185 cm, 77 kg wagi i chęć pokazania się na polskiej scenie MMA. John Michael Sheil zawalczy podczas Gali EFM SHOW 9 kwietnia. Jego rywalem będzie Daniel Skibiński.

John Michael Sheil pochodzi z Irlandii. Zadebiutował już w 2007 roku w walce z Trevorem Zieglerem. Wygrał, a następnie pokonał Johna Redmonda, Marka Piekarskiego, Victora Chenga, Henry’ego Fadipe i Rossa Pointona przez TKO. Do tej listy dopisał również Conora Cooke’a, by następnie przegrać z Faycal Hucinem przez decyzję sędziów. Ostatni pojedynek Irlandczyka miał miejsce w 2019 roku. Uległ wtedy w starciu z Cristianem Brinzanem przez TKO. Nie była to jednak jego ostatnia walka.

Rywalem była kontuzja, a także covid, który wpłynął na organizację walk. Teraz John Michael Sheil jest gotowy na powrót do oktagonu, a to oznacza, że będzie się działo! Dlaczego? Ponieważ Irlandczyk znany jest ze swojego „dzikiego”, kickboxerskiego stylu, którym potrafi zaskoczyć rywali. Jest szybki, dynamiczny i przeciwnik musi dopasować się do jego tempa, by za nim nadążyć.

Doświadczenie ma. Walczył między innymi dla Cage Warriors, FIGMMA oraz Street Fight Party. Teraz przechodzi do EFM SHOW, by na dobre rozpocząć kolejny (zwycięski?) dla siebie etap kariery. Jak się do niego przygotowuje? Między innymi poprzez treningi z Conorem McGregorem. Poza tym ostatni czas spędził na doskonaleniu treningu fizycznego z użyciem własnego ciała, a także prowadzeniu innych fighterów. Znany jest z tego, że lubi przypierać rywali do ściany. Czy uda mu się to w walce z Danielem Skibińskim?

Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 9 kwietnia.

Main event:
Michał Pasternak (14-5) – Maciej Różański (12-3)

Super fight:
Akop Szostak (3-3) – Radek Słodkiewicz (0-1)

Co-Main event:
Daniel „Skiba” Skibiński (16-5) –  John Michael Shiel (8-2)

Cage box:
Piotr Wołowik (3-3) – Szymon Broncel (2-1)

Cage MMA:
Islam Mayrasultanov (4-3) – Oleksii Polischuk (8-4)
Arkadiusz Kaszuba (1-0) – Patryk Grzemski (1-2)
Georgi Valentinov (21-5) – Igor Michaliszyn (7-2)
Tomasz Janiszewski (6-5-0) – Marek Samociuk (1-1)
Tuomas Gronvall (6-3-1) – Marcin Malaszewski (2-0)
Jose Torres (1-0) – Giorgi Esiava (2-1)
Magdalena Loska (0-0) – Kaylee Vos (1-2)

Cage K1:
Daniel Iliev (15-2) – Damian Ostęp (3-3)

Ponadto, najbardziej kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszym ringu na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Widzem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 9 kwietnia!

EFM SHOW w każdym domu dzięki PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.