Foto Sherdog.com

Relacja, wyniki, bonusy

Carlos Condit (MMA 28-5) został tymczasowy mistrzem UFC w wadze półśredniej, wypunktowując Nicka Diaza (MMA 26-8) na pełnym dystansie podczas UFC 143 w Las Vegas.

Natural Born Killer zwyciężył rywala perfekcyjnie wykonując taktyczny plan walki, unikając wymian z Diazem w półdystansie. Przez cztery i pół rundy scenariusz walki wyglądał podobnie. Ostatni mistrz WEC skupił się na rozbijaniu rywala niskimi kopnięciami, a gdy były mistrz Strikeforce próbował go złapać ciosami pod siatką Condit nurkował pod jego rękami i wracał na środek klatki. Od czasu do czasu zawodnik ze Stockton znajdował jednak drogę do głowy rywala, chociaż ten też odpłacał mu się mocnymi uderzeniami bokserskimi i wysokimi kopnięciami. Diaz miał szansę odwrócić losy pojedynku, kiedy w ostatnich minutach walki udało mu się zdobyć plecy podopiecznego Grega Jacksona. Condit zachował jednak spokój, uciekł z zagrożonej pozycji i po końcowej syrenie zasłużenie wygrał na kartach sędziowskich.

Fabricio Werdum (MMA 15-5-1) zdemolował Roya Nelsona (MMA 16-7) w swoim powrocie do UFC. Brazylijczyk już w pierwszej rundzie był bliski zwycięstwa przed czasem, kiedy w tajskim klinczu trafił rywala serią potężnych kolan. Nelson jakimś cudem przetrwał napór i nawet pod koniec pierwszej odsłony posadził Werduma na deski. Jednak w kolejnych rundach utytułowany grappler, mimo wyraźnego zmęczenia, dyktował warunki bardzo poprawionym boksem i mocnymi niskimi kopnięciami. Po trzech rundach wszyscy sędziowie przyznali wygraną Werdumowi.

Josh Koscheck (MMA 17-5) zanotował drugie zwycięstwo od bolesnej porażki z Georges’em St. Pierre’em, nieznacznie wypunktowując Mike’a Pierce’a (MMA 13-5). Koscheck w pierwszej połowie nie radził sobie ze zdyscyplinowanym boksersko rywalem i po przegranej pierwszej, wyrównanej drugiej, dopiero w trzeciej odsłonie był wyraźnie lepszy trafiając mocniejsze ciosy. Po końcowej syrenie dwóch z trzech sędziów przyznało mu zwycięstwo.

Utalentowany koguci Renan Barao (MMA 28-1) zrobił kolejny krok do walki o pas zwyciężając na punkty Scotta Jorgensena (MMA 13-5). Brazylijczyk był szybszy i celniejszy w wymianach w stójce, nie dawał się też obalać utytułowanemu rywalowi i wysoko wygrał u sędziów. W walce otwierającej główną kartę Ed Herman (MMA 20-7) poddał w drugiej rundzie duszeniem wcześniej niepokonanego Clifforda Starksa (MMA 8-1).

W pozostałych pojedynkach, widzowie zobaczyli kilka efektownych skończeń. Wysoko notowany piórkowy Dustin Poirier (MMA 12-1) bez większych problemów poddał balachą z trójkąta debiutanta Maxa Hollowaya (MMA 4-1), inny debiutant Stephen Thompson (MMA 6-0) brutalnym wysokim kopnięciem odprawił Dana Stiggena (MMA 7-2), a Matt Brown (MMA 13-11) prawdopodobnie pozbawił pracy Chrisa Cope’a (MMA 5-3).

W trzech walkach zakończonych decyzjami, Edwin Figueroa (MMA 9-1) niezasłużenie wypunktował Alexa Caceresa (MMA 6-5) po tym jak sędzia Herb Dean odebrał temu drugiemu dwa punkty za kopnięcia poniżej pasa, Matt Riddle (6-3) tylko niejednogłośną decyzją zwyciężył Henry’ego Martineza (MMA 8-2), a Rafael Natal (14-3-1) zadał pierwszą porażkę Holendrowi Michaelowi Kuiperowi (MMA 12-1).

Walka wieczoru:

Pojedynek o tymczasowy pas UFC w wadze półśredniej
170 lbs.: Carlos Condit pok. Nicka Diaza przez jednogłośną decyzję, 2 x 49-46; 48-47

Główna karta:

265 lbs.: Fabricio Werdum pok. Roya Nelsona przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
170 lbs.: Josh Koscheck pok. Mike’a Pierce’a przez niejednogłośną decyzję, 2 x 29-28: 28-29
135 lbs.: Renan Barao pok. Scotta Jorgensena przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
185 lbs.: Ed Herman pok. Clifforda Starksa przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:43 runda 2

Walki w FX / UFC.tv:

145 lbs.: Dustin Poirier pok. Maxa Hollowaya przez poddanie (trójkąt / balacha), 3:23 runda 1
135 lbs.: Edwin Figueroa pok. Alexa Caceresa przez niejednogłośną decyzję, 2 x 28-27: 27-28
170 lbs.: Matt Brown pok. Chrisa Cope’a przez KO (uderzenia w parterze), 1:19 runda 2
170 lbs.: Matt Riddle pok. Henry’ego Martineza przez niejednogłośną decyzję, 2 x 29-28: 28-29

Walki na facebooku

185 lbs.: Rafael Natal pok. Michaela Kuipera przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28
170 lbs.: Stephen Thompson pok. Dana Stittgena przez KO (wysokie kopnięcie), 4:13 runda 1

Bonusy po 65 tys. $

Walki wieczoru: Fabricio Werdum vs. Roy Nelson
Nokaut wieczoru: Stephen Thompson
Poddanie wieczoru: Dustin Poirier

3378 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 42. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 43. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 44. Nick Diaz jakoś bardziej mnie przekonuje i to właśnie za nim będę w main evencie. Dużo ludzi go krytykuje za to jak się zachowuje ale da sie go zrozumieć. Będzie bardzo ciekawa walka zapowiada się wojna i nie zdziwię się jeżeli Condit wygrałby tą batalię. Na kogo nie trafi GSP będzie miał bardzo ciężko 😉

 45. Siemanko wszystkim czeka nas Fascynujący Wieczór .mój typ .Diaz .Werdum.Koschcek ..Dajcie jakis dobry scream .Dzieki

 46. Najlepiej taki żeby nie trzeba było skakac tylko na jednym całą Gale Obejżeć 🙂

 47. Uważam, że Diaz wygra z Conditem. Diaz pokazał choćby w walce z Paulem Daleyem, że potrafi przyjąć potężne ciosy i dalej walczyć. Ale to MMA i wszystko może się wydarzyć.

 48. Ja jestem ciekaw wystepu Alexa Caceres , jego ostatnia walka byla pierwsza , po ktorej uwierzylem ze moze on stac sie perspektywicznym zawodnikiem , pierwszy raz zobaczylem postep w jego umiejetnosciach.

  Mam nadzieje ze mnie dzisiaj nie zawiedzie.

 49. Facepalmpatrząc na posty osobników velasquez i tomekhost powyżej zwątpiłem w ludzkość.

 50. Witam i życzę milego oglądania!*

   

  * – nie dotyczy fanów Condita 😉

 51. velazquez wez wyłacz komputer, bo robisz tutaj taki śmietnik, że się pózniej nie bedzie chciało czytać tego.

