18 marca na gali Granda PRO 3 w warszawskim klubie Legia Fight Club Emil Różewski wystąpi w walce wieczoru z Grzegorzem Saneckim. Walka odbędzie się w limicie wagowym do 77 kg.

– To już trzecia profesjonalna gala organizowana przez Legia Fight Club. Pomysł wywodzi się z Warszawskiej Grandy, czyli amatorskich sparingów, które każdego miesiąca odbywają się w Legia Fight Club. To nasz autorski pomysł na treningowe walki pięściarskie, stójkowe oraz w brazylijskim jiu-jitsu. Gale zawodowe cieszą się sporą popularnością. Nasza sala treningowa na jeden wieczór zostaje zaadaptowana na potrzeby gali, pojawia się specjalne oświetlenie, widownia, stoliki VIP… i sport na bardzo wysokim poziomie. Na deser zostawiamy walkę naszego zawodnika Grzegorza Saneckiego z Emilem Różewskim. Grzegorz pokaże się już na trzeciej Grandzie PRO. Oba wcześniejsze pojedynki efektownie kończył przed czasem w parterze. „Róża” to judoka, ale już ze sporym doświadczeniem w MMA, więc zapowiada się naprawdę zacięty bój – zapowiada dyrektor sportowy Grandy PRO Michał Chmielewski w wypowiedzi opublikowanej na oficjalnym wydarzeniu promującym tę galę.

Różewski (MMA 6-2) ma obecnie passę dwóch porażek z rzędu. Obie miały miejsce na galach organizacji ACB. Wcześniej wygrywał swoje walki na takich galach jak Slugfest czy FEN.

Karta walk:

MMA
-66 kg: Sylwester Miller – Paweł Wielgus
-77 kg: Wojciech Sokólski – Michał Orynek
-84 kg: Jakub Mioduszewski – Bartek Sitnik
-93 kg: Artur Zaręba – Dmitriy Slobodskoy

K1
-67 kg: Piotr Wielkopolan – Adrian Makar
-71 kg: Kamil Pawlak – Jakub Rajewski
-75 kg: Patryk Małecki – Daniel Strzemiński
-75 kg: Adam Molędys – Dawid Mirkowski

WALKA WIECZORU – MMA -77 kg
Grzegorz Sanecki – Emil Różewski

3 KOMENTARZE

  1. Były juz dwie edycje i atmosfera byla świetna, walki tez na fajnym poziomie. Tylko chyba czas pomyśleć o innym miejscu niz lfc, bo chetnych na bilety dużo, dużo wiecej niz tam moga zmieścić.

    Walka weczoru ciekawa i Róża moze miec duże problemy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.