Erko Jun potrzebował zaledwie kilkudziesięciu sekund na znokautowanie Akopa Szostka na gali KSW 49!

Erko Jun trafił Szostaka mocnym prawym, po którym Polak poleciał na deski. Jun doskoczył do swojego przeciwnika i zadał jeszcze kilka ciosów, po których sędzia ringowy został zmuszony do przerwania pojedynku! Cała walka potrwała 36 sekund, a Jun zapisał na swoje konto trzecie zawodowe zwycięstwo przez nokaut.

Akop Szostak

119 KOMENTARZE

 1. :razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek::razz:ociesznymirek:

 2. To nie walka o szacunek to walka o herbatę dla żony. Kołpak kapok "nie wpuszczaja mnie do makro" Szostak to kozak w chuj.

 3. hahaha Erko dziękujemy za piekną weryfikację naszego niewysokiego niefreaka :waldeklaugh::deniroclap:

 4. Zabawniej być nie mogło, romantyk ubity w sekundach i załamana buźka żonki na kamerach:razz:ociesznymirek:

 5. Tak, teraz jest ten moment w którym freak musi przełknąć żabę. Właśnie za ten wstyd bierze pieniądze.

 6. I on startował do Szymona naszego, olimpijczyka, Kołeckiego??!!

  Psi wytrysk wyjaśniony kolejny raz.

  Teraz wracaj rwać poduszki i zganiać na psy:razz:ociesznymirek:

 7. O jasny chuj co ten Sakuraba tutaj odpierdolił… Znaczy wszyscy wiedzieli, że Akop Szostak jest wybitnie nieutalentowany ruchowo itd, ale że zbierze pierwszą bułę i zostanie ubity w pół minuty, to chyba by nawet sam Pan Maciej nie wyśnił. Aż mu trochę współczuję całej tej szydery, która teraz będzie grana, mam nadzieję, że żona da mu odpowiednie wsparcie, bo się chłop naprawdę załamie.

 8. Akop coraz bliżej Freak Fight Federation i hitowych starć z jego udziałem. Może w tag-teamie z żoną jak nie będzie akurat pić herbaty?

 9. Parafrazując klasyka

  "Akop myślał że na początku będę parzyć herbatę a ten go zaczął od razu bić "

  :korwinlaugh:

 10. Chyba musi zwakować puchar za drugie miejsce i odejść, w organizacji nie ma już dla niego przeciwników.

 11. Zgubiony kopak czy bardziej utopiony kapok? Jak widziałem jak leci jak worek ziemniaków to już wiedziałem ze będzie wesoło na Cohones:)

  Prawdziwy wpierdol będzie na chacie!

 12. Gdzie nie ma róż tam nie ma nas, padł bo prostego dostał raz, na instagrama wrócić czaassss

  Uczyć miłości naaaasssssssssss

 13. Juz zablokowali

  Wszystkiego nie zablokują! :jimcarrey:

  [MP4]https://giant.gfycat.com/ShyHappygoluckyGoat.webm[/MP4]

 14. Wszystkiego nie zablokują! :jimcarrey:

  [MP4]https://giant.gfycat.com/ShyHappygoluckyGoat.webm[/MP4]

  Czy on to W ogóle trafił? Czy to szum lajkow go zabił?

 15. Kurna jaki to jest bum :/I mówiłem od początku że ten Erko to im wszystkie kury znoszące złote jaja, pozarzyna.

  A Kołeckiemu to Ałkop może co najwyżej tejpy nosić.

 16. W szatni stwierdził, że nie będzie komentował decyzji sędziego… Racja mimo wielkich kontrowersji, lepiej zachować godność i nie komentować.

 17. Żonka poszła chyba spać do somsiada ze wstydu.

  Tylu kelnerow wyjasnionych przez karmę na jednej gali :tellmemore:

  :brainoverload::waldeklaugh::wow::antonio:

 18. Najlepszy jest ten Jurkowski i reszta przyjaciół, co opowiadają że Akop ma treningu nosi klatkę na plecach, kręci się tak, że połowa sekcji chodzi o kulach, a jebnięcie ma takie, że jak przestrzeli sierpa to potrafi filar przebić, a podmuch wiatru wybija szyby. Później Grabowski zdziwiony, że mata w klatce KSW śliska, jak tam pod klatką jest produkcja wazeliny w komentarzu od pierwszej minuty.

