Dustin Poirier wystąpi na podczas UFC 303 w nowej roli. The Diamond będzie analizował walki wraz z Chaelem Sonnenem czy Teddym Atlasem przed hitową galą w Las Vegas.

Dustin Poirier to były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej UFC, który nigdy nie zdobył prawowitego tytułu. W ostatnim pojedynku miał na to kolejną w karierze szansę, ale nie wykorzystał jej – przegrał z Islamem Makhachevem przez poddanie na UFC 302 w czerwcu tego roku. Później wyznał, że być może była to jego ostatnia walka w karierze w MMA.

El Diamante nie wykluczał jednak bycia zaangażowanym w mieszane sztuki walki tylko w innej roli. Teraz okazuje się, że zobaczymy go jako jednego z analityków pojedynków przy okazji gali UFC 303. Poirier dołączy do m.in. Chaela Sonnena czy legendarnego trenera boksu, Teddy’ego Atlasa i będzie dyskutował z nimi na temat walk podczas gali w T-Mobile Arena w Las Vegas.

35-letni Poirier (30-9, 1 NC MMA) może teraz czekać dłuższa przerwa przez urazy, których doznał przed i w trakcie walki z Makhachevem. Do walki z mistrzem wchodził po spektakularnej wygranej przez nokaut z młodszym Benoit Saint-Denisem. Nie wiadomo czy potwierdzą się jego słowa dotyczące sportowej emerytury. Wielu specjalistów wierzy, że Poirier mógłby nadal rywalizować z najlepszymi w oktagonie UFC. Sam jednak zawodnik wielokrotnie dał znać, iż chciałby spędzić więcej czasu z rodziną i nie wie czy chce kontynuować swoją przygodę w klatce MMA. El Diamante 23 z 30 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Nadal nie podjął on ostatecznej decyzji wobec swojej dalszej przygody w oktagonie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,576 komentarzy 48,970 polubień

Jako że nam i tak wszystko zagłusza pierdolenie o dupie marinie Jurasa And Janisza to mi to szczerze koło dzyndzla lata.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of beef
beef

KSW
Featherweight

5,024 komentarzy 10,414 polubień

Chaelem Sonnenem czy Teddym Atlasem

zdecyduj się :waldeklaugh:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,975 komentarzy 29,836 polubień

zdecyduj się :waldeklaugh:

Skoro bez różnicy, to po co słuchać, nie mówiąc o przepłacaniu? :DC:

Odpowiedz 1 Like