Sztab Emilii Czerwińskiej (MMA 2-0-0) chce doprowadzić do starcia z Karoliną Owczarz (MMA 5-2-0). Medialną ofensywę rozpoczął Marcin Mencel, trener doświadczonej zawodniczki kickboxingu.

„Karolina Owczarz, wygrałaś ostatnio walkę z Natalią. Emilia czeka w gotowości. Nie musisz się bać, to będzie szybka walka, wejdziesz do klatki i nim zdążysz się obudzić, będzie po wszystkim.”

Czerwińska ma na swoim koncie dwa zwycięstwa w MMA. Zadebiutowała we wrześniu 2021 roku, odprawiając ciosami Weronikę Eszer. W lipcu tego roku 32-letnia zawodniczka jednogłośną decyzją sędziów pokonała Sarę Luzar Smajic.

Owczarz w sierpniu wróciła do klatki po blisko rocznej przerwie, pokonując jednogłośnie na punkty Natalię Baczyńską. Wcześniej „Owca” pokonywała takie zawodniczki, jak Aleksandra Rola czy Monika Kucinic, przegrywała natomiast z Justyną Habą i Sylwią Juśkiewicz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

R
Rulimajk

BAMMA
Light Heavyweight

993 komentarzy 2,835 polubień

Emilia by ją zabiła w stójce ale ciekawe jaki ma parter.

Odpowiedz 2 polubień

m
miszaa

BAMMA
Welterweight

935 komentarzy 1,265 polubień

Emilia by ją zabiła w stójce ale ciekawe jaki ma parter.

Poprzednie przeciwniczki tak jakos mało przekonowująco ,,zabijała''w stójce, a tez niby miala im dowalic. A te dopraszanie sie o walkę z owcą jest bardzo żenujące

Odpowiedz 1 Like

PaulPGR

KSW
Middleweight

5,576 komentarzy 16,240 polubień

Emilka całym sercem za tym żebyś znokautowała na tyle brutalnie wtedy, że ML nie będzie w stanie naprawić.

Odpowiedz polub