Fot. Sherdog.com
Fot. Sherdog.com

Komisja Sportowa w Ohio nie była zadowolona z zachowania Fabricio Werduma (MMA 21-6) oraz trenera Edmonda Tarverdyana podczas UFC 203. Przed ogłoszeniem wyniku walki byłego mistrza wagi ciężkiej z Travisem Browne (MMA 18-5) doszło do krótkiej wymiany zdań między mężczyznami, która zakończyła się kopnięciem trenera przez Werduma.

Chociaż dyrektor Komisji Sportowej w Ohio, Bernie Profato, uznał zachowanie zawodnika i trenera za skandaliczne, to uchylił się od wymierzania im kary, a całą akcję zakończy jedynie słownym ostrzeżeniem.

Karę od Komisji otrzymał natomiast Alistair Overeem (MMA 41-15), który musi zapłacić 500$ za spóźnienie się na poranne ważenie.

73 KOMENTARZE

 1. Idz Pan z nazwiskiem Edmunda :razz:oke:

  Następnym razem pisz po prostu kołcza Edmunda, albo trenera Rondy Rousey 😀

 2. Następnym razem pisz po prostu kołcza Edmunda, albo trenera Rondy Rousey 😀

  Właśnie tytuł na początku brzmiał " trenera Edmunda" ale biorąc pod uwagę czepliwość niektórych to bałam się pytań w stylu " Jakiego Edmunda trenuje ten Pan?" 😆

  Wolałam nie ryzykować 😆

 3. Idz Pan z nazwiskiem Edmunda :razz:oke:

  Z imieniem najwyraźniej też, bo to jest Edmond, nie Edmund :razz:oke:

  Jednak konto twitterowe Coach Edmund ma większy zasięg oddziaływania niż myślałem 😆

  PS: A następnym razem możesz napisać Targaryen :werdum:

 4. Idz Pan z nazwiskiem Edmunda :razz:oke:

  Pisz Targaryen, Edzio zyska trochę fejmu 😉

  Co do Werduma to powinien dostać nagrodę 😀

 5. Jedna się "wychowała wszechstylowo" u Ormian, druga u Czejenów :mamed:

  Masz u mnie BONUS 100 lajków

   @crt14 czytaj co "małpy z ZOO" , "forum stulejarzy" pisze !

 6. Jakikolwiek by Edmond nie był, to zachowanie Werduma W TEJ KONKRETNEJ sytuacji było kurwa skandaliczne i kompletnie niewytłumaczalne. I jeszcze ta debilna postawa, która przybrał od razu po wyprowadzeniu kopnięcia, jakby szykował się do bójki, co za patus z niego.

 7. @MysticBęben ile mi jeszcze zostaało ?

  Coś koło 20 chyba :mamed:

  Ale nawiązując do mojej wypowiedzi: bez kitu, jak czytałem o początkach Rondy u Endomondo, to sobie wyobraziłem, jak to mogło być u JJ na sali z Czejenami 😀

 8. Coś koło 20 chyba :mamed:

  Ale nawiązując do mojej wypowiedzi: bez kitu, jak czytałem o początkach Rondy u Endomondo, to sobie wyobraziłem, jak to mogło być u JJ na sali z Czejenami 😀

  Cieszy mnie to że podłapaliście neologizm z mojej nowomowy. Ty i @Charles Bronson piszecie już  "Czejeni"

 9. Cieszy mnie to że podłapaliście neologizm z mojej nowomowy. Ty i @Charles Bronson piszecie już "Czejeni"

  Ja piszę, bo się boję, że siatka czejenów i hejt stop ma internetowy filtr na inne słowo na "cz" :mamed:

 10. I jeszcze ta debilna postawa, która przybrał od razu po wyprowadzeniu kopnięcia, jakby szykował się do bójki, co za patus z niego.

  Postawa obronna w takiej sytuacji musiała być. Jak już zaczął,to mógł się spodziewać bitki. Pamiętasz Diazów z Mayhem? albo DC z JJ?

  Jak już zaczął,to musiał się wszystkiego spodziewać.

  Swoją drogą nie mogłem sobie przypomnieć jak się nazywał Mayhem i wpisałem sobie w google:zawodnik mma aresztowany,żeby mnie naprowadziło.

