Poniżej wyniki wczorajszej gali Fight Nights Global 61: Enomoto vs. Aleksakhin w Briańsku.

Doskonale kojarzony z KSW i M-1 Szwajcar Yasubey Enomoto (MMA 16-9) przegrał przed czasem z moskwianinem Nikolay’em Aleksakhinem (MMA 19-5). W pierwszej odsłonie obaj zawodnicy byli bardzo ruchliwi, nieustannie pracowali w stójce i „wymieniali uprzejmości”. Na początku drugiej rundy Enomoto przyjął niskie kopnięcie po którym stracił równowagę. Rosjanin od razu dopadł i zasypał rywala gradem ciosów. „Samuraj” przetrzymał kanonadę i po chwili zasygnalizował sędziemu, że rezygnuje z walki. Enomoto wskazał na nogę – prawdopodobnie kontuzja. Były mistrz Bellatora Amerykanina Emanuel Newton (MMA 26-12-1) niespodziewanie przegrał na punkty z podopiecznym legendarnego Fedora – Arturem Asthakovem (MMA 15-4). Komplet wyników:

Walka wieczoru:

77 kg: Nikolay Aleksakhin pok. Yasubey’a Enomoto przez TKO (rezygnacja z walki – kontuzja), runda 2, 1:19. (Dmitriy Valuevich)

Pozostałe:

93 kg: Artur Astakhov pok. Emanuela Newtona przez jednogłośną decyzję (29-28, 30-27, 30-28), runda 3, 5:00. (Dmitriy Valuevich)
84 kg: Gadzhimurad Khiramagomedov pok. Giorgi’ego Lobzhanidze przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Dmitriy Valuevich)
77 kg: David Gladun pok. Yuriy’a Izotova przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Dmitriy Valuevich)
66 kg: Evgeniy Ignatiev pok. Gadzhi’ego Rabadanova przez większościową decyzję, runda 3, 5:00. (Dmitriy Valuevich)
61 kg: Nikita Mikhailov pok. Alexei’a Pastorova przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Dmitriy Valuevich)
70 kg: Maxim Panshin pok. Andrey’a Zheltova przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Dmitriy Valuevich)
70 kg: Iskhak Aliev pok. Romana Tkachenko przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Dmitriy Valuevich)

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

3 KOMENTARZE

  1. Wiedzialem ze jest cienki ten Enomoto. A mogl sobie obijac slabiakow na ksw.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.