Jeden z czołowych zawodników wagi lekkiej na świecie Eddie Alvarez (MMA 19-2, 3 w rankingu MMARocks) powróci do klatki Bellatora w maju w starciu z weteranem Joshem Neerem (MMA 27-9-1). Jak ogłosiła organizacja stawką pojedynku nie będzie tytuł mistrzowski należący do Alvareza, w tym celu walka odbędzie się limicie 160 funtów. Bellator nie podał też dokładnej daty gali, na której zmierzą się zawodnicy.

Alvarez po wygraniu pierwszego sezonu Bellatora w czerwcu ubiegłego roku stoczył tylko jeden pojedynek, na Dream 12 w październiku poddał w drugiej rundzie Katsunoriego Kikuno. Zawodnik od dłuższego czasu zmagał się też z kontuzją kolana, ale jak sam twierdzi do maja powinien być gotowy na 100%.

Neer w październiku pożegnał się z UFC po dwóch porażkach z rzędu. W tym roku zawodnik z Des Moines stoczył dwa szybko wygrane pojedynki ze słabszymi rywalami.

Drugi sezon gal Bellatora startuje 8 kwietnia. Zestawienie zawodników, którzy wezmą udział w turniejach w wadze piórkowej, lekkej, półśredniej i średniej tutaj.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.