 52. Dobra jedziemy panowie !!!

  Fabricio, Carlos nie zawiedźcie mnie, proszę  Kibicom oponentów życzę miłego oglądania (nie dotyczy Madzera Madmana )

  EDIT: Już tak szyko KO of the night ? 😀

 53. I tak miałem w prerwie napisać, że strasznie fajnie ogląda się tego chłopaka, głównie ze względu na dużą ilość kopnieć na różnych poziomach i tym stylu wciąż nawiązującym do backgroundu w karate.
  Czekam na kolejną walkę tego ziomka, warto zapamiętać nazwisko 😉

 54. Sprostał oczekiwaniom w 100%. Warto było wyczekać te pierwsze minuty wybadania. 😀

 55. Wszystkie kopniecia dochodzily celu , kopal z kazdego kata i czesto zmienial noge wykroczna .
  Tylko ze rywal stal jak kolek , widac bylo ze ten koles z Schamburga przez przypadek trafil do UFC.

 56. KURWA, przeczytaj 1 str i chociaż to co napisał redaktor to się dowiesz do chuja.

 57. Ciekawe czy kolejny niepokonany europejski prospekt zostanie zgaszony przez pierwszego fajtera, którego napotka w USA. 😛

 58. Bubi – bez nerwów 🙂 melisę czy inne witaminki dla rodzinki polecam 😀

 59. Zajebisty Holender , nie ma pojecia jak obronic obalenie , za to swietnie sobie radzi z plecow .

 60. Mimo, że Holender wyraźnie przegrał przez zapasy to nie wygląda wcale źle. Może coś mu się uda wyczarować przez te 2 kolejne rundy.

 61. Widać wyraźnie, że Holendra  coś 'zjadło' i mimo iż nie oglądalem jego wcześniejszych walk twierdzę że nie pokazuje nam on pełni swych umiejętności…

 62. no młody holender ładnie ale chyba starszy wygra . życzę młodszemu jak najlepiej haiper

 63. Oboje już spompowani. 😀 Coś ostatnio nawet w UFC dobra wydolność przestaje być standardem.

 64. Ehh, brak doświadczenia wyszedł. Powinien go skończyć na początku tej 3ciej rundy. Miał wygraną na talerzu.

 65. ale shizy na national lecą (program o zamordowaniach), przelaczam dalej na planete a tu jakies duchy, po co spalem wogole, jestem tak zeshizowany ze niewiem czy niezemdleje do walki diaza przez tym tv……….

 66. Martinez Koza , szybkie kontry , bardzo szczelna garda i bardzo ladnie neutralizuje przewage zasiegu Matta

 67. Riddle mógł trochę więcej kopać. Ogólnie kondycja słaba zawodników.

 68. Jorge ma fajną taktykę, chyba mu Jackson układal

  'Napierdalaj ile tylko się da jak podejdzie!'

 69. Czemu UFC nie chodzi, czemu żadne linki nie padają i nikt nie pyta?

 70. Już sobie poradziłem, choć w ch…mnie zrobili, a UFC nie działa;/

 71. No nie, ja się nie zgadzam…ale skoro taka jest decyzja to nie bedę sie jakos strasznie wyklócał gdyż bój rzeczywiście wyrownany.

 72. Nie rozumiem, z linku chodzi, ale jak wchodziłęm przez stronę, logowanie, watch now i oddzielne wyskakujące okno to tylko się ładowało bez końca…

  War Chris!Łoooooooooooł 😉

  Down, probowalem, jezyk, kamere, sciezke, nic 😉 ale w linku dziala…tylko tak jak napisałem – nie.

 73. Na  UFC 142 był dobry UD i wyśmienity MC. Jeżeli to zjawisko się zachowało i na tą galę to boję się pomyśleć co będziemy mieli za MC, bo UD jest póki co wyśmienity… O_O

 74. pieknie 4 walka weszla teraz niech wygra figureoa to bedzie juz 5 walka trafiona i kasa ogromna sie zbliza

 75. Znowu rozpiska nie zachwyca, ale zawodnicy, jak to mówi Dana „deliver”. 😀

 76. Kolega Edwin chyba będzie musiał zainwestować w tytanowy suspensor…Laughing

 77. 2 punkty, gitara – te jego kopnięcia są żałosne…Na tym samym poziomie co próby duszeń.

 78. ten koleś to zniewaga dla wszystkich fighterów w ufc kiedyś jeszcze myślano że będzie efektownie walczył ale teraz to kompletne dno

 79. Gdyny nie to okopywanie jąder to w sumie fajna walka…
  Ja już nie wiem czy to Caceres tak kiepsko zaklada te duszenia i dźwignie czy Edek ma tak dobrą obronę przed sub.

  Tak swoją drogą to chętnie zobaczylbym walkę Caceres vs. Jewtuszko… 😉

 80. To nam Herb zrobił walkę…

  W ferworze walki, ten drugi to już wogle rykoszet po uderzeniu w udo i 2 punkty?Przeważał i w stójce i parterze, poza jednym kopnięciem…

 81. extra 5 walka weszla dzieki chlopaki ze moge z wami spedzac tak emocjonujaca noc teraz 6 walka potrzebuje wygrana POIRERA i bede blisko blisko wygranej

 82. No oceniając sportowe aspekty wygrał Cacares, dlatego przydałby się rewanż.

 83. Szkoda Alexa, zdominował walkę, ale niestety zgubiły go jajka Edka 🙁

 84. caceres to wygral , dobra zbiera doswiadczenie jujitsu do poprawki , herb 1 punkt max ale nie 2 szkoda

 85. niestety, zgadzam się z tobą sined, nie cierpię tego Caceresa ale po odjęciu pkt. nadal wygrywał tą walkę i dec. IMO powinna być na jego korzyść, ale narzekać nie będe

 86. typujmy do konca gali wspolnie przed kazda walka ja stawiam na poirera prosze o wypowiedz reszty odnosnie walki…

 87. Gdyby Herbal odjąl tylko 1 punkt to Alex wygralby czy bylby jednak remis?
  Tak wygladałby punkty (28-28, 29-27, 28-28)

  Ja też na Poiriera oczywiście…

 88. @nusia10000
  Szkoda,ze ja musze czytać te bzdury,które ni ch.. mnie nie interesuja.
  Zaśmiecasz tylko forum,póżniej trzeba się przebijać przez takie coś żeby dotrzeć do jakiegoś interesującego posta.

 89. Trójkąta też miał, że mógł łamać, ale nie wiem, może mu pary brakuje…

  Wydaje mi się, że byłby remis, większościowy.

 90. Trzymam kciuki za Maxa. Młodziutki i do tego debiut w UFC i już takiego przeciwnika dostać jak Poirier. Trochę dziwne zestawienie

 91. Racja, nusia – ogarnij posty i umysł lub po prostu zmień forum, i innych racz swymi znakomitościami.

 92. Też uważam, że za wcześniej. Poirier go powinien schrupać. Pojedynek contendera z prospektem.

 93. Po prostu nie mogło być inaczej! Brawo Dustin imponująca wygrana!
  Ale trzeba przyznać, że z pocątku, w stójce Max radzil sobie przyzwoicie

 94. piekna akcja brawo 6 walka z rzedu weszla teraz prosze o wygrana hermana mam nadzieje ze da rade…

 95. to lece na OS ;ppp
  War Starks!!!
  War Jorgensen!!!
  War Pierce!!!
  War Werdum!!!
  War CONDIT!!!

 96. super poddanie, szkoda Hollowaya(bardzo fajna stójka) ale będzie ostro trenował to coś z niego będzie.

 97. Dustin idzie na mistrza UFC, kolejna walka w której udowadnia swoje umiejętności. Co do Przeciwnika to wyglądał trochę jak Hamed-Naseem.

  Mały offtop – Jak można zrobić sobie taki gejowski tatuaż ??

