Daniel Omielańczuk zalicza kolejny udany występ w formule kickboxingu! Warszawiak w drugiej rundzie rozbija Ukraińca Yuriiego Gorbenko.

Daniel Omielańczuk skupił się bardziej na wyprowadzaniu niskich kopnięć, sporadycznie dokładając do tego pojedyncze sierpy bądź proste na korpus rywala. Na dwie minuty przed końcem Ukrainiec po jednej z akcji Polaka upadł na deski. Po wznowieniu Omielańczuk kontynuował to do czego zdążył przyzwyczaić, w pewnym momencie przestrzeliwując mocnym sierpem. Na sam koniec Polak wyłapał kopnięcie Ukraińca i sam odpowiedział tym samym.

Już na początku drugiej rundy Polak zamknął rywala w narożniku, a chwilę potem wystrzelił mocnym okrężnym kopnięciem, po którym reprezenant Ukrainy był liczony! Yurii Gorbenko próbował się odgryźć swoim prawym, jednak Polak celnie zdzielił na korpus, a wbitego w liny rywala sklinczował i wypuścił na gardę mocne kolano. Akcja przeniosła się do równoległego narożnika, gdzie po kolejnej kombinacji Polaka Gorbenko znów był liczony. Po wznowieniu Polak bez skrupułów obijał zmęczonego już Ukraińca, w pewnej chwili zahaczając go obrotówką. Kiedy akcja nieco się uspokoiła, Polak wyprowadził potężny prosty, po którym Ukrainiec poleciał na deski i walka została przerwana!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.