Jeden z najbardziej popularnych zawodników UFC, Dustin Poirier, wyznał, że pracuje nad występem na jubileuszowej gali UFC 300. Poirier w przeszłości dawał znać, że jest otwarty na zestawienia z m.in. Justinem Gaethje czy Conorem McGregorem.

Dustin Poirier od jakiegoś czasu zapowiada swój kolejny występ w oktagonie UFC. The Diamond chciałby wystąpić na jubileuszowej gali UFC 300, która odbędzie się prawdopodobnie wiosną 2024 roku. Poirier na swoim profilu na X dał znać, że pracuje z organizacją nad swoją kolejną walką właśnie w tym terminie.

Pracujemy nad czymś.

34-letni Poirier (MMA 29-8, 1 NC) w ostatniej walce został brutalnie znokautowany wysokim kopnięciem przez byłego rywala, Justina Gaethje’ego na UFC 291 w lipcu tego roku. Stawką pojedynku był wyjątkowe trofeum – pas BMF. Poirier w 2019 roku był tymczasowym mistrzem wagi lekkiej UFC. Dwukrotnie rywalizował o pas dywizji, jednak za każdym razem przegrywał przez poddanie. Poirier zajmuje obecnie 3. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC. W przeszłości wygrywał z m.in. Conorem McGregorem, Danem Hookerem, Michaelem Chandlerem czy Maxem Hollowayem. 22 z 29 zwycięstw w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,912 komentarzy 2,950 polubień

Jeden z najbardziej popularnych zawodników UFC, Dustin Poirier, wyznał, że pracuje nad występem na jubileuszowej gali UFC 300. Poirier w przeszłości dawał znać, że jest otwarty na zestawienia z m.in. Justinem Gaethje czy Conorem McGregorem. Dustin Poirier od jakiegoś czasu zapowiada swój kolejny występ w oktagonie UFC. The Diamond chciałby wystąpić na jubileuszowej gali UFC 300, która […]

Odpowiedz polub

click to expand...