Erko Jun, zawodnik organizacji KSW, miał okazję trenować z jednym z najlepszych zawodników w historii MMA. W UFD Gym gościem był aktualny mistrz kategorii półciężkiej oraz pogromca takich zawodników jak Daniel Cormier czy Alexander Gustafsson, Jon Jones.

ERKO JUN POKONUJE POPKA

Jun wystąpił w klatce KSW dwukrotnie – pokonał on Popka oraz Tomasza Oświecińskiego. Nie wiadomo kiedy ponownie zobaczymy Erko w formule MMA.

38 KOMENTARZE

 1. Jon Jones, zawodnik organizacji UFC, miał okazję i przyjemność trenować z jednym z najlepszych zawodników w historii MMA w klubie UFD Gym.

  :antonio:

 2. Zwycięstwa nad groźnymi, czołowymi zawodnikami popłaciły, że nawet sam Jon Jones przyjechał przetestować osobę, która poskromiła bestie

 3. Jones podobno miał się pojawić na treningach u Akopa ale się obsrał :jon:

  Czego miałby się bac, przecież akop nawet jak podskoczy to nie dosiegnie palcami do oczu

 4. Jaki malutki przy Jonie. Kurwa on sie wydaje chudy, ale w rzeczywistosci musi byc wysokim kabanem

  15 cm różnicy, ten hun to kurdupel wzrostu GSP

 5. 15 cm różnicy, ten hun to kurdupel wzrostu GSP

  Ale taki knur nakoksowany a przy Jonie chudzinka

  Nie wiem czy zauwazyliscie filmiki jak Jon go ladnie w parterze rozpykal(choc pewnie nie jest to nic trudnego) ale Jun czerwony z wysilku na ryju:lol:

 6. Jones podobno miał się pojawić na treningach u Akopa ale się obsrał :jon:

  no miał ale zamiast jonesa przyjechal dillian whyte

 7. Kiedy Walusia zobaczymy w klatce ????   Zobczył bym go na powrót do Mma w walce z Filipem Toe 🙂

 8. Bones bliżej aparatu i bokiem jesu. perspektywa!!!, a  ta dłoń obejmująca połowę sylwetki Erko to iluzja, jest czarna to się odcina na białej skórze

 9. @baju powinienes dodac, ze to kultywowanie tradycji, aby najbardziej utalentowani i perspektywicznie ciezcy z KSW trenowali z Bonesem.

  Ale ten Nasz Kamil wielki :O

 10. Zajebiście @baju nakurwiaj więcej newsów o jebanych freak fighterach z kej es dablju, a tych pro zawodników olewaj.

  Wideo z treningu pls.

 11. Widzę iście profesjonalna odzież treningowa. Dresowe bojówki z kieszeniami po bokach. Pewnie szedł na ryby po treningu.

 12. Widzę iście profesjonalna odzież treningowa. Dresowe bojówki z kieszeniami po bokach. Pewnie szedł na ryby po treningu.

  Gdzieś musi chować swój pokaźny arsenał technik.

 13. Bones bliżej aparatu i bokiem jesu. perspektywa!!!, a  ta dłoń obejmująca połowę sylwetki Erko to iluzja, jest czarna to się odcina na białej skórze

  No nie wiem, Bąs ma w chuj wielką "ramę". Jego plecy są mega szerokie do tego jest wysoki. Zresztą w wywiadach zwodnicy którzy z nim przegrywali często byli zaskoczeni tym jak on jest duży i silny jak pierwszy raz zaczeli się z nim przepychać pod siatką.

 14. No nie wiem, Bąs ma w chuj wielką "ramę". Jego plecy są mega szerokie do tego jest wysoki. Zresztą w wywiadach zwodnicy którzy z nim przegrywali często byli zaskoczeni tym jak on jest duży i silny jak pierwszy raz zaczeli się z nim przepychać pod siatką.

  Aż mi się przypomniał ten jego palec u nogi kiedy się tak przepychał, chyba, z Sonnenem.

  Taki silny, że nawet jego własne ciało się poddaje :wtf2:

 15. Jakiś szczuplaczek na zdjęciu, nie poznałem. Jak zrywał koszulkę przed jakimś ksw to był naszprycowany typowymi  wiejskimi koksami, co pompują 20 kg wody w 3 miechy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.