Podczas wczorajszego ważenia przed galą ACB 22 doszło do niesportowego incydentu. Emil Różewski przy spotkaniu twarzą w twarz został uderzony przez swojego przeciwnika, Imrana Abaeva.

Różewski zapowiedział wyrównanie rachunków podczas dzisiejszej walki:

Waga zrobiona 77,3 kg niestety moj przeciwnik zachował się jak pajac na ważeniu i doszło do przepychanek. Jutro go zniszczę!!! Potrzebuje jednej rundy!!!

190 KOMENTARZE

 1. Róża nie podpalaj sie. Zniszcz go na spokojnie.

  A propo Emila, pamietam jak tu go kazdy hejtowal za wypowiedz o sponsorach. Teraz jest lubiany 😀

 2. Emil go zniszczy. Od dawna wiadomo, że Rosjanie to jest dzicz. Podobnie było ze Saparbekiem Safarovem.

 3. skurczysyn 😛 widze na ACB ruskie mogą wszystko ;/ powinni tak jak z tym świrem co uderzył Tomka Narkuna – zdyskwalifikować ! Oby ten Liść stał się dodatkową motywacją !

 4. Jeżeli ACB nie wyciągnie żadnych konsekwencji z takiego zachowania to stracę szacunek do tej organizacji. Ci Panowie którzy interweniują to też jakoś niezbyt przejęci. Takie zachowania na profesjonalnych galach nie powinny mieć miejsca.

 5. Debilny pajac jakich mało.. Jeśli ACB nie wlepi mu jakieś kary, to mocno ta organizacja straci w moich oczach.

  War Emil!

 6. Zajebal mu jakiegos frajerskiego  plaskacza i macha tym paluchem. Co on tam jakas swieta wojne uskutecznia, to dla allaha mu zajebal. Ja naprawde nie rozumiem o co chodzi.

 7. Ciapak zdaje sobie sprawe, że podczas walki nie jest w stanie za wiele zdziałać, więc przynajmniej na ważeniu chciał sie popisać…WAR RÓŻA

 8. Emil go zniszczy. Od dawna wiadomo, że Rosjanie to jest dzicz. Podobnie było ze Saparbekiem Safarovem.

  no niby narodowosc rosyjska ale tak naprawde to sa po prostu muslimy, nie ma co tu owijac w bawelne. Szacun dla Polaka za spokoj bo niejeden by nie wytrzymal.

 9. Może Emil się po drodze gdzieś na jakieś kózki zapatrzył ?

  I go przyoobserwowali jak im lokalne towary obcina ?

  Każdy by się wkurwił.

   🙂

 10. Dla tych co nie pamiętają: http://www.mmarocks.pl/m-1/przeciwnik-tomasza-narkuna-zdyskwalifikowany-przed-m-1-challenge-28

  Właśnie przeczytałem news i miałem to wstawić, ruscy są u siebie i kozaczą, pamiętam, że po tym incydencie  z Narkunem jego niedoszły przeciwnik, po ważeniu z kolegami mu grozili i wogóle(w jakimś wywiadzie mówił z tego co pamiętam), takie zachowanie jest prymitywne, bo szacunek się należy, a szkoda, że Narkun mu wtedy nie urwał nogi w stylu Palharesa, bo należało mu się, a Róża tego ogóra jutro zje bez problemu.

 11. Hmmm, dlaczego Mamed bojkotuje mmarocks…

  Ja hejtu na Mameda z powodu jego wyznania nigdy nie rozumiałem.

  Chłop zachowuje się godnie,jego wiara,jego sprawa.

  Tego faka pokazał przecież jak już cysterna pomyj została wylana na niego na forum.

  Polacy walczą teraz juz wszędzie na galach, a takie kwiatki prezentuje tylko śmietanka z pobliża Kaukazu.

  No to jest i efekt.

 12. A sie przejmujecie tym bojkotem mameda, nic ciekawego w tych wywiadach nie gada. Zreszta jak wiekszosc. Ja bojkotuje mameda 😉

 13. A sie przejmujecie tym bojkotem mameda, nic ciekawego w tych wywiadach nie gada. Zreszta jak wiekszosc. Ja bojkotuje mameda 😉

  Dokładnie jak tak samo staram się nie pisać NIC w tematach o nim ….

  Nie piszę nic w tematach walki Marerla- on … a jego wywiady to nudny stek bzdur… żadna strata

 14. @avalon, na tak promowanych zawodach to zdarza się rzadko, ale pomyśl, co mogą wyprawiać na zawodach chwytaczy czy MMA niższej rangą. Ktoś kiedyś tu opisywał/opowiadał o jakichś przypałach (@Piotr Pędziszewski?).