 98. witam, jestem w pracy i nie mam tu swoich zakładek, mogli byście poratować linkiem?

 99. dobra czas wlaczyc orange sport janisz z jurasem uwielbiam ich :PPPPPPP zaraz posypia sie gromy od niektorych hehe

 100. Siemaneczko. Bralem leki na uspokojenie po zajsciach o 2 w nocy ale juz jest ok
  WAR DIAZZZZZZZ WAR WERDUM

 101. Nastepnym razem—Dawajcie linki tutaj, bo na czacie co chce człowiek kliknac to przeskakuje – ktos wchodzi cos napisze itp…
  Dziekuje znowu zal inka do ESPN niech zyje orginalny komentarz:)

 102. Dzien dobry wszystkim. No zdazylem na mc. Herman powinien szybko zniszczyc Starksa

 103. Myślałem, że Starks to wygra, miał przewagę, ale obalenie i zakończenie Hermana zasługują na Applause

 104. Fajny AV Cactus 😉

  Jorgensen jkby przegrał zawsze może do muszej zejść, chętnie obejrzalbym go z McCallem…

  Bylbym wdzięczny gdyby ktoś dal mi tytuł piosenki Scotta 😉

  Gdzie można kupić takie gatki jak ma Renan?

 105. Jak punktowaliscie 1-sza runde, bo mi sie stream zacial. Ta dla Brazylijczyka

  Edit: Czyli Scott musi postawic wszystko na jedna karte, tylko nie bardzo ma argumenty na Barao

 106. Koshec niby minimalnie lepszy ale równie dobrze suprajsa może nam sprawić Pierce

 107. Powinni Koshowi odjąć punkt za te palce… był już ostrzegany! siła nazwiska zapewne

 108. Tak, tak szacunek dla obu panów ale nie dostarczyli mi oni zbyt dużo rozrywki – nudy.

 109. 9 walka z rzedu weszla prosze teraz o wygrana werduma i diaza i zamyka mi kupon na 11 walk

 110. Oby Nelson nie zawiódł kondycyjnie bo pod koniec rundy miał reaktywacje

 111. z głupim uśmieszkiem w twarz przeciwnika włącznie. Narosnął w piórka po wyjątkowo udanym 2010

 112. Świetna walk aWerduma! Pełna dominacja nad Pasibrzuchem.  Widać postępy w stójce – i o to chodzi!!!! Applause

 113. Werdum Mistrz! Trochę za dużo pajacowania i to wejście… ale i tak kocham gościa <3

 114. Brawo dla Werduma, swietna dyspozycja tego zawodnika!
  Waga ciężka, a przynajmniej jej czołówka jest silna jak nigdy; Velsquez, Werdum, Carwin, Mir, Bigfoot, Minotauro, Overeem, dos Santos a i 'niżej' wcale nie jest źle; Mitrione, del Rosario, Hunt, Kongo, Browne, Russow, Herman, Barry, Struve

 115. A jak do Werduma nic nie miałem. To dzisiejsze pajacowanie mnie irytowało.

 116. Brawo Werdum  Fabricio zrobi kondycje i będzie w top3 HW

  Dobra teraz ME 😀 Będzie wojna !!! 

  Ale Nick naładowany 

 117. Nelson jest niezniszczalny. Ciekaw jest ile jeszcze takich lań zbierze, dopóki się nie da złamać.

 118. Werdum zrobił duże postępy, ale nie nawidzę jego stylu walki. Pajacowaty i taka „cipka” z niego. (bez urazy)
  Fabricio must be eliminated.

 119. No to czas na danie główne… jedyne co wg. mnie przemawia na korzyść Condita w tej walce, to zachowanie Nicka podczas ważenia. To może być niepokojące, chociaż miło było go raz zobaczyć kulturalnego.

 120. Pierwsza runda rewelacyjna ale już druga i trzecia bardzo średnia w wykonaniu Werduma. Za dużo pajacowania. Co on tak się uwziął na te kolana? Myślę, że mógłby skończyć Nelsona przed czasem gdyby tylko zaryzykował otwartą ale przemyslaną walkę i ciągle parł do przodu ale widać było, że się kompletnie wypompował. Tak czy inaczej brawa dla Werduma.

 121. Werdum – Mir o pretendenta – nie jestem przeciwny, a wręcz przeciwnie nie mam nic na przeciwko 😀
  Velasqueza z Bigfootem, przegranego z walki Kongo – Hunt można z Carwinem jako że ten jednak przegrał ostatnią walkę, a Minotauro z Nelsonem

 122. Pierwsza runda dla Condita ale Diaz ma to w czterech literach 😀

 123. Condit na razie wygląda lepiej. Jeździ na rowerze i Diaz nie może wejść w zwarcie.

 124. Diaz ośmiesza przeciwnika, ale czy wygrywa? Jest bardzo wyrównanie i można punktować komukolwiek bez krzywdy

 125. Condit: świetna szybkość i kondycja, Diaz tylko boks jak do tej pory. Aż sam jestem ciekawy jak się pojedynek skończy…

 126. Wychodzi stronniczość naszej pary komentatorów… każda nietypowa dla Diaza technika wyśmiana, ciosy wyprowadzane przez kalifornijczyka niezauważane w ogóle…

  A Condit fajnie biega po oktagonie…

 127. Anty Diaz komentarz walki jak huj szkoda ze innego streama niemam bo na orange sport to tylko mute sie da ogladac .

 128. swietna taktyka Condita i znakomita praca nóg (poruszanie sie po ringi i kopnięcia), jestem pod wrażeniem, kondycję oboje mają świetną, duzo wskazuje na to ze Diaz przegra jednogłosnie

 129. coz tak jak myslalem na samym poczatku nelson sie pomylilem reszta pewniaki .

 130. ps. prosze do fanow diaza opanujcie sie zadal w walce chyba 6 ciosow

 131. zasłuzony werdykt, swietna taktyka na Nicka „You Know eeee You Know” Diaza

 132. Chyba zaczyna się to samo co dawno temu, że każdy fan Fedora był od razu fanatykiem i psychofanem. Teraz po komentarzach widze, że za takich uznaje się kibiców Diaza 😀

 133. Lepszy technicznie, zdyscyplinowany taktycznie oraz przygotowany kondycyjnie i szybkościowo zawodnik wypunktował drewno, a drewno zdziwione.

 134. Tak jest ku…a! Wiedziałem, że na Condita można liczyć. GSP też wcale nie będzie łatwo go pokononać.

 135. Hahaha zadał więcej ciosów, hahaha dobre zioła spalił przed walką 😀

 136. Człowieku o tysiącu nicków, mogę przyznać się tutaj do błędu (nie wchodzą mi posty na cohones…)? Condit wykonał w 100% swój gameplan i zdominował styl Diaza, nie spodziewałem się tego. Przyznaję się do błędu i wycofuję się z gry 😀

  „He’ll be back. (…) we haven’t seen the last of BJ Penn in the Octagon. I’m sure of it, even if he isn’t.”

 137. Hehe no i Condit skonczyl kariere Diaza. 😀
  Nawet nie bede probowal zrozumiec tego czlowieka. 😀

 138. Diazowi się w głowie popierdoliło 😀 Trza bylo walczyć nie pajcować. Dobranoc

 139. Decyzja sprawiedliwa, ale to 49-46 to musiał Cecil punktować. Condit miał świetny gameplan i go wyegzekwował.

 140. Natępny po Machidzie uciekający mistrz…. Perfekcyjna taktyka, fakt, choć przewage to miał Condit jedynie w niskich kopnięciach

 141. No bez jaj, Diaz na emeryture sie wybiera? 😀 Oby przyjarał i zmienił decyzje 😀

 142. BRAWOO CARLOS !!

  Świetna technika, kondycja nieziemska. gość nie do zajechania. BRAWO BRAWO !!!

