Życzenie Eddiego Alvareza dotyczące zmiany wyniku jego porażki z Iurim Lapicusem przez dyskwalifikację zostało spełnione. Oficjalnie wynik tego pojedynku został zmieniony na „no-contest”. ESPN jako pierwsze podało informację na ten temat.

Były mistrz Bellator MMA i UFC został zdyskwalifikowany przez arbitra pojedynku z Lapicusem, który twierdził, że ten uderzał rywala w tył głowy. Sędzia stwierdził, że były to nielegalne ciosy, a Iuri nie był w stanie kontynuować pojedynku więc Alvarez został zdyskwalifikowany. Teraz jak poinformowała sama organizacja walka została uznana za nieodbytą. Decyzję podjęło grono 15 niezależnych ekspertów i pracownicy ONE po ponownym obejrzeniu całego zdarzenia. Według nich, zawodnik powinien zostać ostrzeżony, a nie zdyskwalifikowany.

W kolejnej walce Alvarez (30-7, 2 NC MMA) zmierzy się z Rae Yoon Ok na gali ONE on TNT IV w Singapurze. Obecnie jego bilans walk w organizacji ONE Championship wynosi 1-1, 1 NC. W przeszłości zawodnik mierzył się z m.in. Dustinem Poirierem, Justinem Gaethje, Conorem McGregorem, Rafaelem dos Anjosem czy Anthonym Pettisem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

Jungle Fight</br><b> Featherweight</b>

251 komentarzy 320 polubień

DQ za takie gowno to byla mega przesada...

Odpowiedz 4 polubień

VikingIno

Oplot Challenge </br><b> Light Heavyweight</b>

123 komentarzy 168 polubień

Jeszcze niech ufc zabierze pas sterlingowi i świat będzie piękny

Odpowiedz 3 polubień

Kraver

ONE FC </br><b> Flyweight</b>

2,237 komentarzy 1,453 polubień