Ewelina Woźniak przegrała swoją pierwszą walkę w karierze na gali Ares FC 4, na co zareagowała na swoim profilu na Twitterze.

Polka wchodziła do walki z Marią Silvą na gali Ares FC 4 jako niepokonana zawodniczka. Woźniak nigdy nie ukrywała, że bardzo chciałaby dołączyć do największej organizacji MMA na świecie, UFC, a przegrana z Brazylijką przez poddanie w trzeciej rundzie pojedynku na pewno opóźni jej plany. „Szalona Królowa” wypowiedziała się krótko na temat tej przegranej w swoich mediach społecznościowych.

Przegrałam. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Cel się nie zmienia, jedynie droga trochę wydłuża. Wrócę szybciej niż myślcie. Moja przygoda nadal trwa! Dziękuję za wsparcie. Kocham Was.

Woźniak (6-1 MMA) ma na swoim koncie 6 wygranych w klatce MMA, a w przeszłości występowała w takich organizacjach jak OKTAGON MMA czy Brave CF. 4 z 6 zwycięstw w karierze zdobywała kończąc swoje rywalki przed czasem. Jej profesjonalny debiut odbył się w maju 2018 roku. Zawodniczka ma za sobą także liczne występy na amatorskim szczeblu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,981 komentarzy 27,578 polubień

Ja ciebie nie kocham
Sory

Odpowiedz polub