Edson Barboza postanowił zamienić Marka Henry’ego oraz Ricardo Almeidę w New Jersey na American Top Team. Brazylijczyk przeniósł się na Florydę kilka dni temu, gdzie będzie trenował placówce, gdzie do walk przygotowują się m.in. Dustin Poirier, Junior dos Santos czy Joanna Jędrzejczyk.

Przeprowadziłem się tu w poniedziałek więc jestem na Florydzie trzy dni. Znam stąd kilka osób więc czuję się jak w domu. Rozmawiałem już z trenerami – jestem szczęśliwy i podekscytowany.

32-latek w ostatniej walce musiał uznać wyższość Kevina Lee. Barboza chciałby wrócić w okolicach października-listopada. Jeśli chodzi o rywala, Brazylijczyk zdaje się na włodarzy UFC.

W swojej karierze Edson mierzył się z absolutną czołówką kategorii lekkiej – Anthonym Pettisem, Eddiem Alvarezem, Tonym Fergusonem czy Khabibem Nurmagomedovem.

4 KOMENTARZE

  1. potrzebował dwóch przegranych z zapsiorami, żeby dojść do tego że zmienić obóz, z kim teraz zawalczy? bo jak ze stójkowiczem to nie rozumiem tego ruchu, z drugiej strony Edson lubi się bić i krzyczy o walkę, więc:OK::OK::OK:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.