  Niemniej jednak lubiącym szufladkowanie przypominam, że i wśród Polaków są dzikusy:

  http://www.mmarocks.pl/popek-rak/popek-rak-vs-sander-duyvis-2

  @krasa, nie chodzi o sam fakt "bojkotu", ale o to, jak tę sprawę się tu przedstawia. Wmawia się, że Chalidow strzelił focha za krytykę jego ambicji czy też oskarżenia o pazerność. Fakt postów przesiąkniętych pojazdem na tle rasowym i religijnym jest całkowicie pomijany.

 15. Pewnie masz racje. Jesli cena tego, ze moge czytac co ludzie naprawde myslia jest brak nudnych wywiadow mameda. To jest to zajebiscie niska cena.

 16. Mogliście mi bana dać … poczułbym że za Polskę i o wolność kraju walczę ….:wink:

  Ja skasowałem Twój wpis. Nie dlatego, że mnie ruszał, ale faktycznie nie ma w co drugim wpisie robić afery o multikulturalizm. Wojna w Europie na pewno będzie z powodu, ale to nadal jest forum o MMA i piszmy o MMA :).

 17. Pewnie masz racje. Jesli cena tego, ze moge czytac co ludzie naprawde myslia jest brak nudnych wywiadow mameda. To jest to zajebiscie niska cena.

  Wierzę, że w sieci jest cała masa miejsc, gdzie ludzie dowoli mogą się dzielić swoimi przemyśleniami na temat muzułmanów i Czeczenów. Zapewne i na tym forum są takie działy. Powstaje więc pytanie, dlaczego muszą to robić w miejscu przeznaczonym dla dyskusji o MMA.

 18. Wierzę, że w sieci jest cała masa miejsc, gdzie ludzie dowoli mogą się dzielić swoimi przemyśleniami na temat muzułmanów i Czeczenów. Zapewne i na tym forum są takie działy. Powstaje więc pytanie, dlaczego muszą to robić w miejscu przeznaczonym dla dyskusji o MMA.

  Ale tu dyskutujemy o niesportowym zdarzeniu które dosięgło Polaka … o nacji i tym co kieruje tą nacją by walkę w ringu zmieniać w coś innego …

 19. tak sie kończą wyjazdy do kacapów. Kiedy zrozumiecie że to sa zwierzęta. To trzeba tepić. Najlepiej tępym narzedziem. Przy odrobinie szcześcia Emil wyśle go na OIOM.

 20. @mnih3.0 Pewnie dlatego, ze po wyplaceniu frajerskiego plaskacza dla naszego zawodnika, po sekundzie zwraca sie do swojego boga. Przeciez w kazdym temacie tego nie ma, to nie jest przypadek, ze akurat w tym temacie o tym piszemy.

 21. Jebną liścia to jebną, na chuj drążyć temat? Widocznie takie mają zwyczaje tam za wschodnią granicą. Oby tylko nie miało to wpływu na postawę Emila w walce.

 22. Ja skasowałem Twój wpis. Nie dlatego, że mnie ruszał, ale faktycznie nie ma w co drugim wpisie robić afery o multikulturalizm. Wojna w Europie na pewno będzie z powodu, ale to nadal jest forum o MMA i piszmy o MMA :).

  Mimo że w obrazie który wkleiłem był wyraz "multikulti " to scenka miała obrazować nasze podejscie do nich …

  A nie było by tu tematu muslimów …gdyby Imran Abaev po tym jak przypi@rd@lił nie zaczął po arabsku szczekac o Allahu

 23. -50% z wypłaty i by się odechciało zachowywać bydłu tak, jak na tym ważeniu.

  Niestety, wygląda na to, że włodarzom to pasuje 😀

  @edit : no i szacun dla Emila, że był taki spokojny. Ja bym chyba wyszedł z siebie, jak by mi taki (tutaj jakiś wulgarny epitet) dał z plaskacza 😀

 24. Powinien jednak mu odruchowo jebnąć.

  Jestem takiego samego zdania, a później po tej frajerskiej akcji powinien przybyć prawilny bokser szukający szczęścia w MMA, aby dokończyć dzieła :star wars:

 25. Jak ACB nie wyciągnie z tego żadnych konsekwencji to ta organziacja jest u mnie dożywotnio spalona. a brudasa nie skomentuje, bo na mmarocks nie przechodzą teksty,które chciałbym teraz napisać,ogólnie mówiąc, życzę mu źle.

