fabricio_werdum

Jak dobrze wiemy, NSAC nie pozwoli zawalczyć Cainowi Velasquezowi na UFC 207. Kontuzja reprezentanta AKA powoduje, iż Fabricio Werdum zostaje bez rywala. Organizacja ogłosiła, iż gala odbędzie się z 10 walkami na karcie, jednakże Brazylijczyk w wywiadzie dla MMAfighting.com wyznał, iż jest w stanie zaakceptować walkę z każdym zawodnikiem kategorii ciężkiej.

Czekamy. Jestem gotowy do walki. Jeśli UFC do mnie zadzwoni, wystąpię na tej gali. Zawalczę z każdym, tak jak zawsze to robię. Mój bilans to pokazuje. Jeśli bałbym się kogokolwiek, nie byłbym zawodnikiem MMA.

Werdum odniósł się także do wyzwania od Juniora dos Santosa, który chętnie drugi raz zawalczyłby z Fabricio.

To co powiedział Cigano jest nieco dziwne. On próbuje zawalczyć ze mną już od jakiegoś czasu. Zazwyczaj zawodnicy gonią za pasem, ale jak widać, on ma dziwne podejście. UFC nie zaoferowało mi tej walki. Junior twierdzi, iż odrzuciłem taką ofertę… Powiem tyle – zawalczyłbym z nim, aby tylko skończyć tą całą historię.

Niektórzy są zazdrośni, bo zbiłem ich „tatuśka”, Caina Velasqueza, ale nie obchodzi mnie to zbytnio… Myślę, że chodzi tutaj o coś innego. Junior musi w końcu wyznać prawdę. Nie mam nic wobec homoseksualistów, ale Cigano musi wreszcie się przyznać. On naprawdę coś do mnie ma, bo nie może o mnie zapomnieć. Powiedziałem mu już, że jestem żonaty. Nie mam nic przeciwko gejom, ale każdy powinien zająć się sobą.

Junior wspomniał coś, że jestem słabym zawodnikiem. Naprawdę mogę pokazać mu swoje umiejętności w oktagonie. Zestawcie nas,  nie mam z tym problemu. On chyba myśli, że jestem tym samym Werdumem z 2007 roku. Rozwinąłem się, jestem teraz całkowicie innym zawodnikiem.

Brazylijczyk wyznał także, iż Cain Velasquez, niedoszły rywal Werduma, zadzwonił do niego z przeprosinami za wycofanie się z walki.

To było dziwne, kiedy Cain cały czas mówił o swojej kontuzji i operacji przed walką. Nie rozumiałem tego. Nie obwiniam go, to po prostu się stało. Czasem każdy zawodnik ma pewien uraz, ale może z nim walczyć. To było miłe, kiedy zadzwonił do mnie z przeprosinami. Myślał, że będzie mógł wejść do oktagonu, ale komisja mu na to nie pozwoliła. Fajnie, że się ze mną skontaktował. Nie mogę go obwiniać za całą sytuację. Zdarza się.

27 KOMENTARZE

 1. cruor

  Cigano lubi parówki, czy trolling Fabrysia osiąga wyższy level?
  :boss:

  Trolling. Jeśli się nie mylę, to jego aktualna dziewczyna jest w ciąży.

 2. baju

  Trolling. Jeśli się nie mylę, to jego aktualna dziewczyna jest w ciąży.

  Jaka fajniutka, się zdziwi jak Cigano ujawni swoją tajemnicę. :werdum:

 3. cruor

  Jaka fajniutka, się zdziwi jak Cigano ujawni swoją tajemnicę. :werdum:

  [​IMG]
  Była żona Cigano. Tak tylko to zostawię. 😉

 4. niezle pojechał Werdum po JDS mam nadzieje że dojdzie do walki JDS vs FW , to starcie przybliży jednego z nich o walke z Stipiem ( osobiście kibicuje JDS , ale rewamżem Werduma ze Stipiem tez bym nie pogardził )

 5. baju

  Junior musi w końcu wyznać prawdę. Nie mam nic wobec homoseksualistów, ale Cigano musi wreszcie się przyznać. On naprawdę coś do mnie ma, bo nie może o mnie zapomnieć. Powiedziałem mu już, że jestem żonaty. Nie mam nic przeciwko gejom, ale każdy powinien zająć się sobą.

  Za mocne:D

 6. Odrzucił walke z JDS i jeszcze wymyśla jakies pierdoły, jakby nie patrzeć to jemu powinno zależeć na rewanżu po 1 walce. Werdum dobrze wie ze Cygan jest dla niego najgorszym zawodnikiem i unika go jak ognia ale jego czas nadejdzie… Tylko czy jeszcze bedzie co z niego zbierać..

 7. Odrzucił walke z JDS i jeszcze wymyśla jakies pierdoły, jakby nie patrzeć to jemu powinno zależeć na rewanżu po 1 walce. Werdum dobrze wie ze Cygan jest dla niego najgorszym zawodnikiem i unika go jak ognia ale jego czas nadejdzie… Tylko czy jeszcze bedzie co z niego zbierać..

 8. Odrzucił walke z JDS i jeszcze wymyśla jakies pierdoły, jakby nie patrzeć to jemu powinno zależeć na rewanżu po 1 walce. Werdum dobrze wie ze Cygan jest dla niego najgorszym zawodnikiem i unika go jak ognia ale jego czas nadejdzie… Tylko czy jeszcze bedzie co z niego zbierać..

 9. Werdum może walczyć z każdym, ale jak znajdą zastępstwo to okaże się że tez jest kontuzjowany.

  Nie dziwię się że UFC nie szuka

 10. Werdum może walczyć z każdym, ale jak znajdą zastępstwo to okaże się że tez jest kontuzjowany.

  Nie dziwię się że UFC nie szuka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.