Rywalizują nie tylko w oktagonie, ale również na YouTube. W trzecim odcinku EFM CHALLENGE SHOW podopieczni Roberta Pasuta z Abstrachuje i Jongmena strzelali do siebie z łuku.

EFM SHOW to gala MMA inna niż wszystkie. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia. Zanim jednak wojownicy wejdą do oktagonu, organizatorzy dają możliwość poznania fighterów. Podzieleni oni zostali na cztery drużyny (różne żywioły – ziemia, powietrze, woda i ogień). Zawodnicy rywalizują w prezentowanych na YouTube challengach (EFM CHALLENGE SHOW), a ich kapitanami są znani influencerzy – Mała Ania z Warsaw Shore, Alan Andersz, Robert Pasut z Abstrachuje, a także Jongmen. Za każde wygrane starcie drużyny dostają punkty. Team, który zdobędzie ich najwięcej (także dzięki późniejszym walkom w oktagonie), wygra 100 000 złotych!

Trzeci odcinek rywalizacji to starcie Teamu Powietrze z Teamem Ziemia, czyli podopiecznych Jongmena i Roberta Pasuta z Abstrachuje. EFM CHALLENGE SHOW był niezwykle wymagający! Dlaczego? Ponieważ zawodnicy strzelali do siebie z łuku. Wzorem opowieści z Dzikiego Zachodu nie dostali jednak do ręki rewolwerów, a łuk, z którego mierzyli do podobizny rywala. Georgi Valentinov strzelał do Igora Michaliszyna, a jego przeciwnik odwdzięczył mu się tym samym. Który trafił w bardziej czuły punkt?

Challenge czekał także na kapitanów. Robert Pasut i Jongmen stanęli do konkurencji, w której musieli jak najszybciej zjeść najbardziej śmierdzącego śledzia na świecie. Który z nich nie zwrócił „przysmaku” i dopisał punkty do konta swojej drużyny? Przekonajcie się sami, oglądając trzeci odcinek EFM CHALLENGE SHOW.

Team Ogień:
Mała Ania (kapitan)
Arkadiusz Kaszuba
Daniel Skibiński
Tomasz Janiszewski

Team Woda:
Alan Andersz (kapitan)
Patryk Grzemski
Magdalena Loska
Marcin Maleszewski

Team Powietrze:
Jongmen (kapitan)
Maciej Różański
Georgi Valentinov
Damian Ostęp

Team Ziemia:
Robert Pasut (kapitan)
Michał Pasternak
Daniel Iliev
Igor Michaliszyn

Finał rywalizacji pomiędzy zawodnikami i kapitanami drużyn odbędzie się już za kilka dni na gali EFM SHOW. Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowego wydarzenia. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? Od 1 kwietnia 24.99 zł.

KUP PPV już dzisiaj www.efmshow.tv

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Baddream
Baddream

Bellator
Featherweight

4,100 komentarzy 7,071 polubień

Team Ogień:
Mała Ania (kapitan

Team Woda:

Team Powietrze:

Team Ziemia:

Że co

Odpowiedz 1 Like

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,408 komentarzy 73,195 polubień
Avatar of Collie Entragian
Collie Entragian

Oplot Challenge
Welterweight

57 komentarzy 66 polubień

Strzelają z łuku z 5 m do zdjęcia zawodnika na palecie malarskiej.
Bawiłem sie tak na 5 urodzinach.
Żeby było trudniej, łuk ma celownik laserowy....

Odpowiedz 1 Like

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Welterweight

6,550 komentarzy 23,460 polubień

Ja pierdole, czuje dyskomfort czytając o tym. Ogladac nie mam zamiaru

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

10,970 komentarzy 20,758 polubień

Co to za jakieś gówno?

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of wielkid
wielkid

Shark Fights
Middleweight

1,272 komentarzy 2,410 polubień

Że co

OGIEŃ, WODA POWIETRZE ZIEMIA i SERCE i z ich połącznia powstanie KAPITAN PLANETA !!! Nie ma za co !!

