Fot. Dave Mandel/Sherdog.com
Fot. Dave Mandel/Sherdog.com

UFC z galą Fight Night 41 powraca po prawie siedmiu latach do Cincinnati. 10 maja w U.S. Bank Arena zawodnicy skrzyżują rękawice pierwszy raz od UFC 77, które odbyło się 20 października 2007 roku. Dzisiaj organizacja ogłosiła, że widzowie zobaczą podczas tej gali starcie w wadze średniej pomiędzy Edem Hermanem (MMA 21-10) i Rafaelem Natalem (MMA 17-5-1).

Ed Herman w ostatnich walkach dla UFC prezentował się różnie. Rok 2013 rozpoczął od przegranej przez kimurę z Ronaldem Souzą w ramach wymiany ze Strikeforce. Następnie dwukrotnie zostawiał pojedynki do oceny sędziom. Na UFC on Fox 8 niejednogłośnie zwyciężył z Trevorem Smithem, a podczas listopadowego UFC 167 uległ jednogłośnie Thalesowi Leitesowi.

Z kolei 31-letni Rafael Natal walczył w zeszłym roku aż czterokrotnie. Pierwsze trzy starcia udało się Amerykaninowi rozwiązać na swoją korzyść. Zaczął od poddania Seana Spencera, później – w maju i wrześniu – wygrał przez jednogłośną decyzję z Joaem Zeferinem i Torem Troengiem, a rok zakończył porażką przez nokaut z Timem Kennedym.

Oprócz tych pojedynków UFC poinformowało także o dwóch innych zestawieniach. W wadze lekkiej naprzeciw siebie staną – obaj wracający po porażkach – Ben Wall (MMA 7-1-1) i Justin Salas (MMA 11-5). Natomiast w kategorii ciężkiej Soa Palelei (MMA 20-3) przywita debiutującego w organizacji Ruana Pottsa (MMA 8-1).

Powrót UFC do Cincinnati planowany jest na 10 maja. Halą, w której zawodnicy będą mieli okazje popisać się swoimi umiejętnościami, będzie U.S. Bank Arena. Pełna rozpiska tej gali pojawi się niedługo w naszym dziale rozpiski.

Źrodło: MMAJunkie.com

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.