Niewykluczone, że już na wrześniowej gali KSW 50 w Londynie zobaczymy powrót do klatki Dricusa Du Plessisa (12-2). „Stillknocks” wyraźnie celuje w najbliższe wydarzenie polskiej organizacji, wyzywając do walki Aleksandara Ilica (11-2).

Hej Joker! Spotkajmy się w klatce na #KSW50 w Londynie! Zwycięzca otrzyma miano głównego pretendenta do walki o pas. StillKnocks vs The Joker! Co o tym myślisz Aleksandar „Joker” Ilic?

W ostatniej walce Du Plessis przegrał w trzeciej rundzie z Roberto Soldiciem. Było to rewanżowe starcie za walkę z gali KSW 43, gdzie 25-latek pokonał aktualnego mistrza wagi półśredniej. Wcześniej „Stillknocks” odprawiał takich zawodników, jak Rafał Haratyk czy Yannick Bahati.

„Joker” po czterech zwycięstwach z rzędu trafił do organizacji KSW, gdzie zadebiutował efektownie nokautując Damiana Janikowskiego.

25 KOMENTARZE

 1. Zapiszcie datę i godzinę. Pierwszy wpis FAMEMMA nie o FAMEMMA! 😀

  już MMARocks promuje FAMEMMA na równi z KSW, więc moja misja zakończona

 2. Git, w końcu Dricus wygrał raz z Slodicem którym się tak wszyscy jarają, w tym ja. Fajnie jakby wygrał i później walka z Mańkowskim

 3. Spoko opcja. Jestem za!

  PS. Dziwne że KSW nie próbuje przejąc Haratyka do siebie

  Za mało lajków ma.i podobno herbaty nie gotuje

 4. Git, w końcu Dricus wygrał raz z Slodicem którym się tak wszyscy jarają, w tym ja. Fajnie jakby wygrał i później walka z Mańkowskim

  Borys to najprędzej do lekkiej pójdzie teraz

 5. Du Plessis faworytem i to sporym moim zdaniem, ale nie skreślałbym Jokera może znowu zaskoczyć i wyczarować KO/TKO

 6. KSW przejęte przez zagraniczniaków. Mamed emerytura, Pudzian może na koniec roku wróci, Borys i Makrela oklep straszny, Bedorf to samo, Gamer out także bardzo ciekawie się robi.  Zastanawiam się co będzie jak wszyscy zagraniczni zawodnicy stwierdza że oni to pierdolą i nie chcą walczyć już w KSW.

 7. Zastanawiam się co będzie jak wszyscy zagraniczni zawodnicy stwierdza że oni to pierdolą i nie chcą walczyć już w KSW.

  Jak to co? Kara 800 000 złotych.

 8. Że niby Borys zszedł do lekkiej? Coś mnie ominęło?

  Aleś wykopał. No już dawno temu miał jakąś przygodę w LW i nie poszło dobrze, szczegółów nie pamiętam (bez przesady) ale możesz doczytać :beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.