Rajewski

(Fot. Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Niestety kontuzje nie ominęły karty walk wydarzenia Absolute Championship Berkut 19: Baltic Challenge, które już 30 maja zawita do rosyjskiego Kaliningradu. Jak poinformowali przed momentem czeczeńscy promotorzy, jeden z najlepszych polskich kickbokserów walczących w MMA – Łukasz Rajewski (MMA 2-2) w trakcie przygotowań doznał urazu i nie będzie w stanie wystąpić na majowej imprezie groźnieńskiej organizacji. Szczegóły dotyczące kontuzji zawodnika poznańskiego Ankos Zapasy nie są na razie znane. Aktualnie trwają poszukiwania przeciwnika dla miejscowego Iliyasa Omarova (MMA 2-0-1). Pojedynek zakontraktowany był w kategorii lekkiej.

W walce wieczoru czołowy polski średni Adam Zając (MMA 8-1-1, 7. w Rankingu PL) zmierzy się z bardzo mocnym Anatoliy’em Tokovem (MMA 19-1). W drugim półfinale Grand Prix Berkut w wadze średniej zobaczymy eksplozywnego Arbiego Agujeva (MMA 18-6) w starciu z doświadczonym Ukraińcem Vladimirem Katyhinem (MMA 30-5-1). O finał turnieju wagi ciężkiej powalczy Michał Andryszak (MMA 13-5, 8. w Rankingu PL), który skrzyżuje rękawice z Czeczenem Zaurbekiem Bashaevem (MMA 1-0).

ACB.MW.Grand.Prix

Oprócz tego na karcie walk zobaczymy w limicie półśrednim krakowianina Damiana Milewskiego (MMA 3-2). „Milano” zmierzy się z zawodnikiem olsztyńskiego Arrachionu, Czeczenem Aslambekiem Arsamikovem (MMA 2-0).

Bilety w cenie od 600 do 2000 rubli dostępne są na rosyjskim portalu Kassir.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

6 KOMENTARZE

  1. Tjo

    O finał turnieju wagi ciężkiej powalczy Michał Andryszak (MMA 13-5, 8. w Rankingu PL), który skrzyżuje rękawice z Czeczenem Zaurbekiem Bashaevem (MMA 1-0).

    Wbrew pozorom bardzo ryzykowne zestawienie, niby Czeczen 1-0, ale to właśnie na tych kaukazach najłatwiej się przeliczyć.

  2. Rzuciłem okiem na nazwę tematu i "Łukasz Sajewski kontuzjowany" – moja pierwszą reakcję na pewno znacie. Potem jednak okazało się, że to Raju. No szkoda chłopaka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.