Zobaczcie pierwsze spotkanie twarzą w twarz aktualnego mistrza kategorii lekkiej UFC, Khabiba Nurmagomedova, z tymczasowym mistrzem, Dustinem Poirierem. Panowie zmierzą się ze sobą 7 września na UFC 242 w Abu Dhabi.

26 KOMENTARZE

 1. Khabib trochę zniesmaczony, że nie walczy z Fergusonem. Widać, że mega zależy mu na walce z Tonym i ta walka z Poirierem ewidentnie z przymusu

 2. Khabib trochę zniesmaczony, że nie walczy z Fergusonem. Widać, że mega zależy mu na walce z Tonym i ta walka z Poirierem ewidentnie z przymusu

  Jak on dziękuje allahowi że tym razem mu się udało wywinąć od wpierdolu Fergusona

 3. Khabib trochę zniesmaczony, że nie walczy z Fergusonem Conorem.

  I trochę zesrany. :jimcarrey:

  Musiałem szpilę wbić. :mamed:

 4. Pierdolicie jak zwykle ale to naprawdę ciekawie zapowiadająca się walka.

  Wszyscy raczej patrzą na to zestawienie realnie,Dustin jest solidny w każdej płaszczyźnie ale w niczym nie jest wybitny,typowy rzemieślnik.Raczej obskoczy wpierdol jak nie trafi lujem.Tylko żelazny Tony i jego mordercza presja są w stanie przełamać i ubić Khabiba,nikt inny na dzień dzisiejszy.

 5. Wszyscy raczej patrzą na to zestawienie realnie,Dustin jest solidny w każdej płaszczyźnie ale w niczym nie jest wybitny,typowy rzemieślnik.Raczej obskoczy wpierdol jak nie trafi lujem.Tylko żelazny Tony i jego mordercza presja są w stanie przełamać i ubić Khabiba,nikt inny na dzień dzisiejszy.

  Amen. Całym sercem za diamontem, ale wiemy jak bedzie. Czekamy na Tonego – jedyna nadzieja na wyjebanie skromnego humble jakbukda tatakazał kaboba

  Lubie jak mistrz zna angielski i jest samodzielny – kabob zabija wszelki polot tego sportu swoim mruczeniem i zakodowanymi w bani tekstami

 6. Wy chyba nie doceniacie faktu, że Khabib nie będzie miał wielkiej przewagi fizycznej, a na tym opiera się siła jego stylu.

 7. Amen. Całym sercem za diamontem, ale wiemy jak bedzie. Czekamy na Tonego – jedyna nadzieja na wyjebanie skromnego humble jakbukda tatakazał kaboba

  Lubie jak mistrz zna angielski i jest samodzielny – kabob zabija wszelki polot tego sportu swoim mruczeniem i zakodowanymi w bani tekstami

  Świetny awatar kolego,szanuje jak pojebion:OK:

 8. Wy chyba nie doceniacie faktu, że Khabib nie będzie miał wielkiej przewagi fizycznej, a na tym opiera się siła jego stylu.

  Siła stylu Khabiba opiera sie na kurewsko skutecznym sambo z domieszką zapasów oraz tym że w łapach ma siłowniki hydrauliczne tzn.jak złapie to już za huja nie puści.Taki Johnson też ułomkiem nie jest a w przerwie między rundami stwierdził krótko:"on jest za silny".RDA wydaje mi sie silniejszy i bardziej dojebany niż Dustin a też wiemy jak wyglądał na tle Nurmy.Chciałbym żebyś miał racje i żeby Porier mu sie postawił i wygrał no ale niestety nie widze tego.

 9. Od Maxa też Dustin miał dostać na cytrynę. Ja tam go nie skreślam gość od początku trenował zapasy, ma świetną stójkę, walczy z odwrotnej pozycji. To nie jest łatwy rywal i z kimś takim jeszcze Khabib nie walczył.

 10. Siła stylu Khabiba opiera sie na kurewsko skutecznym sambo z domieszką zapasów oraz tym że w łapach ma siłowniki hydrauliczne tzn.jak złapie to już za huja nie puści.Taki Johnson też ułomkiem nie jest a w przerwie między rundami stwierdził krótko:"on jest za silny".RDA wydaje mi sie silniejszy i bardziej dojebany niż Dustin a też wiemy jak wyglądał na tle Nurmy.Chciałbym żebyś miał racje i żeby Porier mu sie postawił i wygrał no ale niestety nie widze tego.