  Uczciwie trzeba powiedzieć, że gość ma pecha, bo tak szybko przegrać to też trochę niefart, mógł chociaż parę razy przeciąć powietrze jakimś ciosem, ukłuć jak kolce w bukiecie róż, ale cóż, najwyraźniej karma już ma dość tych filozoficznych wywodów i budowania otoczki wokół KSW przez WŁODARZY i przyjaciół.

 19. Akop może i coś tam na treningu potrafi, ale co z tego skoro jest na jednego strzała w oktagonie. Towarzystwo wzajemnej adoracji pompuje go na gladiatora, ale musieliby ściągnąć wyjątkowej klasy kalekę żeby Akop miał szansę coś w tym oktagonie pokazać.

 20. Najlepszy jest ten Jurkowski i reszta przyjaciół, co opowiadają że Akop ma treningu nosi klatkę na plecach, kręci się tak, że połowa sekcji chodzi o kulach, a jebnięcie ma takie, że jak przestrzeli sierpa to potrafi filar przebić, a podmuch wiatru wybija szyby. Później Grabowski zdziwiony, że mata w klatce KSW śliska, jak tam pod klatką jest produkcja wazeliny w komentarzu od pierwszej minuty.

  Uczciwie trzeba powiedzieć, że gość ma pecha, bo tak szybko przegrać to też trochę niefart, mógł chociaż parę razy przeciąć powietrze jakimś ciosem, ukłuć jak kolce w bukiecie róż, ale cóż, najwyraźniej karma już ma dość tych filozoficznych wywodów i budowania otoczki wokół KSW przez WŁODARZY i przyjaciół.

  Jaki pech ? Facet po pierwszym gongu chowa się za nibygardą i popierdala na wstecznym czekając na pierwszy cios przeciwnika który go przewróci. On wchodząc do klatki jest tak zesrany że nie wie co ma robić .Totalny brak psychiki i umiejętności a nie żaden pech.

  Ps. Ale podobno "wszyscy mówią że ma dobry parter".  Głównie on tak twierdzi ale jednak.

 21. Co prawda to prawda, Andrzej Janisz jako tej klasy dziennikarz powinien nazywać rzeczy po imieniu. Wciskając ludziom taki kit, marnuje dorobek i autorytet.

 22. Polajkowałem, ale to ja jestem na tym obrazku nie Akop. Dla Akopa liczy się tylko popularność i diengi. Słowo nic dla niego nie znaczy, zapaść semantyczna. Akop, Juras, Włodarze, właściwie każdy w krajowym MMA strzępi ryja i ma za nic różnicę między tym co powie, a tym co zrobi. Hipokryci:jimcarreyvomit::latajacaslomkaptysiowa::razz:udziaonicbyniedao::arielcry::conorsalute::fjedzia:

 23. Zajebista nazwa na firmę jakby ktoś potrzebował: Włodarze & Company.

  Włodarz & Włodarz, Włodarze & Spółka, Włodarze & Wojek

 24. Chyba musi zwakować puchar za drugie miejsce i odejść, w organizacji nie ma już dla niego przeciwników.

  Najwyraźniej nigdy ich tu nie było 😀

  Nawet Burneika czy leszcze jak Waluś czy Najman podejmowali przez moment jakąś walkę. A ten nic, od razu wpierdol i do domu. Nie wiem serio, kogo by musieli na niego ściągnąć, by on miał szansę wygrać. Bob Sapp przyjeżdżający by przegrać by go od niechcenia dwa razy na raz znokautował.

  A pomyśleć, że byli ludzie, którzy go poważnie traktowali, jak sportowca! I to tu na forum! Nawet większość forum uważała go za faworyta w walce z Tyberianem….gdzie z ryjem w wąskie drzwi?!