Odpowiedz polub

Avatar of Wawo
Wawo

Oplot Challenge
Middleweight

85 komentarzy 138 polubień

Zastanawiam się tylko czy już dno przebili czy nieiwiele im brakuje :zakręcony:

Odpowiedz polub

Avatar of SławekDesperski
SławekDesperski

BAMMA
Welterweight

925 komentarzy 3,517 polubień

Team PATUS?:benny:

Odpowiedz polub

Avatar of kovalek2
kovalek2

EFC Africa
Light Heavyweight

2,990 komentarzy 7,189 polubień

stanęli do konkurencji, w której musieli jak najszybciej zjeść najbardziej śmierdzącego śledzia na świecie.

Dzięki portalu o MMA za newsa. Że też UFC jeszcze na to nie wpadło, może już niedługo na KSW.
A może będą jeść coś innego?

Odpowiedz polub

Avatar of Assocati
Assocati

Bellator
Welterweight

4,411 komentarzy 5,031 polubień

Co to za jakieś gówno?

wyjątkowe, chyba matchmakerem był Jóźwiak

Odpowiedz 1 Like

Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Middleweight

2,070 komentarzy 6,589 polubień

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że sama karta się broni i to sto tysięcy złotych (zakładając, że gwiazdy-kapitanowie drużyn robią to za darmo) można by spożytkować dużo lepiej.

No bo tak - mamy Różański vs Pasternak, to jakby nie patrzeć czołówka 93 w Polsce. Jest Skibiński, jest debiut Loski, jest naprawdę dobrze dobrany frik bo i medialny, i wizualnie-umiejętnościowo podobny.

Umówmy się, że za sto koła nie dołożysz już do karty walki sprzedającej PPV. Za mało na porządnego frika, za mało na rozpoznawalnych zawodników MMA (zwłaszcza, że takich w Polsce niewielu), także zakładamy, że karta zostaje w takim samym wymiarze.

Ale to sto tysięcy można było włożyć na marketing, wepchnąć Akopa do Kuby Wojewódzkiego czy tym podobne zabiegi. Albo - i moim zdaniem to byłoby sztosiwem - podać do publicznej dyskusji (i grzać temat non-stop), że te sto koła idzie na bonusy dla zawodników. Po 25 koła za nokaut, za poddanie i za walkę dla obu uczestników. Przecież to by zagotowało wszystkie liczące się federacje w Polsce, props ze środowisk MMA poszedłby ogromny, a sami zawodnicy waliliby bez przesadnych kalkulacji, bo do wyciągnięcia może nawet i 50 koła.

Bo te czelendże to nie dość, że pomysł spóźniony o 5 lat, to jeszcze chyba traktujący do grupy docelowej 13-16, gdzie już sama karta do tej grupy docelowej ma się nijak.

Podsumowując - ogólnie fajnie, że właściciele kombinują, ale chyba wyrzucili hajs w błoto. I szkoda by było żeby się zrazili, bo jest duże miejsce by zagospodarować niszę, które KSW zapełniało do powiedzmy roku po gali na narodowym, czyli wypromowani medialnie sportowi herosi + Pudzian i duże chłopy.

W tym momencie żadna federacja tej niszy nie wypełnia, bo nie od narodowego KSW wypromowało tylko jedno sprzedające PPV nazwisko (Soldić), a dotychczasowi bohaterowie (Borys, Bedorf, Kornik, Materla, Mamed, Gamrot, Lipski, Pudzian, Różal) albo odeszli, albo stracili tę siłę przebicia, przez zwyczajne zużycie (wiek + kontuzje). A myślę, że Polska chce mieć takie "gale do piwka" żeby było sportowo, ale żeby też było Polsko, żeby walczyli "nasi" i było na co popatrzeć.

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...