Piotr Szeliga odniósł kolejne zwycięstwo pod szyldem organizacji FAME. Tym razem znokautował potężnym ciosem Gabriela Al-Sulwiego, zadając mu tym samym pierwszą przegraną. Pojedynek odbył się na zasadach kickboxingu w małych rękawicach do mieszanych sztuk walki.

Początek walki dość spokojny zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Al-Sulwi rozpoczął ofensywę od bardzo mocnych kopnięć, które Szeliga zdecydowanie odczuwał. W pewnym momencie doszło do zwarcia, podczas którego „Arab” upadł na matę – wtedy też kopnął rywala w szyję, co ten szybko zasygnalizował. Potrzebna była konsultacja medyczna, jednak „Szeli” chciał kontynuować pojedynek.

Po powrocie do wymian obaj mocno ruszyli na siebie. Gabriel Al-Sulwi wciąż atakował niskimi kopnięciami, a Piotr Szeliga starał się odpowiadać obszernymi ciosami. Po mocnym i precyzyjnym lewym prostym w tempo „Szeli” osunął się na deski i był liczony po raz pierwszy. Do końca rundy „Arab” jedynie kontrolował przebieg starcia.

W drugiej rundzie Szeliga wziął rozbieg i ruszył na rywala z szaleńczym, latającym kopnięciem, jednak chybił. Po chwili znów spróbował, tym razem obrotowym kopnięciem z wyskoku, teraz także nie trafił. W pewnym momencie „Arab” znów chciał zaatakować niskim kopnięciem, jednak „Szeli” w tempo zaatakował niesamowicie mocnym lewym, po którym Al-Sulwi padł nieprzytomny na deski. Sędzia zdecydował się natychmiastowo przerwać pojedynek.

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of PIR
PIR

PRIDE FC
Heavyweight

7,087 komentarzy 20,508 polubień

POTĘŻNY PROKURATOR MORDUJE ARABA ! ZOBACZ JAK

:lesnarhappy:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

ONE FC
Flyweight

2,207 komentarzy 3,994 polubień

POTĘŻNY PIOTR PROKURATOR POMPKA MORDUJE ARABA LUCKY PUNCHEM! ZOBACZ JAK

:lesnarhappy:

Poprawiłem :mamed:

Odpowiedz 2 polubień