  Naprawdę nie wiem kogo on jest w stanie pokonać, nawet śladem Penna nie może iść i odkuć się na żonie bo wysportowana to pewnie też go znokautuje

 25. Tak, teraz jest ten moment w którym freak musi przełknąć żabę. Właśnie za ten wstyd bierze pieniądze.

  Dobrze powiedziane. Sportowo na pewno nie jest wart tyle co dostaje, więc część wypłaty właśnie za wstyd. A Akop jeśli naprawdę tak kocha to MMA i nie może po prostu hobbystycznie na treningi przychodzić – zbicie do średniej i do organizacji lokalnej, tylko tak to widzę. Erko sam jest instagramową małpką, ale czuję, że gość się nieźle do tych treningów w UFD przykłada. No i na pewno ma naturalniejszy talent do tego.

 26. Dobrze powiedziane. Sportowo na pewno nie jest wart tyle co dostaje, więc część wypłaty właśnie za wstyd. A Akop jeśli naprawdę tak kocha to MMA i nie może po prostu hobbystycznie na treningi przychodzić – zbicie do średniej i do organizacji lokalnej, tylko tak to widzę. Erko sam jest instagramową małpką, ale czuję, że gość się nieźle do tych treningów w UFD przykłada. No i na pewno ma naturalniejszy talent do tego.

  Ja myślę, że Akop też się do tego przykład bardzo solidnie tylko po prostu musi zrozumieć to, że to nie jest tak, że człowiek wymyśla sobie jakąś profesję i będzie w niej dobry. Do tego trzeba mieć coś więcej niż zaangażowanie na treningach. Wybrał sobie sport, do którego kompletnie się nie nadaje. To tak jakbym ja sobie jutro powiedział, że zostanę skoczkiem narciarskim, potrenował rok i chciał startować w Pucharze Świata. No kurwa nie, życie tak nie działa a teksty „możesz zostać kim chcesz bo to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie” może zostawić sobie na instagrama.

 27. Ja myślę, że Akop też się do tego przykład bardzo solidnie tylko po prostu musi zrozumieć to, że to nie jest tak, że człowiek wymyśla sobie jakąś profesję i będzie w niej dobry. Do tego trzeba mieć coś więcej niż zaangażowanie na treningach. Wybrał sobie sport, do którego kompletnie się nie nadaje. To tak jakbym ja sobie jutro powiedział, że zostanę skoczkiem narciarskim, potrenował rok i chciał startować w Pucharze Świata. No kurwa nie, życie tak nie działa a teksty „możesz zostać kim chcesz bo to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie” może zostawić sobie na instagrama.

  Dlaczego ludziom podcinasz skrzydła, są przecież takie przypadki i to bez treningu. Popatrz, chłop wstaje rano i mówi: Będę babą

  http://yelita.pl/foto/grodzka-anna.jpg

 28. Ja myślę, że Akop też się do tego przykład bardzo solidnie tylko po prostu musi zrozumieć to, że to nie jest tak, że człowiek wymyśla sobie jakąś profesję i będzie w niej dobry. Do tego trzeba mieć coś więcej niż zaangażowanie na treningach. Wybrał sobie sport, do którego kompletnie się nie nadaje. To tak jakbym ja sobie jutro powiedział, że zostanę skoczkiem narciarskim, potrenował rok i chciał startować w Pucharze Świata. No kurwa nie, życie tak nie działa a teksty „możesz zostać kim chcesz bo to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie” może zostawić sobie na instagrama.

  No kurwa w punkt.

  Przydałoby się to uświadomić wielu ludziom, których owładnęli właśnie tacy kołcze motywacyjni, co wmawiają, że człowiek może wszystko, wystarczy chcieć i ciężko pracować ble ble ble. No nie może i Akop jest tego idealnym przykładem.

 29. No kurwa w punkt.

  Przydałoby się to uświadomić wielu ludziom, których owładnęli właśnie tacy kołcze motywacyjni, co wmawiają, że człowiek może wszystko, wystarczy chcieć i ciężko pracować ble ble ble. No nie może i Akop jest tego idealnym przykładem.

  Może to też kwestia tego, że mierzy w nieodpowiednią kategorię wagową, na siłę.

