Arkadiusz Tańcula pokonał Amadeusza Roślika w walce wieczoru gali FAME 19, która 2 września odbyła się w Krakowie. „Aroy” niemal przez cały czas kontrolował przebieg pojedynku w stójce.

Szybko środek klatki zajął Tańcula, który spychał Roślika pod siatkę. „Ferrari” spróbował pierwszych sierpów, jednak żaden z nich nie był bliski trafienia rywala. „Aroy” cały czas utrzymywał dystans, uciekając od bezpośrednich wymian z przeciwnikiem. Na minutę przed końcem rundy Amadeusz Roślik poszedł po sprowadzenie do parteru, które było udane dosłownie przez sekundę, bo Arkadiusz Tańcula świetnie to skontrował. „Ferrari” zdołał jednak wstać i pojedynek wrócił do wymian w stójce.

Druga runda to wciąż spokojna walka . Dopiero w połowie Amadeusz Roślik trafił jednym z ciosów przeciwnika, po którym ten zachwiał się na nogach. „Ferrari” ruszył na rywala z kolejnymi ciosami, jednak Arkadiusz Tańcula dobrze odpowiedział w kontrze trafiając przeciwnika.

Roślik na początku trzeciej rundy atakował swoimi sierpami, jednak Tańcula widocznie się tego obawiał i utrzymywał dystans. W połowie rundy „Ferrari” ruszył z potężną serią, jednak „Aroy” odpowiedział bez problemów sprowadzeniem do parteru. W tej płaszczyźnie pozostał do samego końca walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.