  A diaz pokazał, że jak nie wciągnie kogoś w swoją grę to przegrywa. Pajacowanie nic mu nie pomogło, pełne opanowanie Carlosa.

  Brawo, dobranoc Laughing

 143. Jedyna runda w której zdominował Diaza to 4rnd. Reszta rund wyrównane Condit cały czas na wstecznym takie rundy różnie się punktuje tyle w temacie.

 144. Walka wieczoru rozegrana taktycznie. Jak to u Jacksona.
  Condit według mnie lepszy. Słuszna decyzja. Nie wiem czemu CG tacy zdziwieni.
  Idę spać. Trzymcie się 😉

 145. Condit miał przewagę zarówno w niskich kopnięciach jak i wysokich kopnięciach, dodatkowo robił kombinacje kopnięć. Diaz robił kopnięcia ale większosc wysokich jego kopniec trafiała w powietrze, niskich nie robil tyle co Condit, ciosów zadał Conditowi niewiele bo mu na to nie pozwolił pracą nóg.

 146. Condit wygrał w miarę pewnie i zasłużenie. Co prawda Diaz zagrażał dla Carlosa w kazdej z rund, a ostatnią rundę wygrał, ale to Carlos dominował i punktował z kontry przez pierwsze 4,5 rundy.

  Jeżeli Nick chce kończyć kariere po tak dobrej walce to Facepalm Na pewno gdy zejdą emocje to cofnie te słowa- mam nadzieję…

  Ogólnie gala dobra choć po MC spodziewałem się więcej.

  Dobra trzeba odsypiać teraz- żegnam i do jutra/ dzisiaj Beer

 147. Condit mistrz!

  Czapki z głów za kondycję i taktykę na walkę. Wreszcie ktoś zgasił tego pajaca.

 148. Carlos wiedział że nie może iść na wymianę z Nickiem, obrał dobrą taktykę i wygrał. Bardzo Mnie to cieszy 😀

 149. idź pan w chuj z takim mistrzem co całą walke ucieka.

  Dzięki Juras, że musiałeś otworzyć jape w najgorszym momencie wywiadu z Diazem.

 150. Ta praca nóg to głównie unikanie walki i bieganie po oktagonie…

  Decision (running on octagon like a fly on the sh*t)

  condit spierdalal po klatce przed diazem jak idiota i tyle, jak tak ma wygladac mma to ja dziekuje.

  chyba piekne uciekanie carlosa po klatce

  idź pan w chuj z takim mistrzem co całą walke ucieka.

  Condit to pussy uciekał cały czas FTS

  Zmęczenie panowie, czas już spać.

 151. No i mozna sie bylo spodziewac ze zawodnik od Jacksona bedzie probowal tylko na punkty wygrac (chociaz przyznaje sie, ze myslalem przed walka ze Condit moze poslac spac Diaza). Dziwna walka- zawodnik, ktory przez 25 min poruszal sie do tylu opuszcza oktagon z pasem mistrzowskim. Werdykt sedziow nie mogl byc inny, ale sposob walki Condita mnie rozczarowal bardzo- krotkie kombinacje nastawione na zdobywanie pkt, a nie zadawanie obrazen przeciwnikowi. Walka z GSP i Diaza wygladalaby tak samo tylko,ze do tego pod koniec rund pewnie bylby obalenia.

 152. koleś spieprza całą walke i potem wygrywa decyzje… To sie nazywa GAMEPLAN.

 153. Chce kończyć, bo twierdzi ,że go wyruchali Smile

  Zapali z kolegami – to mu przejdzie – cały Nick. 

 154. Dobranoc Panowie
  @ Kaczka, pospamuj tam troche Nickowi żeby nie kończył kariery! Licze na Ciebie 😀

 155. Idiota to by Condit byl jakby szedl w brawl. Ale widze ze tu duzo fanow napier….ania sie bezmyslnego. 🙂 Bo przeciez jak ktos ma jakas taktyke i nie daj Boze z kontry walczy to od razu jest spi…ym mistrzem… zal. :/

 156. Condit mistrz ucieczek z wymiany ciosów. do parteru roberto carlos tez niestety zejsc nie chce, wiec nie wiem jaki z niego mistrz… gdyby diaz bardziej przylozylsie do sprowadzenia mogl by to zakonczyc duszeniem duzo wczesniej

 157. Jak w walce z GSP obaj wymyślą taką rewelacyjną taktykę to w 1 rundzie możemy ciosu nie zobaczyć, bo obaj ruszą na wstecznym 😉

 158. Sracie wygrana to wygrana a nie pie*dolenie że uciekał. Uciekał ale i tak zadawał więcej ciosów, skoro Diaz jest taki dobry to powinien go w końcu złapać.

 159. Obejrzałem tylko MC. Najbardziej cieszy mnie wygrana Werduma Pozostałe walki – takie sobie. Oczywiście walka wieczoru świetna. Szkoda,że Arsenał Diaza był mniejszy niż rywala. ..

  Ale za kondycję i szybkość Condita – czapki z głów
  JJ, Werdum, Mir, Nick Diaz, Aldo

 160. Cieżko uznac takeigo zwycięzce dla mnie -uciekanie i punktowanie.Jak Diaz skracał do niego dystans to COndit obrywał.Poczekam na statystyki ..zobacze jak się punktuje latanie po Octagonie i wtedy jeszcze raz to ocenie.

  Jedno jest pewne UFC straciło spore$$$

 161. Myślałem że narożnik podpowie Nickowi żeby poszukał czegoś w parterze. Ale widocznie myślenie nie jest moją najlepszą stroną.

 162. Nie chce zejsc, dobre. 😀 A co moze mial sie Diazowi sam polozyc, zeby biedaczek sprobowal cos zrobic?

 163. Condit słusznie to wygrał, punktowałem 48-47. 2 i 5 runda dla Diaza, Condit inteligentnie zawalczyłswoje, nie dałsię wciągnąć w gierki Diaza i ma pas. Jednak z GPsem go nie widze. Poza tym nie zdziwi mnie fakt jak Dana ogłosi za kilka dni rewanż.

  Jednak wg mnie bohaterem dnia jest Werdum! Progres w stójce bardzo znaczący, chce go zobaczyć z Mirem.

 164. dla hejterów taktyki Condita- chyba nie rozumiecie że MMA to sport a jak w każdym sporcie liczy się siła, refleks, kondycja, umiejętności i przede wszystkim SPRYT!!!
  Gdyby każdy wychodził do ringu (jak rozumiem po komentarzach tego byście chcieli) bez taktyki to była by zwykła bójka a tu chodzi o SPORT!
  Diaz ma wielkie umiejętności, ale Condit pokazał że mądrość to klucz do zwycięstwa.
  Tyle w tym temacie.
  Brawo Condit, ale i brawo Diaz po raz pierwszy widziałem aby ktoś tak zdominował Diaza i po raz pierwszy widziałem taki szacunek dla przeciwnika ze strony Nicka.
  Lepiej żeby nie kończył kariery bo myślę że już niedługo może wywalczyć walkę o pas czy to z GSP czy z Conditem.

 165. Stawiałem na Diaza, ale Condit słusznie wygrał. W pełni opanowany, nie dał się sprowokować i technicznie wypunktował. Brawo

  Oburzenie i zdziwienie po walce Nicka = żenada. Następny kończy z MMA po przegranej, będzie z Bj Pennem na ryby jezdzil

 166. Condicje ma nowy mistrzunio, pracę nóg i kuresssko groźne kopnięcia, no i z czym tu na GSP ????????

 167. Carlos wygrał zasłużenie, ale styl w jakim to zrobił mnie osobiście rozczarował. Zanim sie zacznie pojazd na tych którym się to nie podobało od psychofanów Diaza, to ja z kolei nie rozumiem waszego podniecenia tak jakby Condit zmasakrował Nicka.

