Marcin Sianos wygrał w starciu dwóch na jednego na gali FAME 25, która 5 kwietnia odbyła się w Częstochowie. Najpierw na zasadach MMA zdyskwalifikowany został Przemysław Skulski, a następnie na zasadach K-1 “Thanos” rozbił ciosami Jarosława Kozieła.

Dwójka zawodników od razu ruszyła na Marcina Sianosa. Nie zdołali oni sprowadzić go jednak do parteru. „Thanos” próbował atakować Jarosława Kozieła, natomiast ciosy Sianosowi zadawał z góry Przemysław Skulski. Sędziowie przerwali walkę widząc ciosy w tył głowy ze strony „Sequento”. Wznowienie akcji i wielki chaos. Obaj rzucili się na Sianosa, ale ten cały czas się bronił. Po chwili znów przerwanie akcji przez ciosy w tył głowy, za co Skulski został ukarany odjętym punktem. Ponownie wznowienie akcji w stójce, Sianos nie dał zrobić sobie krzywdy, dobrze się bronił i znów błąd „Sequento” za co tym razem został zdyskwalifikowany.

Skulski opuścił klatkę, natomiast walkę na zasadach K-1 kontynuowali Marcin Sianos i Jarosław Kozieł. Potężny ciosy ze strony „Thanosa” na początku starcia. Obaj byli już bardzo zmęczeni. „Koziołek” nie obawiał się wymian i próbował odpowiadać uderzeniami. Dopiero po blisko dwóch minutach i kolejnych wymianach pod siatką Kozieł padł pod naporem ciosów, co przerwał sędzia.

Marcin Sianos wszedł do klatki z serią trzech przegranych z rzędu, podczas których pokonywali go Artur Bizewski przez dyskwalifikację w boksie, a w MMA Oli Thompson przez techniczny nokaut oraz Michał Andryszak jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej „Thanos” wygrywał między innymi z Pawłem Biernatem, Patrykiem Dubielą czy Marcinem Kalatą.

Przemysław Skulski stoczył piątą walkę, wcześniej występował pod szyldem HIGH LEAGUE, CLOUT MMA, a w grudniu 2024 roku zadebiutował w FAME. „Sequento” wygrał jedynie w marcu 2024 roku z Piotrem Lizakowskim, a przegrywał natomiast z Andrzejem Gazdą, Piotrem Bombą i Jarosławem Koziełem.

Dla Jarosława Kozieła była to druga walka. W grudniu 2024 roku pokonał jednogłośną decyzją sędziów Przemysława Skulskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Halny
Halny

KSW
Heavyweight

6,119 komentarzy 3,531 polubień

Ten Sianos to te ciosy zadawał trochę jakby w zwolnionym tempie. Trochę Pudzian style.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Prorok Izajasz
Prorok Izajasz

UFC
Middleweight

11,394 komentarzy 20,596 polubień
Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Middleweight

13,557 komentarzy 57,801 polubień

Sianos nawet na tle takich kasztanów pokazuje swoje wyjątkowe fight IQ

:DC:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Raven
Raven

PRIDE FC
Heavyweight

7,154 komentarzy 29,303 polubień

Marcin Sianos pokonał “Koziołka” i “Sequento”​

Zrobił im z mordy Pacanowo? :mjsmile:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Filip_
Filip_

Jungle Fight
Light Heavyweight

385 komentarzy 665 polubień

Fajny kurs był na Sianosa.

Odpowiedz polub

Avatar of Undertaker
Undertaker

Shark Fights
Welterweight

1,215 komentarzy 2,252 polubień

Ten Sianos to te ciosy zadawał trochę jakby w zwolnionym tempie. Trochę Pudzian style.

Chyba nie chciał mu zrobić większej krzywdy, bo źle to wyglądało do tego z bezapelacyjną przewagą gabarytów. To już wolę pomiatanie karłami przez strongmanów.

Odpowiedz polub

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Bellator
Bantamweight

3,920 komentarzy 9,458 polubień

Siła
Indywidualizm
Aparycja
Nieustępliwość
Obeznanie
Skuteczność
!!!
Zawsze kibicuję
:bleed:

Odpowiedz polub

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

UFC
Bantamweight

8,115 komentarzy 28,772 polubień

Siła
Indywidualizm
Aparycja
Nieustępliwość
Obeznanie
Skuteczność
!!!
Zawsze kibicuję
:bleed:

Pod I powinna być Inteligencja :juanlaugh:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Bellator
Bantamweight

3,920 komentarzy 9,458 polubień

Pod I powinna być Inteligencja :juanlaugh:

Jest, ale indywidualna :cool:

Odpowiedz polub

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

KSW
Featherweight

4,957 komentarzy 26,464 polubień

Jest, ale indywidualna :cool:

Siła umysłu!
Już wiadomo skąd te kanały melioracyjne na głowie u Marcina :beczka:

Odpowiedz 2 polubień