 26. Mam nadzieję że będzie łatwa wygrana Emila . Przy ewentualnej braku reakcji ACB na to dzikie zachowanie Różewski powinien podziękować im za współpracę , kasa kasą ale honor i szacunek też jest ważny.

 27. Może to była oznaka życzliwości?

  Np w starożytnym Egipcie wyrazem szacunku i powitania było splunięcie na czyjeś stopy – oznacza to, że tak go szanujesz iż poświęcasz mu swoją , jakże cenną w Egipcie, wodę.

  to samo tutaj – Rusek dajac liścia Różewskiemu pokazał swój szacunek, pokazał, że poświeca mu energie swoich rąk.

 28. chciałem zapytać organizacji gdziekolwiek czy zawodnik zostanie ukarany, ale Rosjanie nie uznają social media. 😆 a szkoda!

 29. Mam nadzieję, że Emil należycie wyrówna rachunki w klatce. Powodzenia, daj mu lekcję, na którą zasłużył.

 30. a o której Róża walczy? Bo oglądam teraz 2 mecze na raz i jeszcze ACB leci 😀

  tera jakiś jewgieni którego nie mogę zlokalizować na rozpisce ;D Plus, że walka po walce idzie bez reklam.

  U siebie na fb pisał, że ok 19:15 jego walka

 31. ? Link wziąłem z jego profilu. Daj prawidłowy

  Link jest dobry, godzina zła. Po tym Prime Selection Warriors of Kazakhstan ma być ACB. Godzina 20? Bo nie wiem w jakiej strefie podają tam czas.

 32. To zaraz – ACB jeszcze się nie zaczęło?

  Może i się zaczęło, ale na tej stacji na której miało być – jeszcze nie ma. Język rosyjski utrudnia szukanie informacji, nawet alfabetu nie znam. @Tjo ratunku 😆

 33. U tych Ruskich to wszystko popierdolone, wszystko na odwrót, jak plemie indian Naopaków które robiło wszystko na opak.

  Jeszcze się skończy,że Różewskiego nie zobaczymy.

 34. Może i się zaczęło, ale na tej stacji na której miało być – jeszcze nie ma. Język rosyjski utrudnia szukanie informacji, nawet alfabetu nie znam. @Tjo ratunku 😆

  No ciężko jest z ruskim. Ja się nawet nie ogarnąłem, że oglądam nie tą gale 😀 Co prawda przez nazwiska inne niż na rozpisce nabrałem podejrzeń co do tego czy to jest ACB ale to w sumie gala u ruskich więc myślałem że to burdel organizacyjny.

 35. Póki co na BK-TV leci jakaś gal Prime – Alash. Gala ACB z Sankt Petersburga miała tam startować o 18.00, echo… i co teraz? Powiem dość egoistycznie, ale bez kitu, teraz się wkurwiłem… człowiek napierdala z roboty z pieca, pomija jakieś "wydarzenia dnia codziennego", żeby ogarnąć wyniki na żywo i relację z walki Emila, a tu nawet nie potrafią ogarnąć transmisji na BK. To po cholerę w ogóle zapowiadają, że będzie transmisja z gali o tej i o tej godzinie. Sorry, Winnetou! Jeszcze ta akcja z Imbranem Abaevam…

 36. Póki co na BK-TV leci jakaś gal Prime – Alash. Gala ACB z Sankt Petersburga miała tam startować o 18.00, echo… i co teraz? Powiem dość egoistycznie, ale bez kitu, teraz się wkurwiłem… człowiek napierdala z roboty z pieca, pomija jakieś "wydarzenia dnia codziennego", żeby ogarnąć wyniki na żywo i relację z walki Emila, a tu nawet nie potrafią ogarnąć transmisji na BK. To po cholerę w ogóle zapowiadają, że będzie transmisja z gali o tej i o tej godzinie. Sorry, Winnetou! Jeszcze ta akcja z Imbranem Abaevam…

  Tjo, tyle już śledzisz tą scenę i takie zaskoczenie? naprawdę za każdym razem gdy takie coś się dzieje potwierdzają, że określenie "dzicz" pasuje do tego wszystkiego.

 37. Tjo, tyle już śledzisz tą scenę i takie zaskoczenie? naprawdę za każdym razem gdy takie coś się dzieje potwierdzają, że określenie "dzicz" pasuje do tego wszystkiego.

  Cyganów obrażać mi zabraniasz, ale Rosjan już możesz, hipokryta ;p

 38. Korzystam z tej zamuły i oglądam Karolę Kowalkiewicz na Pitbull.TV 😉

  Transmisja z jakiejś sesji zdjęciowej? 🙂

 39. Cyganów obrażać mi zabraniasz, ale Rosjan już możesz, hipokryta ;p

  nawet nie denerwuj pana… 🙂 masz zakaz tworzenia obrazków.