 168. Jestem rozczarowany. Nick powinien trenować przed tą walką wyłącznie zapasy, obalić Condita i poddać…"Sami sobie winni, zawsze sto procent"…

 169. Byłe za Carlosem ,ale kompletnie nie zadowala mnie ta walka .Jesli ktos stwierdził ze wygrał zasluzenie to naoprawde musi po prostu jakos podswiadomie nie trawic Diaza…
  Low kicki nie powinny byc bardziej punktowane niz czyste uderzenia piescia w głowe, zajscie za plecy to zajscie i koniec. Kopy Condita to własciwie drapanie pazurem od duzego palca Diaza parokrotnie go zadrapał ..noz coz kazdy tak czasem kopnie ale zeby to dawało jakas przewage…??
  To nie był Carlos Condit to był robot Jacksona jakis….i nie moge byc bardziej obiektywny bo w porownaniu do wiekszosci stad naprawde lubie Carlosa i chciałem zeby wygrał ..ale przyznaje ze z dupy taki mistrz co ucieka cała walke okopie i ucieka a wymiany to wrecz panicznie uciekał robiac uniki maksymalne i truchtem wstecz…

  Carlos nie wyszedł wygrac , wyszedł nie przegrac i zrobic gameplan i fakt bronił sie przed obaleniami , oprzed plecami , przed wymianami w boksie ,ale sam tylko okopywał i to z spojrzmy prawdzie w oczy mizernym skutkiem – bo gdyby było inaczej to diaz po tych 5 rundach nie mogłby chodzic ani sie ruszac…Głowa Condita pare razy ostro poleciała po ciosach
  Wole jednak fighterow ktorzy nawet jak maja gameplan to wychodza zeby zniszczyc przeciwnika …Byłem fanatykiem GSP , teraz lubułem lubie Carlosa ale chyba zaczne kibicowac innym

 170. I już się zaczyna. Condit wygrał zasłużenie 3 rundy jak dla mnie więc decyzja dla niego. I nie on nie uciekał jak niektórzy sądzą po prostu poruszał się po kole i punktował na non stopie kopnięciami, a Diaz chodził za nim i nie mógł go dopaść.

  Każdy kto trenował kiedyś stójke wie o czym mówie. Nikt Cie nie uczy, żebyś stał w miejscu i poruszał się po linii prostej i do tego dawał się klepać. Trzeba schodzić z linii ciosu i poruszać się po kole.

  Więc teoretykom DZIĘKUJEMY! Dobranoc ;]

  PS Mniej filmów z Van Dammem i Seagalem, a więcej praktyki

 171. Rozwalił mnie ten fragment wypowiedzi ''You guys pay me way too much'' -Diaza chyba stać na wiecej niż f***ing Honde 😀

   

  Da się gdzie konferencja zobaczyć?
  “You’re looking at the reflection of perfection.”

 172. Niech Grag Jackson da sobie spokój z ustalaniem taktyk swoim zawodnikom tylko da lekcję boksu takiemu Conditowi żeby nie musiał uciekać. Jestem zawiedziony i wcale nie dlatego, że Diaz przegrał, bo gdyby padł po prawdziwej walce z ostrymi wymianami to rzeczywiście oddalbym szacunek Carlosowi i siedział cicho.

  Teraz skoro Jackson 'doradza' obu fighterom (GSP i Condit), to może usiądzie z nimi do stolu i zaplanuje całą walkę i tylko od realzacji planu taktycnego będzie zależalo kto wygra walkę

   

  Carlos Condit defeated Nick Diaz by Running after 5 rounds.

   

  Jednak wg mnie bohaterem dnia jest Werdum! Progres w stójce bardzo znaczący, chce go zobaczyć z Mirem.

   

  Zgadzam się, Werdum potwierdził swoje słowa o tym, że idzie po rewanż z JDS.

 173. Jak tu ktos ujal na FB UFC – „How dare Condit keep moving to avoid being punched” i drugi komentarz – „Apparently Diaz fans are just like Diaz, classless and sloppy”. Idzie walki mentow pod monopolowym ogladac lepiej. Tam nie musicie sie martwic, ze ktos bedzie myslal.

  A juz te wywody o punktowaniu. Cudowne. 😀 Jakby nie puktowac, to trzeba najpierw zadac ten cios, a potem trafic, ,zeby bylo co punktowac.

 174. Ktos dobrze napisał ze przy skrocie dystansu Carlos niestety 🙁 po prostu obrywał i spieprzał….agression i Octagon control chyba dla Diaza.. Condit.wygrał przez okopywanie….dziwny mistrz , myslalem ze bedzie wchodzi albo czekał jedno z dwoch ale spierdalał..w zyciu..
  Dlaczego ludzie zawsze jak na kogos licza to wymyslaja jakies dziwactwa byleby wygrał ich ulubieniec..Kibice Carlosa to raczje ludzie ktorzy lubia jego polot w walce i serce..tutaj był nie wiem …takiego Condita to ja pieprze…
  Ja rozumiem ze duzo nie lubi Diaza, ale bez przegięć, to co wyprawiali nasi komentatorzy na Orange to masakra- Diaz uderzył np seria weszły 2 ciosy glowa Carlosa poszła – oddał jednym jakims w miare lekkim lowem a ci sie podniecaja jakby miał dosiad!..:):):) przeginka

 175. Kurwa, niektórzy chyba tu czegoś nie rozumieją. Condit dobrze wiedział, że Diaz jest od niego o wiele lepszy w bokserskiej wymianie, więc normalnym jest,że nie idzie na wymiany tylko unika boksu i kopie, bo w tym on akurat jest lepszy. Taktyka panowie, taktyka. Walczę tak jak mi jest lepiej i dzięki czemu mogę wygrać, a nie zadowolić Wentyla z dinnem, bo oni chcieliby wymiany spod remizy.

 176. Ludzie dajcie sobie spokój z tą emeryturą…
  Nie zauważyliscie tego że to był taki tekst obrażonego Nicka, żęby Dana odwołał decyzję i dal małemu Nickowi pasek.
  Ogarnijcie się, on poza walczeniem nie wiedziałby co ma w życiu robić…

 177. A co miał kurwa robić? Wdać się w młóckę z Diazem? Niektórzy faktycznie czekają tylko na brutalne ko chyba. Wiadomo, że w tym elemencie był słabszy od Diaza, więc game plan był taki a nie inny. 

  Ja z kolei byłem za Diazem (należy do mojego top 5) i zobaczyłem , jak Condit jest wszechstronny, szybki, opanowany , o świetnej kondycji
  JJ, Werdum, Mir, Nick Diaz, Aldo

 178. niektórzy zachowują się tak jakby Condit nic w tej walce nie zrobił, jak dla mnie to była bardzo dobra walka ze strony obydwu, Diaz wiedział że przegrywa ale się nie poddawał i nie wkurwiał jak zwykł robić, a Condit celnie kopał i używał tylu latających kolan i backfistów że nie rozumiem jak możecie uważać że tylko uciekał.
  Porównajcie sobie walke Diaz Vs. Condit i Koscheck vs. Pierce zupełnie skrane walki jedna w dystansie, druga w klinczu, jedna z efektownymi technikami i szybkimi wymianami, druga z kilkoma cepami i teraz powiedzcie że która walka była lepsza ?
  Jak dla mnie Diaz i Condit dali walkę na poziomie UFC, a ci drudzy co najwyżej XGSW: Night of Champions

 179. Ten koles co napisał o teoretykach – to co mowisz to moze trenerzy jakiegos karate wpajaja:) to jest foprum o MMA , dam sobie łeb uciac ze tym sportem interesujesz sie od Pudziana i robisz jakies Teakwondo czy jak to sie pisze…to nie był Carlos Condit.. ..

