Na gali EFM 4, widowiskowo walczący Islam Mayrasultanov MMA (4-3) z Berserker’s Team Stargard zmierzy się z Patrykiem Chrobakiem (3-0), reprezentującym klub DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała.

Starcie odbędzie się o pas w kategorii 61 kilogramów i będzie drugą walką wieczoru wydarzenia.

Islam jeszcze nia razu nie doszedł do decyzji w swojej karierze zawodowej. Wszystkie walki albo przegrywał, albo wygrywał przed czasem. To niebezpieczny i widowiskowo walczący zawodnik. Jak sam wspomina, liczy na spektakularną wojnę na nogach:

Obaj jesteśmy stójkowiczami. Jeżeli Patryk nie będzie się pchał w moje nogi, to będzie to widowiskowa walka na uderzenia. Zazwyczaj gdy walczyłem, to każdy chciał iść ze mną w parter, ale teraz powinna być dobra, stójkowa bójka.

Dla Patryka Chrobaka, będzie to czwarty pojedynek. Jak do tej pory wszystkie pozostałe kończył na przestrzeni maksymalnie trzech rund.

Jak na takie trudne czasy jak w tym roku to bardzo się cieszę, że dostałem tę ofertę. Tym bardziej, że stawką jest mistrzowski pas, z mocniejszym rywalem z Czeczeni, co motywuje mnie do jeszcze cięższej pracy i do odniesienia zwycięstwa. Wszystkie aspekty składają się na siebie, żeby dać dobrą walkę. Sama ranga walki również dodatkowo mnie motywuje. Przeciwnik jest dobrej klasy i posiada większe doświadczenie od mojego.

s

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.