  Chuja naprowadziło. Wyskoczyła mi cała strona Czeczenów. :mamed:

 11. Chuja naprowadziło. Wyskoczyła mi cała strona Czeczenów. :mamed:

  Jason Mayhem Miller 🙂

  Swoją drogą myślałem, że War Machine Ci wyskoczył :werdum:

 12. trenejro mastejro, nie dosc ze wyglada jak brudas, ciemna masa, to jeszcze typowy fifarafa ktoremu morda sie nie zamyka, kurwami na lewo i prawo potrafi rzucac – nic wiecej, szkoda strzepic ryja, lepiej obijac ;- )

  dobra decyzja!

 13. Właśnie tytuł na początku brzmiał " trenera Edmunda" ale biorąc pod uwagę czepliwość niektórych to bałam się pytań w stylu " Jakiego Edmunda trenuje ten Pan?" 😆

  Wolałam nie ryzykować 😆

  Pewnie byłbym pierwszy :DC:

  Bonus pod stołem dla Werduma powinien być.

 14. Jason Mayhem Miller 🙂

  Swoją drogą myślałem, że War Machine Ci wyskoczył :werdum:

  Też myślałem że wyskoczą mi jakieś zagraniczne typki,w tym Miller.

  A tu taka niespodzianka. Cała nasza? krajowa drużyna ucinionych 😎

 15. Jaja w chuj, jeden i drugi powinni zostać ukarani. Inaczej jest to przyzwolenie na takie zachowania. UFC coraz bardziej schodzi na psy ignorując i pozwalając na różne szopki.

 16. Jaja w chuj, jeden i drugi powinni zostać ukarani. Inaczej jest to przyzwolenie na takie zachowania. UFC coraz bardziej schodzi na psy ignorując i pozwalając na różne szopki.

 17. Edmundowi się należy nagroda Dżepetta za całokształt. Z Browne-a, który był w czołówce, ubił Aliego, świetnie pracował na nogach i tłukł kombinacjami, zrobił totalnego drewniaka bez koordynacji ruchowej. Ten front który wszedł na początku, było widać z kilometra 🙂 Generalnie Travis Browne, cofnął się jako zawodnik przynajmniej do podstawówki.

 18. Jakikolwiek by Edmond nie był, to zachowanie Werduma W TEJ KONKRETNEJ sytuacji było kurwa skandaliczne i kompletnie niewytłumaczalne. I jeszcze ta debilna postawa, która przybrał od razu po wyprowadzeniu kopnięcia, jakby szykował się do bójki, co za patus z niego.

  Wylatuje jakiś odklejony wariat i mordę pruje na ciebie to co robisz? Bronisz się.

 19. Jakikolwiek by Edmond nie był, to zachowanie Werduma W TEJ KONKRETNEJ sytuacji było kurwa skandaliczne i kompletnie niewytłumaczalne. I jeszcze ta debilna postawa, która przybrał od razu po wyprowadzeniu kopnięcia, jakby szykował się do bójki, co za patus z niego.

 20. Wie ktoś jak to w ogóle działa? Sprawę rozpatrywała komisja sportowa w Ohio. To jak Werdum kopnie kogoś na gali w Brazylii to będzie to oceniać komisja z faveli, a jak na gali w Niemczech to komisja sportowa RFN? UFC nie nakłada swoich kar na zawodników za takie zachowania?

 21. Jak to? Nie ma kary??

  To skandal, uważam że Edmond w 100% zasłurzył na karę finansową + przeprosiny dla Fabrycego na klęczkach:lol:

 22. Tytuł powinien brzmieć: Brak bonusu dla Werduma, za występ(ek) wieczoru.

  "Chociaż dyrektorowi Komisji Sportowej w Ohio, Bernie'mu Profato bardzo spodobał się hajkik Werduma; to postanowił nie nagradzać go nagrodą performens of de najt, ponieważ azejberdżański kołcz nie został znokautowany"

 23. Masz u mnie BONUS 100 lajków

  @crt14 czytaj co "małpy z ZOO" , "forum stulejarzy" pisze !

  Jedna się "wychowała wszechstylowo" u Ormian, druga u Czejenów :mamed:

  Ormianie to Katolicy Czeczeni to niewierni (islam) 2 odrębne kultury wrogie sobie

 24. Rzucał się to dostał fronta na wycofanie. Edek z krainy pyzowatych dziewek 🙂 Trzeba przyznać, że kolorowa postać…

 25. Edzio Pedzio powinien KO zebrać 😆 już podczas walki coś się spinał jak plandeka na żuku. Dostał to na co zasłużył.

 26. Jaja w chuj, jeden i drugi powinni zostać ukarani. Inaczej jest to przyzwolenie na takie zachowania. UFC coraz bardziej schodzi na psy ignorując i pozwalając na różne szopki.

