Eddie Alvarez jest przekonany, że Conor McGregor wygrałby w pojedynku z Tonym Fergusonem i to przed czasem. Były mistrz kategorii lekkiej w przeszłości mierzył się z Irlandczykiem. McGregor w walce z Alvarezem zdobył drugi tytuł mistrzowski UFC, stając się podwójnym mistrzem. „Underground King”, który teraz występuje w organizacji ONE Championship wierzy, że w potencjalnej walce McGregora z Fergusonem to Irlandczyk byłby górą o czym dał znać w podcaście „The Score MMA”.

Myślę, że Conor odprawiłby Tony’ego przed czasem. Chciałbym zobaczyć jego walkę z Gaethjem, ale myślę, że pokonałby też Gaethjego. Nadal jednak chętnie zobaczyłbym ich pojedynek. Nie podoba mi się jednak jego zestawienie z Khabibem. Nie sądzę, że ma na tyle doświadczenia w pewnych aspektach MMA, aby kiedykolwiek pokonać Khabiba w walce.

Alvarez w przeszłości mierzył się z m.in. Justinem Gaethjem, którego pokonał przez KO. Były mistrz kategorii lekkiej UFC po porażce z Dustinem Poirierem w 2018 roku postanowił podpisać kontrakt z ONE Championship. Tam występuje w dywizji do 77 kilogramów. Jego bilans walk w azjatyckiej organizacji wynosi na ten moment 1-1.

Ferguson w kolejnej walce zmierzy się 9 maja właśnie z Gaethjem. Stawką pojedynku jest tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC. Prezydent organizacji potwierdza, że wygrany tego starcia zmierzy się z Khabibem Nurmagomedovem w walce unifikacyjnej. Nie wiadomo jaki plan na kolejną walkę ma organizacja dla największej gwiazdy MMA, Conora McGregora.

https://youtube.com/watch?v=guebFLBAax0

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.