 180. "A co miał kurwa robić? Wdać się w młóckę z Diazem? Niektórzy faktycznie czekają tylko na brutalne ko chyba. Wiadomo, że w tym elemencie był słabszy od Diaza, więc game plan był taki a nie inny."

  Dokładnie! Płaczecie bo chcieliście GSP – Diaz, trudno ja też chciałem, ale wygrał lepszy. Ciekawe jak wy byście zawalczyli z Diazem. Stalibyście w miejscu i dawali się mu oklepywac w każdej wymianie? Żal.com

 181. Condit i Jackson winni inteligencji i technice. Jak ośmielili się narzucić własną grę, a nie iść na 'diazowy' żywioł?! Biedny, drewniany Diaz. Ofiara swojej zajebistości. To takie niesprawiedliwe: GSP nudny, Condit ucieka (w ogóle nie bijąc!), a taki zajebisty i widowiskowy kolo póki co bez pasa UFC :(((

  Ogarnijcie się. Macie focha na MMA i UFC? Spoko, oglądajcie szkolne i osiedlowe napierdalanki. Sport zostawcie tym, którzy starają się go zrozumieć.

  BTW
  Czym różni się pajacowanie Diaza od Werduma zapraszającego do parteru Overeema? Niczym – to i to wyraz bezradności.

 182. "dam sobie łeb uciac ze tym sportem interesujesz sie od Pudziana"

  No to właśnie straciłbyś łeb kolego. Tak się składa, że moją pierwszą galą było UFC 92 więc daruj sobie te śmieszne analizy internetowe. Trenuje Muay Thai dla twojej nie wiedzy. Idz na jakiś trening bo nie masz pojecia o czym mowisz
  mmnich tak samo 100 pro racji

 183. .Fighter KD Sig. Str. Sig. Str. % Total Str. TD TD % Sub. Att. Pass Rev.

  FIGHTS TOTALS

  Condit 0 125 of 276 45% 128 of 280 0 of 0 0% 0 0 0

  Diaz 0 88 of 201 44% 98 of 211 0 of 2 0% 0 0 0

   

  Patrzcie co za klamcy na tym fightmetricu. Condit przeciez tylko uciekal, niemozliwe, zeby mogl zadac tyle ciosow.

 184. Jak wszechstronny może być facet, ktory boi się parteru i boksu?
  Gdyby rzeczywiście był wszechstronny to poszedłby z Nickiem do parteru i nie tylko wybronilby się ale i tam by go zaatakował, to samo jeśli chodzi o wymiany bokserskie…
  Gdyby nie Jackson Condit podszedłby do tej walki w naturalny sposób i na pewno mielibyśmy KO albo SUB w jedną czy w drugą stronę.

  Przecież to glównie dzięki licznym skończeniom MMA jest lepsze i bardziej atrakcyjne dla widza od boksu, w którym taktyka walczy z taktyką a nie dwóch zawodników.

 185. Gdyby rzeczywiście był wszechstronny to poszedłby z Nickiem do parteru

   

  poszedł przecież

  Edit. Wybronił sie i chyba zadał cios z góry nawet
  JJ, Werdum, Mir, Nick Diaz, Aldo

 186. Dobra, nie widzę sensu się produkować. Jedyne co pozostaje to liczyć na to, że emocje opadną dając mózgom spokojnie pracować.

 187. I jakos nie potrafil nawet nic zrobic majac plecy przez prawie minute.

  Anatra i widzisz, Condit jest takich tchorzem, ze nawet w parterze sie bronil. Bezczelny po prostu. 😀

 188. A jednak,tak uciekal od diaza ze nie zauwazylem ze zadaje ciosy na odchodne 😀

 189. A w szklanej szczęce powiedzą to samo co twierdę ja i kilka osób wyżej i wtedy magicznie nagle wszyscy zmienią zdanie. Ogarnijcie się. Condit wygrał koniec kropka.

  Po za tym do starcia GSP – Diaz jeszcze kiedyś dojdzie.

  Diaz vs Ellenberger/Sanchez o TSa brzmi ok

 190. Te statystki z FM nawet jeszcze zle podliczone sa. 😀 W sumie nie bylo piatej rundy i faktycznie jest 150 do 105 w significant strikes.

 191. No jak cisłem po Werdumie zawsze tak dziś mi zatkał gębe. 

  Jest konferencja. Dana mówi, że się zgadza z werdyktem main eventu. Koniec dyskusji ludzie

 192. Mam jeden postulat. Punktacja powinna być ogłaszana na bieżąco, tak żeby zawodnicy przystępując do kolejnych rund wiedzieli kto prowadzi w pojedynku. Byłoby mniej zdziwionych fighterów i więcej emocji.

 193. no taki TS byłby ok, ale Joe Silva niestety nie konfrontuje zwycięzców i przegranych ostatnich swoich walk, ale możliwe że dla Diaza zrobią wyjątek jeśli nie to, to może Pierce, Fitch, Dong Hyun Kim albo Rick Story.
  stawiam na Fitcha i to by był chyba najmocniejszy możliwy rywal.

 194. Diaz vs Ellenberger/Sanchez nie brzmi OK bo Diaz jest po porażce, chyba że miałeś na myśli przegranego z tej pary…

  Ellenberger (pod warunkiem że wygra) albo Koscheck dla Condita w Czerwcu (chyba że Carlos chce czekać do listopada na St. Pierre), a dla Diaza proponowałbym przegranego z walki Alves – Kampmann, może Fitcha albo Dana Hardy'ego.
  O ileż MMA byłoby piękniejsze od Grega Jacksona…

 195. Ale ja mówie o tym, żeby Diaz otrzymał TSa po jednej wygranej walce tylko co było by trochę naciągane jeśli wygrałby z kimś takim jak Hardy czy Alves lub Kampmann.

  Diaz-Fitch to z kolei dobry pomysł

 196. Po jednej to za szybko, nawet pod względem 'terminażowym' to nie pasi bo Diaz pewnie stoczy w tym roku dwie walki. A następna obrona pasa w WW przypadnie pewnie na Luty/Marzec/Kwiecien 2013
  O ileż MMA byłoby piękniejsze od Grega Jacksona…

 197. Zobaczysz, że dostanie po jednej wygranej bo się ta walka sprzeda 1000 razy lepiej niż jakieś tam GSP vs Ellenberger

 198. mam nadzieję, że jeśli już to nie zobaczymy GSP vs. Ellenberger, a… Condit vs. Ellenberger 2

 199. BTW Condit właśnie powiedział na konferencji, co do niezadowolenia większości, że zrobił to co musiał by wygrać i gdyby stał w miejscu i walczył z Diazem wg jego warunków to by teraz nie siedział na tym krześle

 200. Diaz wygrał 1 i 5 rundę, ale to za mało było. Condit taktycznie rozegrał to umiejętnie, uciekając przeciwnikowi. Nie lubie takich walk, ale szacunek zwycięzcy się należy. 

 201. Condit wygral zasluzenie , genialny plan na walke , konsekwentnie realizowany.

  Ucieczka Carlosa mogla sie nie podobac w pierwszych dwoch rundach , bo wydawalo sie ze nie ma pomyslu na walke i ucieka , ale ostatnie trzy byly rewelacyjne.