 30. I dalej jest chłopem…

  heh i tu się zgina dziób pingwina, Akop nadal nie przypomina profesjonalnego zawodnika mma.

  Ale czego ma tak naprawdę żałować, kasę zarabia, charytatywnie coś podziałał, nauczył sie jakiś myczków na sali i nadal ma dużo followersów na insta. A porażki są codziennością życia.

  Najgorsze jest to ze sytuacja jest nadal jaka jest, 100% fajterzy poświęcający sie sportowi od dzieciaka dostają procent tego co influenser czy jak ich tam nazywają.

 31. „możesz zostać kim chcesz bo to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie”

  ten tekst to bardziej sprawdza sie w przypadku dzieciaczkow niz doroslych juz osob. Czasem jest juz, po prostu za pozno na zostanie tym kim sie chcialoby byc. Trzeba bylo myslec o tym duzo wczesniej.

 32. Może to też kwestia tego, że mierzy w nieodpowiednią kategorię wagową, na siłę.

  Nie, to nic nie zmieni. Ten koleś nie ma kompletnie psychiki do tej gry. Takie coś albo się ma albo nie. On dostaje klapsa w czoło i jest już w innym wymiarze, nie myśli wtedy o niczym innym niż ciepłym kocu i herbacie od żony. Tego nie da się wypracować.

 33. heh i tu się zgina dziób pingwina, Akop nadal nie przypomina profesjonalnego zawodnika mma.

  Ale czego ma tak naprawdę żałować, kasę zarabia, charytatywnie coś podziałał, nauczył sie jakiś myczków na sali i nadal ma dużo followersów na insta. A porażki są codziennością życia.

  Najgorsze jest to ze sytuacja jest nadal jaka jest, 100% fajterzy poświęcający sie sportowi od dzieciaka dostają procent tego co influenser czy jak ich tam nazywają.

  Nie bardzo rozumiem pierwszego zdania, przyznałem rację Respectowi

 34. Zajebista nazwa na firmę jakby ktoś potrzebował: Włodarze & Company.

  Sie tak nie smiej bo company to miedzy innymi Ty.

 35. Wybrał sobie sport, do którego kompletnie się nie nadaje. To tak jakbym ja sobie jutro powiedział, że zostanę skoczkiem narciarskim, potrenował rok i chciał startować w Pucharze Świata. No kurwa nie, życie tak nie działa a teksty „możesz zostać kim chcesz bo to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie” może zostawić sobie na instagrama.

  Chyba, że wymyślą pato-skoki.

  Zbieranina kurew, życiowych cwaniaczków, patusów, ćpunów i alkoholików zawozi się na górkę, daje narty i patrzy jak skakają, puszcza w internety i jest zainteresowanie, a więc jest sukces.

  A że skakają jak jebane paralityki, to kogo to obchodzi.

  Takie czasy- nie można dostosować się do poziomu, to dostosowuje się poziom pod siebie :muttley:

 36. Chyba, że wymyślą pato-skoki.

  Zbieranina kurew, życiowych cwaniaczków, patusów, ćpunów i alkoholików zawozi się na górkę, daje narty i patrzy jak skakają, puszca w internety i jest zainteresowanie, a więc jest sukces.

  A że skakają jak jebane paralityki, to kogo to obchodzi.

  Takie czasy- nie można dostosować się do poziomu, to dostosowuje się poziom pod siebie :muttley:

  Ja bym takich chętnie oglądał jak skaczą z budynków… może być bez nart.

 37. Ja bym takich chętnie oglądał jak skaczą z budynków… może być bez nart.

  :antonio:

  Narty bym zostawił. Śmieszniej by było.

 38. Chyba, że wymyślą pato-skoki.

  Zbieranina kurew, życiowych cwaniaczków, patusów, ćpunów i alkoholików zawozi się na górkę, daje narty i patrzy jak skakają, puszcza w internety i jest zainteresowanie, a więc jest sukces.

  A że skakają jak jebane paralityki, to kogo to obchodzi.

