Tomasz Gromadzki pokonał Piotra Tyburskiego przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie. „Zadyma” zwyciężył w rewanżowym pojedynku.
Pojedynek odbył się na gali FAME 19, 2 września w Krakowie.
Piotr Tyburski od samego początku skupiał się na niskich kopnięciach. W pewnym momencie widać było nawet, że Tomasz Gromadzki odczuwał te uderzenia. „Tybori” przez moment przeszedł także do klinczu, gdzie starał się utrzymać rywala pod siatką, jednak ten z tego uciekł. Po chwili Tyburski podczas jednej z wymian ponownie kopnął przeciwnika, jednak uderzył stopą, co automatycznie zakończyło się kontuzją nogi. „Tybori” szybko to zasygnalizował, a sędzia musiał przerwać starcie.
Pierwsze starcie pomiędzy zawodnikami miało miejsce na gali FAME Friday Arena 1, która 21 lipca odbyła się we Wrocławiu. Większościową decyzją sędziowie zadecydowali wtedy o remisie.
Tomasz Gromadzki w poprzednich starciach mieszał występy pod szyldem GROMDA, starcia bokserskie i walki w FAME. „Zadyma” w swojej karierze wygrywał między innymi z Alanem Kwiecińskim, Rafałem Łazarkiem czy Danielem Więcławskim, przegrywał natomiast z Vasylem Halychem i Robertem Parzęczkewskim.
Piotr Tyburski na swoim koncie w walkach „1 na 1” miał tylko walkę z Gromadzkim, którą zremisował. Wcześniej, na FAME 2, wziął on udział w walce „2 na 2”, gdzie ze swoim bratem Pawłem pokonali przez techniczny nokaut Piotra i Pawła Kluków.
8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Roshi
Vale Tudo Championship
UFC Light Heavyweight
Vale Tudo Open
M-1 Global Welterweight
Maximum FC Heavyweight
UFC Middleweight
PRIDE FC Welterweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/69472/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>