 202. Wszystko weszło zgodnie z oczekiwaniami.

  Nie ma jak to z rana poprawić sobie humor porażką Diaza!
  War Condit!

 203. nie rozumiem jak można twierdzić że Condit „uciekał”. Gdyby jak to określają co niektórzy tylko „uciekał” to nie wygrałby tej walki, wygrał ją bo był bardziej aktywny niż Diaz, umiejętnie wydłużał dystans do Diaza i atakował czesto z dystansu w zróżnicowany sposób, wystarczy zobaczyć statystyki walki (podane wyżej w komentarzach. To że Diaz nie mógl sobie poradzić z tą taktyką świadczy tylko o tym że w tej walce był słabszy.

 204. Nie mogłem oglądać gali w nocy…
  Poratuje ktoś jakimiś linkami gdzie można zobaczyć chociaż main card i main event?

 205. Pięknie Carlos jesteś moim bohaterem. Dobra walka, piękne kombinacje . Drewniany Diaz hehehehehehhehhehehehehehhehehheehehhehehehhehehehehehehhehehehehehehehehhehehehehe

 206. Condit przewalczył całą walkę na wstecznym i ma pas? Pięknie nie ma co, tylko ja się pytam? czy to jest zabawa w ganianego, czy co kurwa, albo sie podejmuje walkę, albo ucieka przez 25 minut. Gwizdy po ogłoszeniu werdyktu mówiły same za siebie.

 207. Stephen Thompson miał mocny hype do tej walki i myśle, że podołał zadaniu. Jeśli będzie się dalej rozwijał i adaptował swój styl do mma, może mu pójść dużo lepiej niż Machidzie

 208. nie ma wątpliwości, że Condit wygrał i w czym przeważał. Mnie osobiście, nie podoba się tylko styl, w jakim to zrobił.

 209. Jeśli ktoś czytał moje wcześniejsze posty to chciałbym oświadczyć, że po tym jak emocje u mnie opadły uważam, iż Carlos Condit rzeczywiście wygrał walkę pokazując braki w stojce Diaza, który z kolei okazał się nie być tak świetnym stójkowiczem jak mogło sie wydawać po jego dotychczasowych zwycięstwach.

  EDIT: Co nie zmienia faktu, że irytują mnie działania Grega Jacksona który niszczy piękno tego sportu ograniczając czy też w ogóle tłumiąc eksplozywność Condita zamykając go w ramy taktyczne.

  EDIT2: Jeszcze tak podsumowując tą galę to jestem wręcz zachwycony Stephenem Thompsonem, nie tylko ze względu na piękne KO ktore zafundował swojemu przeciwnikowi, ale styl jego walki dzięki wplywom z karate jest bardzo charakterystyczny i nietypowy, co dodatkowo wpłynęło na mój zachwyt jego talentem.

 210. Jak można pokazać swoją stójkę jeśli przeciwnik nie podejmuje walki w tej płaszczyznie tylko ucieka po ringu i okłada niskimi kopnieciemi?

  Statystycznie wygrał Carlos, ale sposób w jaki to zrobił jest daleki od zachwytu. Niedługo zamiast typowego treningu przez pół okresu przygotowawczego bedzie się zatrudniało cały sztab strategów i doradców.

  Ludzie kochali Tysona, bo dawał wszystko w walce, wychodził i szedł na całość, a teraz jakie mamy walki? Wiecej kalkulacji i obliczeń niż na giełdzie papierów wartosciowych.

  Nie takie walki chciałoby się oglądać.

 211. Zabawne, ze ktos po tej walce uznawac bedzie Condita za dobrego stojkowicza- dobry stojkowicz jak trafia high kickiem kilkukrotnie to jego rywal leci na deski, a nie stoi normalnie na nogach.

 212. Może gdyby Diaz tak zrobił i podszedł do walki taktycznie to teraz kto inny miałby pas, a Ty Ruff Ryder nie miałbyś pretensji do stylu w jakim go zdobyto

 213. Prawda, że Condit był na wstecznym, ale też prawda, że Diaz nie dał rady go upolować. Condit był super przygotowany kondycyjnie i był w unikach za szybki dla Diaza. Schodził mu z zasięgu kapitalnie. Diaz bez szalonej wymiany ciosów okazał się żadnym strategiem. I teraz będzie starcie dwóch gameplanowych mistrzów 🙂

 214. Zabawne, ze ktos po tej walce uznawac bedzie Diaza za dobrego grapplera- dobry grappler jak ma plecy i ręke przełożoną na szyi to jego rywal odklepuje, a nie wychodzi z parteru i jeszcze ciosy zadaje.

  Zabawne, ze ktos po tej walce uznawac bedzie Diaza za dobrego stójkowicza- dobry stójkowicz jak trafia sierpem lub prostym kilkukrotnie w szczęke to jego rywal leci na deski, a nie stoi normalnie na nogach.

 215. przepraszam Condit nie stał on skakał w okół Diaza i punktował go ale chyba za wiele to nie zmienia

 216. Fightmetric podaje, że Condit zadał więcej ciosów, czyli cofając się, można jednak pokazać dobrą stójkę.

 217. Oczywiście, że jest dobrym grapplerem o czym mówi np dawna walka z Gomim. To samo tyczy się boksu, świeższy już przykład – BJ Penn.

 218. Dobry fighter jak trafił by Diaza to posłał by go na deski, a trafił go kilka razy i nawet raz centralnie kopnięciem w głowę i Diaz co? Nic.

  Umówmy się na jedno, można pracować nogami jasne, można się poruszać na boki unikać ciosów. ALE TU JEST ZASADNICZA RÓŻNICA, UNIKAĆ CIOSÓW A NIE WALKI. A to robił Condit, unikał walki i wymęczył decyzję. Ja rozumiem, że to jest sport i że w świetle czystego sportu Condit wygrał bo sędziowie tak zapunktowali. Jasne, tylko, że to nie tylko sport ale również walka, gdzie dwóch ludzi powinno się bić. Nie można patrzeć na to co się dzieje w ringu tylko w kategoriach suchego sportu, lecz trzeba spojrzeć na to co się tam dzieje, też a może i przede wszystkim w ten sposób, że to jest walka. I JAK TO GDZIEŚ PRZECZYTAŁEM, powinien być system który karze zawodników za NOTORYCZNE unikanie walki. Tak jak w pride, żółte kartki. BO to co robił Condit to było NOTORYCZNE UNIKANIE walki. Możecie zasłaniać się, że w kategoriach czysto sportowych wygrał. Ale to przede wszystkim jest też walka i o tym co niektórzy pozapominali. To nie boks nie kickboxing, to mma i to była chyba zasadnicza róznica na początku miedzy tymi formami sportów WALKI, że w mma ludzie się bili a nie punktowali. A teraz gdzie zmierzamy? Chcecie takiego Championa? Ta walka była ciekawa tylko dlatego, że Diaz nacierał i starał się coś zrobić. gdyby spotkały się takie dwa Condity to ludzie by rzucali butelki po drugiej rundzie, bo nic by się nie działo. Chcecie oglądać takie przedstawienia, dwóch „fighterów” biegających po klatce z okazjonalnymi wymianami z doskoku? To proszę bardzo. Ja myślalem, że fani mma lubią oglądać walkę. I nie mówię tu o bezmyślnym napieprzaniu. Bo nie trzeba uciekać od przeciwnika żeby z nim mądrze walczyć.

  WIEC PRZYKRO MI CONDIT UCIEKAŁ PRZEZ CAŁĄ WALKĘ i tyle. Rezygnował z każdej wymiany nigdy nie próbował wygrać walki, to była próba wygrania decyzji.

