Przedstawiamy pierwszą część Videobloga Emila Różewskiego, który ukazuje przed naszą kamerą przygotowania do nadchodzącej walki, a także przybliża nam początki swojej historii ze sportami walki.

11 KOMENTARZE

 1. Fajnie obserwować postępy Emila od 1 edycji MMAstera. Stara się być coraz bardziej przekrojowy, więc na plus 🙂

  Tylko nie wiem czemu w czasach równouprawnienia to my mielibyśmy tylko iść do obowiązkowego woja, a kobiety już nie 😉 Tym bardziej jak teraz wiele wręcz chce. Choćby na jakiś dział sanitarny, ale jednak, żeby potem tylko nie służyły najeżdżającym wojskom jako "dziewczyny do towarzystwa". Zaprawa, którą wojsko dawało często faktycznie mogła być dobra dla człowieka, ale nasz kraj słabo to prowadził i stało się to przykrym obowiązkiem, a nie czymś co warto przejść.

  Powodzenia w najbliższej walce!

 2. Born 

  słuszna uwaga , mam takie samo zdanie na ten temat 🙂 , ale powracając do tematu , to pierwsza wproadzająca część bloga Emila , będziemy systematycznie działać na rzecz zawodników , a także fanów by mogli zobaczyć i śledzić sportowców i ich przygotowania do nadchodzących wyzwań sportowych Smile

  Już wkrótce kolejni zawodnicy !

 3. Held fajnie mówił o tym jak wzmocnił kondycje częstymi i ciężkimi sparingami.
  A co do służby wojskowej to w dzisiejszych czasach bardzo ważna rzecz, nawet jeżeli przyjęło by to łagodniejszą formę.
  Może powinno być zaliczane jako 1 rok szkoły, ale do tego jest potrzebna zmiana w postrzeganiu Polski jako kraju nie należącego do polityków, ale do Polaków.
  Blog pozytywny, taka promocja jest potrzebna MMA.

 4. Jeśli macie jakieś sugestie lub propozycje kolejnych zawodników których chcielibyście oglądać , proszę śmiało Smile

  Osobiście uważam Emila za na prawdę spory potencjał , gdyż bardzo daleko doszedł w oparciu o własny jednoosobowy warszat , choć dochodzą mnie słuchy , że już wkrótce będzie startował pod konkretną banderą klubu i mam nadzieję, że to dodatkowo napędzi jego rozwój .

 5. A wg mnie zrobił regres, patrząc na ostatnią walkę na PROMMAC albo przyjął jakąś złą taktykę albo ktoś mu źle podpowiada, mam nadzieję, że mu ktoś przemówi do rozsądku.

 6. Jak dla mnie to przereklamowany zawodnik. Męczył się na FEN z jakimś ogórkiem ściągniętym w ostatniej chwili, z Lipskim też nie zachwycił. Obstawiam, że jest w PL na oko 25 nazwisk bardziej godnych uwagi. Pewnie z mniejszym parciem na szkło. Mam nadzieję, że Emil dostanie wreszcie poważnego rywala, bo ma rekord 4-0 i jest prowadzony bardzo bezpiecznie.

 7. Karlos

  Uważam osobiście Emila za początkującego sportowca godnego uwagi , który ma ogromny potencjał , czy osiągnie sukces zobaczymy . Myślę , że każdu zawodnik powinien być prowadzony z troską i rozsądnie , gdyż jest jak napisałeś sporo potencjałów który padły pod dużą ambicją i już ich nie ma Boss

 8. Karlos

  Uważam osobiście Emila za początkującego sportowca godnego uwagi , który ma ogromny potencjał , czy osiągnie sukces zobaczymy . Myślę , że każdu zawodnik powinien być prowadzony z troską i rozsądnie , gdyż jest jak napisałeś sporo potencjałów który padły pod dużą ambicją i już ich nie ma 

  przepraszam , coś sfiksowało ….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.