Trophy MMA

Grzegorz Lipski (MMA 4-5) spędził zaledwie 66 sekund w walce z Jonathanem Westinem (MMA 6-2) na gali MMA Trophy III w Malmoe. Znany z walk z Polakami Artem Lobov (MMA 8-7) dość niespodziewanie rozprawił się przed czasem z Martinem Svenssonem (MMA 12-5).

Grzegorz Lipski po raz drugi w tym roku wszedł do klatki i po raz drugi musiał uznać wyższość swojego rywala. Tym razem zawodnika Herkulesa Łęczna w zaledwie 66 sekund odprawił Jonatan Westin. Szwed, który w 2012 roku przegrał z Robertem Radomskim, skontrował pierwszą próbę sprowadzenia duszeniem gilotynowym, które przyniosło mu zwycięstwo.

Wciąż trudno nadążyć za Artemem Lobovem. Zawodnik renomowanego SBG Ireland znów nie był faworytem swojego starcia i znów zaskoczył. Niedawny pogromca Kamila Gniadka w Malmoe zmierzył się z cenionym na Starym Kontynencie Martinem Svenssonem. Dla Szweda była to pierwsza walka po nieudanej próbie zdobycia mistrzowskiego pasa Cage Warriors. Svensson pierwszą rundę wygrał niskimi kopnięciami i sprowadzeniem w końcówce, ale w drugiej dał się trafić potężnym sierpem, po którym Lobov zakończył walkę przy pomocy ground and pound.

Nie ma szczęścia do polskiego MMA Lina Lansberg (MMA 1-1). Sympatyczna Szwedka na gali MMA Trophy III miała zmierzyć się z Barbarą Nalepką, ale zawodniczka Fightmana Bochnia wycofała się ze względu na kontuzję. Zastępstwa nie udało się znaleźć. Przypomnijmy, że Lansberg miała wystąpić na dolnej karcie odwołanej gali MMA Attack 4 w starciu z Agnieszką Niedźwiedź.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.