EFM 4 – Walka o niepodległość! Już we wtorek 10 listopada w Szczecinie, o godzinie 19.30, w przeddzień święta niepodległości Polski.

Hitowa walka wieczoru Macieja Różańskiego vs Mantas Zukauskas

W walce wieczoru zawalczy mistrz EFM w kategorii 93 kg Maciej „Spartan” Różański (11-3), który zaprezentuje się w swojej pierwszej obronie pasa. Przypominamy, że Maciej wygrał swój pas w walce z bardzo silnym, irlandzkim weteranem Bellatora, Willem Fleury (8-3), którego poddał w drugiej rundzie:

„O swojej walce wiem od dawna i przygotowuję się do niej już od 1 września. Jestem w bardzo dobrej formie do tego stopnia, że na te 2 tygodnie przed jestem mocno podmęczony. 10 listopada będę jednak w pełnej gotowości bojowej.”– zapowiada Maciej Różański.

Jego kolejnym przeciwnikiem będzie Mantas Zukauskas (5-1) czołowy półciężki zawodnik z Litwy. Zastąpi on pierwotnie zakontraktowanego Kamena Georgieva (27-12-1) z Bułgarii, który ze względu na Covida odpadł z walki.

Transmisja Gali w systemie PPV

Czwarta już edycja gali federacji EFM zostanie zorganizowana w formacie TV, w Szczecinie. Fani będą mogli obejrzeć całość za pośrednictwem systemu PPV, wykupując dostęp w cenie 14 zł na stronie http://www.efmma.com

9 zawodowych walk podczas 4 edycji Gali EFM

Na gali wystąpi aż 18 zawodników z Polski i zagranicy. W drugiej walce wieczoru zawalczy dotychczas niepokonany podopieczny Damiana Herczyka z DAAS Berserer’s Team Bielsko – Biała Patryk Chrobak (3-0) o pas kategorii 61 kg. Jego przeciwnikiem będzie silny Islam Mayrasultanov (4-3) (RUS), zawodnik Berserker’s Team Stargard.

Zawody poprowadzi najlepszy polski sędzia ringowy MMA – Łukasz Bosacki (UFC, Bellator, KSW, M-1), a anonserem będzie Krzysztof Skrzypek. Walki komentować będzie duo Artur „Kornik” Sowiński i Paweł Wyrobek. Studio poprowadzi Maciej „Irokez” Jewtuszko.

Poniżej karta walk gali EFM 4

Walka wieczoru:

93kg: Maciej Różański (11-3) (POL) vs Mantas Zukauskas (5-1) (LIT) – walka o pas

Karta główna:

61 kg: Patryk Chrobak (3-0) (POL) vs Islam Mayrasultanov (4-3) (RUS) – walka o pas
80 kg:Kamil Roszak (4-3-1) (POL) vs Łukasz Dziudzia (4-3-1) (POL)
70 kg: Akhmed Kathayev (2-1) (RUS) – Samuelis Sorochovas (3-3)
84 kg: Hojat Khajevand (2-2) (GER) vs Norbert Jabłonski (0-0) (POL)

Karta wstępna:

120 kg: Ivan Slobodiuk (0-0) (UKR) – Deividas Zukauskas (1-1) (LIT)
77 kg: TBA vs Arkadiusz Kaszuba (0-0) (POL)
77 kg: Paul Saier (1-0) (GER) – Dawid Wiśnios (POL) (1-0)
61 kg: Marcin Maleszewski (POL) (1-0) vs Michael McCoy (0-0) (IRL)

 

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.