  Niestety to poziom użytkowników forum schodzi na psy bo piszą tutaj różne szopki takie jak Ty. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. To komisja stanowa powstrzymała się od nałożenia kary, ona właśnie odpowiada za dyscyplinowanie zawodników – a nie samo UFC. UFC nie ma tu nic do rzeczy, artykuł nie jest o nich, to poza ich jurysdykcją.

  Wie ktoś jak to w ogóle działa? Sprawę rozpatrywała komisja sportowa w Ohio. To jak Werdum kopnie kogoś na gali w Brazylii to będzie to oceniać komisja z faveli, a jak na gali w Niemczech to komisja sportowa RFN? UFC nie nakłada swoich kar na zawodników za takie zachowania?

  Jeśli uchybienia będą miały miejsce w Brazylii – sprawą zajmie się tamtejszy organ właściwy rzeczowo i miejscowo, czyli CABMMA.

  W RFN i innych krajach, gdzie taki organ nie występuje, sprawa się niby upraszcza, czyli de facto komplikuje 🙂 UFC w takich wypadkach mogłoby całkowicie sprawę olać, ale zapewne by nałożyli jakąś własną karę porządkową w formie pomachania palcem – tak pod publiczkę.

  Na tej samej zasadzie odbywały się (przed nawiązaniem współpracy z USADA) testy antydopingowe w krajach, gdzie nie było przepisów w tej dziedzinie, a więc i komisji ani innego ciała w gestii którego takie badania by leżały. UFC wówczas zawsze, zamiast to olać, przeprowadzało testy samo.

 27. Niestety to poziom użytkowników forum schodzi na psy bo piszą tutaj różne szopki takie jak Ty. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. To komisja stanowa powstrzymała się od nałożenia kary, ona właśnie odpowiada za dyscyplinowanie zawodników – a nie samo UFC. UFC nie ma tu nic do rzeczy, artykuł nie jest o nich, to poza ich jurysdykcją.

  Nie pisałem o komisji stanowej, tylko o UFC, czyli pracodawcy, który wg Ciebie nie ma nic do gadania i jest to poza ich jurysdykcją.

  Oczywiście się z tym nie zgadzam.

  Pracodawca ma prawo wymagać od swoich pracowników jakiegoś określonego zachowania. Jeśli olewa takie zachowania, to tak, daje na nie przyzwolenie.

  Więc masz racje, użytkownicy tacy jak Ty, wyraźnie mają problem z czytaniem ze zrozumieniem.

 28. Powinno być chyba "za kopnięcie"

  To ja tu myślałam, że coś poważnego zrobiłam a tu taka literka zjedzona … moje serce kiedyś nie wytrzyma tych stanów przedzawałowych 😛

 29. To ja tu myślałam, że coś poważnego zrobiłam a tu taka literka zjedzona … moje serce kiedyś nie wytrzyma tych stanów przedzawałowych 😛

  Za jedzenie literek na poważnym portalu powinno być przynajmniej 100 przysiadów

 30. Za jedzenie literek na poważnym portalu powinno być przynajmniej 100 przysiadów

  Przysiady rozbudowują uda, nie chce wyglądać jak Gabi…

 31. Przysiady rozbudowują uda, nie chce wyglądać jak Gabi…

  Przysiady robią tyłek. Uda rozbudowują ciastka

 32. Przysiady rozbudowują uda, nie chce wyglądać jak Gabi…

  Pare treningów czy nawet rok nie sprawi raczej tak skrajnego efektu 🙂

 33. Przysiady rozbudowują uda, nie chce wyglądać jak Gabi…

  Nic bardziej mylnego. Rób te przysiady, sama zobaczysz, że później będziesz nam dziękować! 🙂

 34. To komisja stanowa powstrzymała się od nałożenia kary, ona właśnie odpowiada za dyscyplinowanie zawodników – a nie samo UFC. UFC nie ma tu nic do rzeczy, artykuł nie jest o nich, to poza ich jurysdykcją.

  IMO ma do gadania także i może ukarać zawodników także.

  :kis:

 35. Pare treningów czy nawet rok nie sprawi raczej tak skrajnego efektu 🙂

  Dowód w awatarze.

  Eh szkoda, że nie czyta

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.