 219. @Dest- „po tej walce uznawac bedzie”, o wcześniejszych nic nie pisałem, a tak po za tym to ja tam do Diaza nic nie mam, wręcz przeciwnie to świetny fighter i w stójce i w parterze, trochę gorszy w zapasach, ale mój komentarz dotyczył bezsensownej wypowiedzi „Saenchai”.

 220. … a teraz jakie mamy walki? Wiecej kalkulacji i obliczeń niż na giełdzie papierów wartosciowych.

  Nie takie walki chciałoby się oglądać.

   

  Zgadzam się, wylewając wcześniej swoje żale w dużej mierze o to mi chodziło, a dzieje się to za sprawą Grega Jacksona – największego złoczyńcy MMA, który zabija swoimi taktykami efektowność tego sportu.
  Gdyby nie on, zapewne oglądalibyśmy w wykonaniu St. Pierre'a np. obrotowe kopnięcia z wyskoku takie jak Kanadyjczyk zademonstrował na trailerze do UFC 129 a nie 25 minutowe doskakiwanie do rywali i 'dziubanie' ich pojedyńczymi prostymi albo ciągłe obalanie i GnP, bowiem takiego wirtuoza jak GSP stać na wiele więcej niż tak powszechne i mało ryzykowne a przy tym niezbyt atrakcyjne dla oka techniki.

 221. zaraz, zaraz – czy przypadkiem trenerem zarówno GSP jak i Condita nie jest Greg Jackson?:)

 222. Panowie, a co z resztą walk?
  Samą galą mam zamiar obejrzeć o 14 w OS, wiadomo, że to nie to samo co na żywo, ale jak już i tak znam wyniki to może dalibyście jakieś info czy pozostałe walki z MC dały radę?

 223. Nick Diaz retires following lose to Carlos Condit

  to jest prawda? (info z MMA Daily)

 224. W emocjach tak powiedział…
  Chciał publiczne dać wyraz jak bardzo jest zawiedziony i że niby ma wszystkiego dość.
  Moim zdaniem będzie walczył.
  Co on innego może robić w życiu?

 225. Pawelfreeman – dobre podsumowanie

   

  Obejrzalem sobie walke jeszcze raz – na pewno bardzo ciezka w punktowaniu i nie podejmuje sie oceny poszczegolnych rund, ale wynik byl dla mnie podobnym zaskoczeniem jak dla Nicka, dla mnie on zdominowal te walke.

   

  Najsmutniejsze w tej sytuacji jest to, ze mistrzem UFC mozna zostac cofajac sie przez pelnych 5 rund (chcialbym zobaczyc jakies statystki podsumowujace czas, kiedy Carlos sie cofa) i zadajac sporadycznie, nie robiace krzywdy, malo efektywne niskie kopniecia. Rozumiem, ze mozna wygrac walke low-kickami, tak jak to np zrobil Aldo na Faberze, tylko brazylijczyk zdemolowal przeciwnika, a Condit wiekszej krzywdy Nickowi tym nie wyrzadzil.

   

  Komentarz Nicka po walce podsumowuje wszystko.

   

  Moze nie jestem zbyt obiektywny ze wzgledu na sympatie do Diaza, ale jego dominacja wydawala mi sie bezdyskusyjna.

   

   

  Ja z kolei byłem za Diazem (należy do mojego top 5) i zobaczyłem , jak Condit jest wszechstronny, szybki, opanowany , o świetnej kondycji

  rzeczywiscie, jego wszestronnosc w tym starciu, az bila po oczach….

 226. Panowie, a co z resztą walk?
  Samą galą mam zamiar obejrzeć o 14 w OS, wiadomo, że to nie to samo co na żywo, ale jak już i tak znam wyniki to może dalibyście jakieś info czy pozostałe walki z MC dały radę?

 227. @Pawelfreeman- ja również lubie fighterów w stylu Wanderleia czy dawnego Rampa, ale spójrz na to że do tej pory to jedyna taka walka w karierze Condita (osobiście mi się podobała chociaż mniej niż inne, ale to w tej chwili nie ma znaczenia) i raczej w inny sposób nie miałby szans z Diazem, a co do tego że uciekał i notorycznie unikał walki to ja to widziałem trochę inaczej: Condit nie unikał każdej wymiany ciosów, a tych które były na krótszym dystansie.
  Zresztą czysto teoretycznie jaki ty byś miał gameplan na walke z kimś takim jak Diaz, bo jak ja bym ustalał to może bym zadawał więcej low kicków ( a Diaz to spryciarz co chwilę zmieniał wykroczną nogę i to sprawiało że Condit nie mógł go spowolnić).
  A i bierz pod uwagę ze starał się zadawać latające kolana i backfisty a tych ciosów raczej nie zadaje się aby wypunktować przeciwnika.
  Do tego szacun, bo chyba jako jedyny ( bez urazy dla nikogo) inteligentnie przedstawiłeś argumenty przeciw Carlosowi.

 228. Kapitalny powrót Fabricia! Dla mnie bohater gali. Znakomity występ przeciw Royowi. Widać znaczące postępy w stójce. Mam nadzieję, że dadzą mu Mira. Może nawet o pretendenta;)

  Condit mnie mimo wszystko zaskoczył. Myślałem, że przeciwko Nickowi nie będzie miał nic do powiedzenia. Chyba za bardzo wierzę w braci Diaz.

  Efektowny debiut Thompsona. Może namiesza w swojej dywizji.

 229. najpierw pieknie zaczal Josh, potem mega zawalczyl Fabrico, no i potem ogladam Diaza, moze dlatego ze bylem za nim tak bardzo ale wydawalo mi sie ze Condit tego nie wygral… no cozobejze dzis jeszcze raz i zobacze jak to bylo

   

  ale najwazniejsze ze Josh i Fabricio do przodu!! Fabricio naprawde sporo ciekawych rzeczy pokazal

 230. @Gambit- Barao vs. Jorgensen OK, Werdum vs. Nelson genialne starcie, a Koshcek vs. Piere to najnudniejsza walka na gali

 231. @Gambit

  Inne walki dały radę.Proponowałbym tylko na walce Koshecka iść zjeść rosół na 15 minut, bo tego akurat nie dało się oglądać. Reszta na +, szczególnie Werdum vs nelson

 232. Condit tego nie wygrał tylko wypunktował jego walka z GSP będzie mega nudna.

 233. Wygrał lepszy… Tyle.

  Jeżeli Condit wygrał w kiepskim stylu – to Diaz przegrał w takim samym.

 234. Diaz w tej walce bezradny jak dziecko … wystarczylo miec podobne warunki fizyczne i nie wdawaj sie w bojke ..
  Szkoda mi Nelsona … kiepski game-plan.

 235. Pewnie będzie próbował swoich sił w boksie :D, już to widzę jak UFC i ich prawnicy mu dadzą :D.
  Condit unikał walki? Popatrzcie na statystyki + jak wyglądał ryj Diaza po walce. I jakim cudem miał wygrać Diaz, skoro zadał mniej ciosów? Wiedział, że może przegrywać, ale wolał pajacować niż próbować to zmienić w jakiś sposób.

 236. Skoro można wyleżeć decyzję, to Condit ją sobie wybiegał. Brawa dla Fabricio.   

 237. Jestem zawiedziony zwycięstwem Condita, dla mnie walke absolutnie zdominował Diaz ale cóż bywa i tak. A jak cudownie wyleczony GSP wróci obejrzymy mega nudną walkę tego jestem pewien, niestety :/

 238. Wszystko kręci się wokół Jacksona, ograniczył ofensywę bokserską i grapplerską Condita na którą Diaz by odpowiedział, zastępując to technikami kopanymi na ktore Diaz już odpowiedzi nie miał…

  Oto główny winowajca: