Marcin Wrzosek pechowo zakończył pojedynek na gali FAME 17 w Krakowie. Po niskim kopnięciu ze strony Piotra Szeligi „Polish Zombie” pechowo upadł na rękę, która wygięła się w drugą stronę. Gala odbyła się 3 lutego 2023 roku.
Pierwsze sekundy spokojne. Zaczął Szeliga od obszernego uderzenia. Wrzosek zajął środek klatki i ustawiał rywala. W pewnym momencie „Szeli” zaatakował mocnym niskim kopnięciem, którym podciął Marcina Wrzosek, a ten upadł na matę niezwykle pechowo – „Polish Zombie” upadł na wyprostowaną rękę, która wygięła się w drugą stronę.
Dla Wrzoska była to trzecia walka w organizacji FAME. W dotychczasowych przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim w starciu na zasadach boksu oraz wygrał na punkty z Mariuszem Gollingiem w walce z tymi samymi regułami. Po opuszczeniu organizacji KSW stoczył jeszcze dwie walki – na WOTORE w pierwszej rundzie rozprawił się z Vaso Bakocevicem w pojedynku na gołe pięści, natomiast na PRIME w drugiej rundzie rozbił Piotra Kałuskiego w kickboxingu.
Szeliga w poprzednim starciu przegrał przez techniczny nokaut z Normanem Parke’iem. Wcześniej pokonywał Gabriela Al-Sulwiego, Krzysztofa Ferenca i Krystiana Pudzianowskiego, przegrał natomiast przez poddanie z Piotrem Piechowiakiem.
...wczytuję komentarze...
Brutaal Lightweight
PRIDE FC Lightweight
UFC Flyweight
UFC Heavyweight
UFC Middleweight
KSW Light Heavyweight
Legacy FC Welterweight
UFC Lightweight
UFC Middleweight
Oplot Challenge Light Heavyweight
Shark Fights Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum Cohones → lub komentuj na MMARocks.pl →