  Mi sie wydaje, że Khabib nie miałby szans z takim Usmanem. Johnson walczy teraz przecież w piórkowej, więc nic dziwnego, ze coś takiego powiedział. Porównujemy Dustina do RDA sprzed 3-4 lat, wg mnie takie porównania nie mają sensu, dodatkowo RDA udowodnił w 170, że ma problemy z dobrymi zapaśnikami, grapplerami. Nie dość tego RDA po walce z Khabibem zawalczył chyba po kilkunastu tygodniach, więc Khabib go zwyczajnie wypunktował i nic poza tym.

 11. Wy chyba nie doceniacie faktu, że Khabib nie będzie miał wielkiej przewagi fizycznej, a na tym opiera się siła jego stylu.

  Będzie miał przewage siłową oraz kondycyjną i to w potężnej skali młody człowieku

 12. Wy chyba nie doceniacie faktu, że Khabib nie będzie miał wielkiej przewagi fizycznej, a na tym opiera się siła jego stylu.

  wedlug DC, na treningach Khabib radzil sobie silowo z Rockholdem. Mysle, ze bedzie mial spora przewage sily fizycznej(mozliwe, ze najsilniejszy zawodnik w lekkiej no na pewno w czolowce) nad Dustinem a ze gabarytowo nie bedzie przewazal to juz mniej wazne bo jakos szczegolnie w tej kwestii, tez od Poirera nie odstaje.

 13. wedlug DC, na treningach Khabib radzil sobie silowo z Rockholdem. Mysle, ze bedzie mial spora przewage sily fizycznej(mozliwe, ze najsilniejszy zawodnik w lekkiej no na pewno w czolowce) nad Dustinem a ze gabarytowo nie bedzie przewazal to juz mniej wazne bo jakos szczegolnie w tej kwestii, tez od Poirera nie odstaje.

  To jest oczywiste. Kim jest rockhold w porównaniu z tymi wszystkimi zapasnikami klasy swiatowej z którymi khabib przez lata trenowal w dagistanie.

 14. wedlug DC, na treningach Khabib radzil sobie silowo z Rockholdem. Mysle, ze bedzie mial spora przewage sily fizycznej(mozliwe, ze najsilniejszy zawodnik w lekkiej no na pewno w czolowce) nad Dustinem a ze gabarytowo nie bedzie przewazal to juz mniej wazne bo jakos szczegolnie w tej kwestii, tez od Poirera nie odstaje.

  Nie radził tylko potrafił wytrzymać dość długo i stawiać opór. Rockhold go dominował po jakimś czasie. Nie chce tu nic oczywiście ujmować Khabibowi bo to jest kurewsko imponujące.

  krótki filmik ale bardziej jako ciekawostka

 15. To jest oczywiste. Kim jest rockhold w porównaniu z tymi wszystkimi zapasnikami klasy swiatowej z którymi khabib przez lata trenowal w dagistanie.

  no jest gosciem startujacym trzy kategorie wyzej, na roztrenowaniu przekraczajacym smialo 100kg. Do tego ma opinie mega silnego dzika, z jego dosiadu praktycznie malo kto potrafi sie wydostac. To wszystko dobitnie swiadczy o tym z jakim powerem mamy do czynienia w przypadku Nurmy. 😉

 16. Nie radził tylko potrafił wytrzymać dość długo i stawiać opór. Rockhold go dominował po jakimś czasie. Nie chce tu nic oczywiście ujmować Khabibowi bo to jest kurewsko imponujące.

  no "radzil sobie" w sensie, ze potyczka byla w miare zacieta a nie ze go tlamsil czy tam cos

 17. Wszyscy raczej patrzą na to zestawienie realnie,Dustin jest solidny w każdej płaszczyźnie ale w niczym nie jest wybitny,typowy rzemieślnik.Raczej obskoczy wpierdol jak nie trafi lujem.Tylko żelazny Tony i jego mordercza presja są w stanie przełamać i ubić Khabiba,nikt inny na dzień dzisiejszy.

  Bardzo prawdopodobne, że masz rację. Co nie zmienia faktu, że Dustin….tanio skóry nie sprzeda 😛

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.