W środku jeszcze najlepsza akcja Bellatora 58

28 KOMENTARZE

 1. Pluję sobie w brodę, ze nie postawiłem na zwycięzcy lekkiego turnieju…

 2. Gdyby 3 runda miała miejsce w Polsce, to pewnie z uwagi na zbyt dużą ilość krwi, została by z 5 razy przerwana.

  Piękna walka.

 3. bardzo ładna walka:P i teraz ostatecznie nie mamy się czemu dziwić czemu Marcin Held przegrał:P

 4. Znając konstrukcję kontraktów Bellatora – nie wcześniej niż w 2020 roku…

 5. hehe… no to teraz Ci, co plumkali po walce Chandler z Heldem, ze Polakowi jeszcze daleko do swiatowej czolowki, czekam, az pokornie odszczekaja swe slowa 🙂

 6. Niby Chandler miał 2 knockdowny, ale Eddy jak się ogarnął to odpowiedział kilkoma dobrymi strzałami, więc wydaje mi się, że to zrównoważyło na 10-9.

 7. Niewiarygodnie wytrzymały jest ten Chandler. Walki w bellatorze często są efektowniejsze, pewnie dlatego, że zawodnicy są na nieco niższym poziomie niż w UFC i dlatego popełniają trochę więcej błędów, które łatwo wykorzystać. Marzy mi się jednak taka realna konkurencja dla UFC, chociaż pewnie w najbliższych latach tego nie doczekamy, a szkoda.

 8. świetna walka, przyznam że stawiałem na Alvareza ale Chandler pokazał wielka klase

 9. Niewiarygodnie wytrzymały jest ten Chandler. Walki w bellatorze często są efektowniejsze, pewnie dlatego, że zawodnicy są na nieco niższym poziomie niż w UFC i dlatego popełniają trochę więcej błędów, które łatwo wykorzystać. Marzy mi się jednak taka realna konkurencja dla UFC, chociaż pewnie w najbliższych latach tego nie doczekamy, a szkoda.

  Akurat ani Alvarez, ani Chandler raczej nie sa na "nieco nizszym poziomie niz w UFC" Evil

 10. Z tego zwycięstwa powinien cieszyć sie tez bardzo Held. Chandler to objawienie Bellatora , niesamowita wola walki i siła. Moim zdaniem Chandler w tym momencie jest lepszy niz Warbourton.
  Mam nadzieje ze Bellator doczeka Spike i bedzie sie rozwijał bo jako taka 2 liga jest bardzo potrzebny i naprawde juz wysoki poziom prezentuja tamtejsi zawodnicy- w tym perełki typu Hektor, Alvarez i teraz Chandler

 11. nie wierze, ze porownales Chandlera do Warbourtona XD tego Warbourtona od Jewtuszki? XD

 12. Kurcze zauważyłem,że w MMA jest co raz więcej ciosów w tył głowy.To już dozwolone,czy jeszcze nie?Oczywiście zwycięstwo Lombarda bezapelacyjne,ale trochę to psuje ogólny efekt.

 13. Świetna walka. Chandler to mega twardy koleś ale w sumie szkoda, że taka walka nie dotrwała do decyzji z chęcią zobaczyłbym jak to potoczyło by się dalej.

 14. Wydawało się że już w 3 rundzie Alvarez ma wszystko opanowane i tylko dopełni dzieła zniszczenia. To jest właśnie piękno MMA.
  Jak tak patrzę na tego Lombarda to troszkę boję się o mameda. Nie dość, że nabity to jeszcze w paru walkach pokazał, że i paliwa mu nie brakuje.

 15. Powiem krótko: Świetna walka!!! Liczyłem na Chandlera…i sie nie przeliczyłem! Yahoo

 16. No ta walka Alvarez’a to po prostu masakra. Tym właśnie sposobem, z takimi mistrzami i walkami Bellator odjechał KSW do innego wymiaru. Teraz nie widzę walki Mamed vs. Lombard – nie wiem jak mieliby się zgodzić. Nie teraz i nie tutaj

 17. Kapitalna walka. Właśnie dzięki takim pojedynkom chce sie oglądać ten sport.

 18. Może w ramach paktu KSW-Bellator podesłać Jewtuszkę na jakiegoś extra fighta dla Chandlera lub Alvareza? 🙂 Maciek raczej nie miałby nic przeciwko.

 19. Maciek może i nie, ale Bellator tak. Iro nie jest tak rozpoznawalnym zawodnikiem mimo występów w WECi UFC jak Mamed. Do tego Mamed jest w TOP 20 wagi średniej. Iro najpierw musiałbym przejść przez turniej.

 20. niesamowicie Hector posadził na brodę po uniku. instruktażowa akcja bokserska. jestem ciekaw czy znajdzie się ktoś zdolny do wygrania z nim? oczywiście, oby to w przyszłości był Mamed 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.