częściej nerwów napsuje ,,leszczowa" przestępczość, a nie ta liga mistrzów przestępczości (jak to mówią czasami oficerowie CBŚ? Ten człowiek zatrzymany za przestępczość zorganizowaną był szanowany wśród sąsiadów, miał dobrą opinie, a we Włoszech najbezpieczniejszymi miejscami są pizzerie należące do gangsterów :einsteinsmoke:).
Prosty przykład z ostatnich newsów: nastolatkowie pobili ojca i syna za koszulkę złego klubu. Chcą zaistnieć, zaimponować starszym idolom...
Dlatego tym patusom nie powinno się odpuszczać: kibole za akcje na High League powinni dostać taki wpierdol aby do starości pamiętali, a jeśli broń Boże któryś miał tatuaże patriotyczne to najlepiej ogniem wypalić za znieważenie symboli narodowych...
Jeszcze rozpierdolił mnie Juras po tej akcji: no bo trzeba wyczuć nastroje, dogadać się jak niektórzy robią. No kurwa: może jeszcze o licencje wystąpić :aletoniedomnietak:
Fakt jednak, że policja jest w takim stanie rozkładu, że została im odpowiedzialność, a narzędzia to... Radzą sobie z przestępczością zorganizowaną, ale ale z tą gorzej zorganizowaną to już...

Specjalnie często nie korzystam z miejskiej komunikacji zbiorowej, ale jak dwa razy byłem mimowolnym słuchaczem dyskusji młodych nastolatków, ich podniety tymi patusami, to zrobiło mi się autentycznie smutno.

Aż mi się przypomniało:
Pasternak w realnym świecie doświadczający tego co szkodliwego robią freki

Chociaż parę plusów freaki miały: taki Korczarowski może zostałby kiedyś posłem, może nawet wiceministrem, a teraz każdy wie, że to zjeb. Kibole i kulturyści fajnie się ośmieszyli i oczywiście Paweł Jóźwiak :korwinlaugh:

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,432 komentarzy 82,030 polubień

Japierdole jakie elaboraty, warto przeczytać?

Odpowiedz polub

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,738 komentarzy 16,244 polubień

Japierdole jakie elaboraty, warto przeczytać?

Nie warto. Lepiej posłuchać tiktoka jakiegoś ćpuna/zjeba/chlora jak pierdoli żale do telefonu o swoich znajomych ;-)

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,432 komentarzy 82,030 polubień

Nie warto. Lepiej posłuchać tiktoka jakiegoś ćpuna/zjeba/chlora jak pierdoli żale do telefonu o swoich znajomych ;-)

Nie mam tiktaka, nie używam takich rzeczy jak jakieś rolki.

Odpowiedz polub

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,738 komentarzy 16,244 polubień

Nie mam tiktaka, nie używam takich rzeczy jak jakieś rolki.

To co wklejałeś, to było oryginalnie z tiktaka.

Odpowiedz polub

K
Ksienc

Shark Fights
Featherweight

1,140 komentarzy 2,239 polubień
Avatar of Bezimienny
Bezimienny

KSW
Heavyweight

6,007 komentarzy 17,508 polubień

Taki stary i te obcisłe ubrania: gejowskie...

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,211 komentarzy 149,992 polubień

Nie da się patrzeć na ten jego ohydny ryj.. I do tego atencjusz jakich mało

klaun.

Odpowiedz polub

Avatar of Dawid _Ozdoba-Legenda
Dawid _Ozdoba-Legenda

UFC
Middleweight

11,224 komentarzy 30,958 polubień

3 gala w tym roku i 3 oparta na nazwisku Zalecki.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,432 komentarzy 82,030 polubień

To co wklejałeś, to było oryginalnie z tiktaka.

Dobrze wiedzieć :fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,738 komentarzy 16,244 polubień

Dobrze wiedzieć :fjedzia:

Trudno tego nie wiedzieć. Czy też nie wiem, jak można tego nie wiedzieć/widzieć. Wklejałeś filmiki z Twittera (X), które były rolkami z tiktoka – ruchome logo tegoż tworu – znak wodny – było aż nadto widoczne.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,432 komentarzy 82,030 polubień

Trudno tego nie wiedzieć. Czy też nie wiem, jak można tego nie wiedzieć/widzieć. Wklejałeś filmiki z Twittera (X), które były rolkami z tiktoka – ruchome logo tegoż tworu – znak wodny – było aż nadto widoczne.

Skupiałem się na treści ulicznego przekazu.

Odpowiedz polub

Avatar of tucznik
tucznik

M-1 Global
Welterweight

3,738 komentarzy 16,244 polubień

3 gala w tym roku i 3 oparta na nazwisku Zalecki.

Zatęchłe KRS to przy tym świeża morska bryza. Kto by pomyślał, że friki tak szybko zaczną zjadać swój własny ogon?

Przy tylu zjebach/odklejeńcach, w sieci i okolicach, oni wciąż bazują na tym samym szrocie, nie potrafiąc kreować nowych efektownych patafianów.

Odpowiedz 5 polubień