  Takie czasy- nie można dostosować się do poziomu, to dostosowuje się poziom pod siebie :muttley:

  Ja bym takich chętnie oglądał jak skaczą z budynków… może być bez nart.

 39. To tak jakbym ja sobie jutro powiedział, że zostanę skoczkiem narciarskim, potrenował rok i chciał startować w Pucharze Świata.

  Chyba, że wymyślą pato-skoki.

  Zbieranina kurew, życiowych cwaniaczków, patusów, ćpunów i alkoholików

  :korwinwhat::ożeszty:

 40. … Ten koleś nie ma kompletnie psychiki do tej gry. Takie coś albo się ma albo nie. …

  To może być krzywdzące, do walki jednak wychodzi, a psychiki jeszcze nie przetestował bo z braku umiejętności i warunków fizycznych szybko dostaję w pędzel i jest po zawodach. Zgadzam się z tym, że jego przygoda w HW jest kompletnie bez sensu, gdyby podchodził do mma poważnie zrobiłby chociaż 84kg i próbował normalnie rywalizować.

  Dyskusja chyba i tak jest bez znaczenia bo przegrywając z Erko zamknął Wojkowi wszystkie opcje, chyba, że go nie doceniam (Wojka) i znajdzie dla niego jakiegoś placka o groźnym wyglądzie…

 41. To może być krzywdzące, do walki jednak wychodzi, a psychiki jeszcze nie przetestował bo z braku umiejętności i warunków fizycznych szybko dostaję w pędzel i jest po zawodach. Zgadzam się z tym, że jego przygoda w HW jest kompletnie bez sensu, gdyby podchodził do mma poważnie zrobiłby chociaż 84kg i próbował normalnie rywalizować.

  Dyskusja chyba i tak jest bez znaczenia bo przegrywając z Erko zamknął Wojkowi wszystkie opcje, chyba, że go nie doceniam (Wojka) i znajdzie dla niego jakiegoś placka o groźnym wyglądzie…

  No i co, że do walki wychodzi. Dostaje za to wielki hajs i popularność, z której żyje. Wolałbym wyjść do walki i stanąć na przeciwko równie słabego zawodnika niż zjeżdżać przez 40 lat do kopalni. Nie ma za grosz psychiki bo w każdej walce kładzie się po pierwszym ciosie, zakrywa rękami i tylko czeka na egzekucje oraz przerwanie przez sędziego. Coś jak swego czasu Waluś.

 42. No i co, że do walki wychodzi. Dostaje za to wielki hajs i popularność, z której żyje. Wolałbym wyjść do walki i stanąć na przeciwko równie słabego zawodnika niż zjeżdżać przez 40 lat do kopalni. Nie ma za grosz psychiki bo w każdej walce kładzie się po pierwszym ciosie, zakrywa rękami i tylko czeka na egzekucje oraz przerwanie przez sędziego. Coś jak swego czasu Waluś.

  Coś jak Pudzian do dzisiaj

 43. Coś jak Pudzian do dzisiaj

  Pudzian tak miał przez długi okres, ale już mu to przeszło. Z drugiej strony on nie tyle się kładł i odpuszczał co po prostu panikował i próbował „łapać i rzucać” za wszelką cenę. Nie odmawiam Akopowi zaangażowania na treningach, domyślam się, że taki kulturysta ma żelazną dyscyplinę i estetykę pracy, natomiast nie oznacza to że musi się to przełożyć na jego występy w klatce.

 44. Mlode chlopaki też zapierdalaja na treningach i ukladaja sobie zycie wokol sali i diety, nie majac do tego zbyt dobrych warunków. A najważniejsze, robia to za darmo.

 45. Haha, taki narcyz jak Kapok miałby zrobić 84 kg? Przecież by mu obwody spadły, łapa się zmniejszyła, klatę by miał jak mysz czoło. A wraz ze spadkami mięśni, spadłaby liczba fanów na insta, bo kto chciałby followować chudego karła. Reasumując – tracąc masę, Akep straciłby sens życia. Dlatego deklaracje o jego poważnym traktowaniu treningów można włożyć prosto kurwa w pizdę.

