Walka Eddiego Alvareza z Justinem Gathje jest jednym z najlepiej zapowiadających się pojedynków na karcie UFC 218. Już w tę sobotę w Detroit były mistrz UFC będzie starał się przerwać niesamowitą serię zwycięstw młodszego zawodnika. Alvarez, który w przeszłości wdawał się w wiele wojen w klatce MMA zapowiedział w programie The MMA Hour, iż będzie to pojedynek o tytuł najbrutalniejszego zawodnika w UFC.

Dla mnie to kolejny mistrz, którego pokonam. Na tym zbudowałem swoją karierę. Wiem, że nie mogę walczyć o tytuł w tym momencie. Jestem realistą więc to jest najlepsza możliwa opcja. Będę szczery… Nie wiem co się kur*a stanie, nie przepowiadam przyszłości. Naprawdę nie mam pojęcia… Nie chcę okłamywać fanów. Powiem tylko tyle – to będzie popier*olone. Spędziłem ostatnio dużo czasu na po prostu byciu lepszym. Przestałem się kur*a przejmować.

Nie przepowiadam przyszłości, lecz fani niech lepiej mają przygotowany popcorn oraz napoje, bo ta walka będzie czymś specjalnym. Stawką tego pojedynku będzie tytuł najbardziej brutalnego zawodnika w UFC.

Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

 

15 KOMENTARZE

 1. Gaethje się maprawdę świetnie ogląda i trzymam za niego kciuki, ale myślę, że tym razem nie ogarnie. Znajac jego styl przeczuwam konkretne KO.

 2. Jeśli oni są brutalni, to co ma o sobie powiedzieć Barboza ? Co najwyższej efektowne blokują twarzą ciosy…..

 3. Alvarez wyżej sra ,  niż dupe ma , przeczuwam ,  że pójdzie po zapasy jak walkach z Gilem i Antkiem

  Tyle ze Justin ma na tyle dobry tdd ze to ogarnie 🙂

 4. Alvarez wyżej sra ,  niż dupe ma , przeczuwam ,  że pójdzie po zapasy jak walkach z Gilem i Antkiem

  Justin ma bardzo dobre zapasy.

  Gaethje najebie Eddiego do max 2 rundy, ale stawiam, że dostaną bonus za walkę wieczoru.

 5. O tak Eddie może wspominać coś brutalnego z walki z Conorem.

  Ciężki wpierdol[spoiler]

  Gaethje powinien to wygrać… ale mam wrażenie, że koleś jest nieco przehypowany bo ostatnia walka pokazała, że zbiera zdecydowanie zbyt dużo i ogarnięty striker sprawi mu srogi wpierdol. Alvarez znokautował RDA ale pytanie ile w tym było talentu Alvareza a ile lekceważenia ze strony RDA.

 6. Minimalnie więcej szans daję Justinowi, chociaż tak naprawdę żaden wynik mnie nie zdziwi. No i jak nie dostaną FOTN to będę zawiedziony.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.