Jak informowaliśmy tydzień temu, UFC planowało zestawienie Justina Gaethje z Edsonem Barbozą na jednej z marcowych gal. Teraz jak się okazuje, walka ta oficjalnie odbędzie się na UFC on ESPN 2 w Filadelfii, 30 marca.

Barboza (20-6 MMA) wygrał ostatnio w dobrym stylu demolując Dana Hookera w trzeciej rundzie na UFC on FOX 31. Brazylijczyk okrutnie obił Hangmana w stójce. Barboza to autor jednego z najbardziej widowiskowych nokautów w historii UFC.

Gaethje (19-2 MMA) nie występował w oktagonie od sierpnia tamtego roku, kiedy to znokautował Jamesa Vicka. Mówiło się, że ma on w kolejnej walce zmierzyć się z Alem Iaquintą, lecz Ragin nie jest chętny na zestawienie z Highlightem.

20 KOMENTARZE

 1. Jak Gejczi przetrwa dwie pierwsze rundy to powinien skończyć Barbozę. Edson standardowo nie poradzi sobie z wywieraną na nim presją no i siądzie kondycyjnie wtedy Justin przyciśnie i skończy Barboze.

 2. Jak Gejczi przetrwa dwie pierwsze rundy to powinien skończyć Barbozę. Edson standardowo nie poradzi sobie z wywieraną na nim presją no i siądzie kondycyjnie wtedy Justin przyciśnie i skończy Barboze.

  Edson zajebie Gejcziemu kopa na łeb i dokończy na glebie.

 3. Czy dzisiaj jest dzień dziecka fanów MMA? Costa vs Romero, Barboza vs Gaethje.

  Niech jeszcze na dniach ogłoszą Kebab vs Ferguson i Conor vs Poirer/Cerrone to całkiem rozjebią skalę.

 4. Jak Gejczi przetrwa dwie pierwsze rundy to powinien skończyć Barbozę. Edson standardowo nie poradzi sobie z wywieraną na nim presją no i siądzie kondycyjnie wtedy Justin przyciśnie i skończy Barboze.

  Widzę, że nie muszę nawet komentować tematu. W 100% zgoda.

 5. Czy dzisiaj jest dzień dziecka fanów MMA? Costa vs Romero, Barboza vs Gaethje.

  Niech jeszcze na dniach ogłoszą Kebab vs Ferguson i Conor vs Poirer/Cerrone to całkiem rozjebią skalę.

  Po posiedzeniu komisji (myślę, że kto ma wiedzieć ten wie kto jaką dostanie "karę" i z kim walczy) to zrobią 🙂 a najlepiej to by się przydała jakaś duża konfa w stylu GO BIG i nawet chciałbym tam Conora widzieć bo jak mam słuchać jakiś Covingtonów, Hernandezów i Kurwinów Lee to serio wolę już go 😛

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.