 40. Spokojnie- czytam ruskie komentarze i tam też wszyscy nie wiedzą czemu jeszcze nic nie widać. Dobra szukam dalej

 41. Spokojnie- czytam ruskie komentarze i tam też wszyscy nie wiedzą czemu jeszcze nic nie widać. Dobra szukam dalej

  Dokładnie. "Co to qrwa jakieś Prime Alasha"? Blać 😉

 42. jaka ruska dzicz? Taki z niego Rosjanin jak z koziej dupy traba. To czeczen, czyli gość z kraju zdominowanego przez islam. czyli nie ruska a islamska dzicz, a to wszystko tłumaczy. Naturalne zachowanie tego typu jednostek.

  tym bardziej War Emil!!!

 43. Stream działą i jest to ta gala co trzeba i teraz walczą 57 kg: Kirill Medvedovsky (57,7 kg) vs. Askar Askarov (57,1 kg)

 44. Tak sobie przeglądam ruskojęzyczne komentarze to nie znalazłem ani jednego chwalącego zachowanie Czeczena. Polak zdobył po ważeniu wielu kibiców.

 45. Nie kłam, że oglądasz, Ty oglądasz tylko KSW 🙂

  zgadłeś, ale nie mów głośno bo jeszcze ktoś usłyszy 😉

 46. I wszyscy:

  Whoa, we're half way there

  Whoa, livin' on a prayer

  Take my hand and we'll make it – I swear

  Whoa, livin' on a prayer

  :yahoo:

 47. Mowcie co chcecie ale gdyby nie ten lisc to pewnie bym walki Rozewskiego nie ogladal

  Ja bym oglądał, tylko z powodu Slugfestu, sledze ich zawodników

 48. no akurat on swoją postawą przeczy słowom z tej piosenki ale spoko. Mam nadzieję że dostanie nauczkę.

 49. 3 pierwsze sprowadzenia Czeczen wspinał się po siatce do stójki, a sędzia nic.

  no dokładnie łapał się za siatke co chwile , pieprzone ACB , tam Polak nigdy nie wygra

 50. Nie narzekajcie, bo Róża pokazał się dobrej strony. Widać progres w stosunku do poprzednich walk. Lepiej pracował na nogach, gdyby się frajersko przeciwnik nie łapał siatki to leżałby na plecach już w pierwszej rundzie i nie wiadomo jakby się to potoczyło. Sędziowanie oczywiście stronnicze, czego można było się spodziewać. Jak Polacy tam jadą to o decyzję będzie ciężko, chyba, że po 3 rundach 10-8 wygrają 29-28.

  3 runda dla Polaka, 1 dla tamtego, a o drugiej na siłę można dyskutować 🙂

 51. 3 runda dla Polaka, 1 dla tamtego, a o drugiej na siłę można dyskutować 🙂

  Jak dla mnie 1 i 2 dla Czeczena, 3 dla Emila. Ale to wspinanie po siatce mnie irytowało.

 52. Ja mam jeszcze 3 runde, może jednak Polak wygra.

  Nie wygrał.

  A co do samej walki – była na zajebistym poziomie, i to nie jest tak, że Róża chujowo obalał – to Rusek dobrze bronił, był świetnym przeciwnikiem. Dali obydwoje dość równą walkę. Różewski musi popracować nad tym by tak łatwo nie oddawać pleców przy nieudanych obaleniach, gdyby walczył z lepszym graplerem, zapasiorem, to skończyłoby się to łatwą gilotyną.

 53. Nie wygrał.

  A co do samej walki – była na zajebistym poziomie, i to nie jest tak, że Róża chujowo obalał – to Rusek dobrze bronił, był świetnym przeciwnikiem. Dali obydwoje dość równą walkę. Różewski musi popracować nad tym by tak łatwo nie oddawać pleców przy nieudanych obaleniach, gdyby walczył z lepszym graplerem, zapasiorem, to skończyłoby się to łatwą gilotyną.

  Gilotyną? 😀

 54. Ja pierdolę, co za zero. Zero skruchy po frajerskim jebnięciu, zero konsekwencji. Jebać to ACB i nie walczyć tam z burakami Panowie! Niech się sami walą.

 55. Co za śmieć. Teraz dopiero to obejrzałem. Szkoda że walka przegrana. Za takie zachowanie należało mu się ciężkie KO lub dzwignia w stylu Pniaka żeby płakał klepiac

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.