Dricus Du Plessis nie zamierza zmieniać swojego nastawienia w klatce podczas pojedynku mistrzowskiego z Seanem Stricklandem. Były mistrz KSW zmierzy się z aktualnym mistrzem UFC na styczniowej gali UFC 297 w Kanadzie.

Du Plessis, były podwójny mistrz organizacji EFC oraz były mistrz KSW, 20 stycznia 2024  roku na UFC 297 w Kanadzie zmierzy się z Seanem Stricklandem. Będzie to szansa dla Afrykanera na zdobycie największego trofeum w MMA. Do walki ze Stricklandem wejdzie po wygranej z Robertem Whittakerem przez nokaut. W rozmowie z My MMA NewsStillknocks wypowiedział się na temat zestawienia z mistrzem kategorii średniej UFC.

Jedna rzecz, która zszokuje sporo osób to moje podejście do tej walki. Od pierwszej sekundy pojedynku będę szedł do przodu, tak jak zawsze. Jak tylko zobaczę okazję to skończę tę walkę. Moja szczera predykcja – nie ma szans, że dojdziemy do mistrzowskich rund.

Myślę, że to będzie ekscytująca walka. Miałem świetne występy w oktagonie UFC, miałem też słabe walki, czy to w UFC czy poza organizacją. Są walki, które wygrałem, ale nie byłem zadowolony ze swojego występu, a były też przegrane, kiedy byłem zadowolony ze swoich akcji. Nigdy jednak nie dałem nudnego pojedynku. Sean Strickland dawał mało ciekawe walki, ale kiedy zestawicie nas ze sobą, dostaniecie walkę dwóch gości, którzy nie boją się walczyć. On się nie cofa i obiecuję wam, że ja też nie będę.

Du Plessis (20-2 MMA) ma obecnie bilans 6-0 w oktagonie UFC. Afrykaner to numer 1. kategorii średniej UFC, a na znakomitą pozycję w rankingu awansował właśnie po wygranej z Robertem Whittakerem na UFC 290 w lipcu tego roku. Były mistrz polskiej organizacji KSW walczył w oktagonie z m.in. Derekiem Brunsonem czy Darrenem Tillem. 29-latek może pochwalić się niezwykłą statystyką – aż 19 z 20 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Do pojedynku Du Plessisa ze Stricklandem dojdzie 20 stycznia 2024 roku w Toronto na UFC 297.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,906 komentarzy 2,927 polubień

Dricus Du Plessis nie zamierza zmieniać swojego nastawienia w klatce podczas pojedynku mistrzowskiego z Seanem Stricklandem. Były mistrz KSW zmierzy się z aktualnym mistrzem UFC na styczniowej gali UFC 297 w Kanadzie. Du Plessis, były podwójny mistrz organizacji EFC oraz były mistrz KSW, 20 stycznia 2024 roku na UFC 297 w Kanadzie zmierzy się z […]

Odpowiedz polub

click to expand...