 46. Haha, taki narcyz jak Kapok miałby zrobić 84 kg? Przecież by mu obwody spadły, łapa się zmniejszyła, klatę by miał jak mysz czoło. A wraz ze spadkami mięśni, spadłaby liczba fanów na insta, bo kto chciałby followować chudego karła. Reasumując – tracąc masę, Akep straciłby sens życia. Dlatego deklaracje o jego poważnym traktowaniu treningów można włożyć prosto kurwa w pizdę.

  Sylwia mówiła, ze jak spadnie poniżej 90 to rozwód i wiadro herbaty nie pomoże

  Co zrobisz , nic nie zrobisz

  :fjedzia:

 47. Normalnie dawać w 93 z Wójcikiem przecież Akop mówił że nie jest freakiem więc tylko sportowe zestawienie a nie pchać się na Popka czy Stracha:lesnarhappy:

 48. Daje ten pomysł KRS1 za darmo:

  Na KSW50 hitowe freakowo-sportowe starcie w wadze 93kg lub catchweight do 95kg

  Erko Jun – Juras Jurkowski

  Widzę same plusy tego zestawienia:

  – Jun wyjaśniłby kolejnego freaka

  – zobaczylibyśmy czy Jun dalej robi postępy i jest gotowy na "sportowców"

  – odświeżenie wagi półciężkiej, w której jest tylko Narkun

  – starcie króla instagrama vs król sztywności

  – młodość konta starość

  – Niemcy kontra Polska

  – za takie coś sam bym dał siano, każdy by dał

 49. Daje ten pomysł KRS1 za darmo:

  Na KSW50 hitowe freakowo-sportowe starcie w wadze 93kg lub catchweight do 95kg

  Erko Jun – Juras Jurkowski

  Widzę same plusy tego zestawienia:

  – Jun wyjaśniłby kolejnego freaka

  – zobaczylibyśmy czy Jun dalej robi postępy i jest gotowy na "sportowców"

  – odświeżenie wagi półciężkiej, w której jest tylko Narkun

  – starcie króla instagrama vs król sztywności

  – młodość konta starość

  – Niemcy kontra Polska

  – za takie coś sam bym dał siano, każdy by dał

  Tyle tylko że Juras nigdy nie zgodzi się na walkę z frikem

 50. Tyle tylko że Juras nigdy nie zgodzi się na walkę z frikem

  Nigdy nie mów nigdy i piękne, pełne patosu wyjaśnienia na insta… jeśli wiesz o czym piszę

 51. jak było to sorry, ale ponoć oszukali Akopa –  4:39 :

  Batra to wysokiej klasy hejter:usunto: gdyby miał tu konto, tez by wrzucił "gifa huehuehue"4:53 najlepsze   😀

 52. jak było to sorry, ale ponoć oszukali Akopa –  4:39 :

  "Wszyscy zawodnicy mnie szanują, a hejterow mam w dupie"

  Akop Szostak

  Jestem pewny, że nawet koledzy z WCA mają zwale po tym fenomenalnym występie, tylko się z tym nie wychylaja.

 53. :waldeklaugh:razz:ięknie pocisnął

  a on kiedyś walkę MMA stoczył, ma choć jednego dobrego zawodnika?

  Akop przegrał to przegrał, gość ma 150 cm wzrostu i waży 100 kg to wiadomo, że niczego nie osiągnie, ale w dywizji freaków może walczyć, później ewentualnie do FFF

 54. "Wszyscy zawodnicy mnie szanują, a hejterow mam w dupie"

  Akop Szostak

  Jestem pewny, że nawet koledzy z WCA mają zwale po tym fenomenalnym występie, tylko się z tym nie wychylaja.

  Nawet plantatorzy herbaty go nie szanują.

 55. Sylwia mówiła, ze jak spadnie poniżej 90 to rozwód i wiadro herbaty nie pomoże

  Co zrobisz , nic nie zrobisz

  :fjedzia:

  Skurwesyn wtedy podbije do Senatora po przepis na  przez żołądek do serca. A senator mu powie " do Wioletki na pierogi garbaty kultuośle i destans away od ławeczki Wilkowyjskich kozaków osss "

  :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.