Foto: Paweł Grabowski

Emil „Róża” Różewski w ubiegły weekend zanotował trzecią z rzędu porażkę, którą zadał mu Grzegorz Sanecki na gali Granda Pro 3 zorganizowanej w Legia Fight Clubie. Walka zakontraktowana w limicie 77 kg zakończyła się w drugiej  rundzie przez TKO.

Cała gala:

#GrandaPRO 3 już do obejrzenia na FighTime.pl – Telewizja sportów walki!

Publiée par Legia Fight Club sur Dimanche 19 mars 2017

Pozostałe wyniki (źródło: facebook.com/LegiaFightClub):

K1 (-67 kg): Piotr Wielkopolan (Red Lion Międzyrzec Podlaski) zwycięstwo przez KO (1. runda) – Adrian Makar (Husarz Białystok).
MMA (-84 kg): Bartek Sitnik (Forca Dęblin) zwycięstwo przez poddanie (trójkątne duszenie) – Jakub Mioduszewski (Legia Fight Club Warszawa).
K1 (-71 kg): Kamil Pawlak (Garuda Warszawa) jednogłośne zwycięstwo na punkty – Jakub „Bydlak” Rajewski (Muay Thai Legion Bydgoszcz).
MMA (-66 kg): Sylwester Miller (Legia Fight Club) zwycięstwo przez poddanie (duszenie zza pleców – 1. runda) – Paweł Wielgus (Copacabana Warszawa).
K1 (-75 kg): Patryk Małecki (Fight Club Fanga Warszawa) jednogłośne zwycięstwo na punkty – Daniel Strzemiński (Akademia Lwa Bemowo Warszawa).
MMA (-77 kg): Michał Orynek (Copacabana Warszawa) jednogłośne zwycięstwo przez duszenie trójkątne – Wojciech Sokólski (Legia Fight Club Warszawa).
K1 (-75 kg): Dawid Mirkowski (Garuda Warszawa) jednogłośne zwycięstwo na punkty – Adam Molędys (Wojownik Warszawa).

15 KOMENTARZE

 1. Różewski dalej trenuje w Warszawskim Centrum Atletyki u Roberta Jocza ?

  tak dalej i jak widać bez  widocznego progresu , po ostatnich występach uważam że niestety nie przekroczy pewnego progu:no no: , ACB to był szczyt jego możliwości najprawdopodobniej :siara: , a co do Saneckiego , to może jakiś FEN do niego zapuka niedługo :deniro:

 2. Pani @duubertowa może by dopisać w jaki sposób przegrał. Nie chce mi się oglądać całej gali ani nawet 2 rund walki.

  przez latającą głowę w 10 minucie 6 rundy , zrobił to zaraz po tym jak Emil połamał mu obie ręce przez balaszkę na samym początku pojedynku

 3. przez latającą głowę w 10 minucie 6 rundy , zrobił to zaraz po tym jak Emil połamał mu obie ręce przez balaszkę na samym początku pojedynku

  Co to ma znaczyć ?

 4. O ja faktycznie nie dopisałam 😮 już już 🙂

  Musiałem obejrzeć  :siara:

  Powinien iść na emeryturę i pewnie tak zrobi. Po jego występach w TV spodziewałem się lepszej kariery.

 5. Aj Ci zwycięzcy Amatorskich pucharów KSW, tak Waluś jak teraz Różewski , kariery raczej nie zrobią

  :fjedzia:

  Waluś swoje powalczyl. Co by nie mówić walk na ksw miał bodajże 5, wyjazdy do Reema także swoje zarobił a nawet trenerzy nie wierzyli że może wygrać czy to z thompsonem czy bajorem. A różewski może na acb jakieś lepsZe pieniądze przytulił bo tak to średni o.

 6. Róża wydawał się mega perspektywiczny, ale ta walka to straszna bieda w jego wykonaniu. Coś się dzieję z chlopakiem nie tak, wydaję mi się, że stracił motywację po ostatnich porażkach.

 7. Szkoda Róży, pamiętam jak walczył na prommac'u, oglądałem jego wywiad u Mroza, w porządku gościu, życzę mu powodzenia i wszystkiego najlepszego

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.