Abaev.vs.Różewski.Decision

Niestety nie udała się wyprawa Emila Różewskiego do Sankt Petersburga. Polski zawodnik na gali Absolute Championship Berkut 22 musiał uznać wyższość zawodnika gospodarzy, Imrana Abaeva. Walka przez pierwsze dwie rundy była dość wyrównana z lekką przewagą Abaeva.

W trzeciej rundzie obaj zawodnicy wyraźnie opadli z sił i walka straciła na atrakcyjności. Więcej tlenu zachował jednak Różewski, który w ostatniej rundzie trzykrotnie zdołał obalić swojego przeciwnika. Nie zdobył tym jednak uznania sędziów którzy większościowo uznali zwycięstwo Abaeva. Jak poinformował Nas organizator, Imran Abaev (MMA 3-1) został odpowiednio ukarany za swoje skandaliczne zachowanie podczas ważenia i usunięty z klubu Berkut Grozny. Organizacja ACB nie skorzysta już z usług czeczeńskiego zawodnika.

Poniżej wideo z walki

18 KOMENTARZE

 1. A tak Emil się odgrażał że potrzebuje 1 rundy na rozwalenie ruska… Po takiej chujowej akcji ruska powinien Emil fruwać aż z agresji a tu nic:sad:

 2. Jedyny pozytyw w tym że Polak dał radę kondycyjnie, ale smutna prawda że zawodnicy ze wschodu to ostatnio za wysoki poziom dla Polaków.

 3. Kurna ,taka przegrana boli podwójnie ,najperw rywal zakpił sobie na ważeniu tak ewidentnie chamsko , a później pokonał

 4. Nie dość że dostał z liścia na ważeniu to jeszcze przegrał walkę 🙁 I szkoda że z zawodnikiem z tak słabym rekordem. Życie 😀

 5. Do tej walki nie powinno dojść i tak. To ma być zawodowe MMA, gdzie gość strzela drugiemu liścia na wadze? Pierdolony amator. Szkoda porażki. Wróć silniejszy Emil i nie walcz na takich wsiach z wieśniakami.

 6. Zrobiłem Edit… większościowa decyzja, a Abaev za akcję na wadze wylatuje z ACB (info od organizatora).

 7. Zrobiłem Edit… większościowa decyzja, a Abaev za akcję na wadze wylatuje z ACB (info od organizatora).

  No to lyzka miodu w beczce dziegciu .

 8. ACB – czyli jak zebrac wpierdol od anonimowego czeczena za chyba calkie dobre pieniadze.

  dobre pieniadze w MMA? watpie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.