Dustin Poirier krótko odpowiedział Islamowi Makhachevowi, który uważa, że wygra z nim przez duszenie. El Diamante jest przekonany, że znokautuje przeciwnika i zostanie nowym mistrzem kategorii lekkiej UFC.

Już 1 czerwca na UFC 302 zobaczymy starcie mistrzowskie w dywizji do 70 kilogramów największej organizacji MMA na świecie. Islam Makhachev będzie bronił tytułu przeciwko doświadczonemu Dustinowi Poirierowi. The Diamond kolejny raz spróbuje zostać mistrzem kategorii lekkiej UFC. Makhachev jest przekonany, że podda rywala co zdradził w rozmowie z Yahoo! Sports.

Zaczniemy walkę i go obalę. On będzie chciał mnie udusić gilotyną. Obronię jego próbę, zadam mu kilka ciosów, później odda plecy i go poddam.

Poirier w rozmowie z tą samą platformą krótko odpowiedział na predykcję Makhacheva.

Znokautuję go, będzie leżał nieprzytomny, a sędzia będzie ściągał mnie z niego.

Jeśli Poirier (30-8, 1 NC MMA) rzeczywiście znokautuje Makhacheva to będzie mógł pochwalić się wygranymi w ten sposób z m.in. Conorem McGregorem, Justinem Gaethje czy Eddiem Alvarezem. 15 z 30 zwycięstw w karierze zdobywał przez KO/TKO. Dodatkowo 8 razy poddawał rywali. Obecnie El Diamante zajmuje 4. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC. W przeszłości był tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej UFC, ale nigdy nie miał prawowitego tytułu. UFC 302 odbędzie się 1 czerwca w New Jersey.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dijaz
Dijaz

M-1 Global
Middleweight

3,789 komentarzy 7,809 polubień

Też tak to widzę Dustin. Jedziesz z podrabiańcem!

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of warzywko
warzywko

Brutaal
Bantamweight

469 komentarzy 1,526 polubień

opinie ekspertow jak zwykle podzielone

Odpowiedz 2 polubień