Podczas gali organizacji Bellator, która odbędzie się 24 czerwca w Nowym Jorku, dojdzie do pojedynku o pas mistrzowski pomiędzy Douglasem Limą i nowym nabytkiem organizacji Lorenzem Larkinem. Amerykanin po dwóch ostatnich zwycięstwach w UFC przeszedł do konkurencyjnej organizacji i od razu otrzymał szansę walki o pas. Nie przeszkadza to Limie, który w rozmowie z MMA Fighting powiedział:

Nie jestem zaskoczony tym, że dali mu szansę walki o pas, ponieważ on jest po dwóch dobrych zwycięstwach. Pokonał dwóch zawodników z pierwszej dziesiątki, twardych przeciwników. Cieszę się, że będę się mógł z nim zmierzyć. Cieszę się tym bardziej, że walka odbędzie się w Nowym Jorku. To świetne zestawienie.

Lima dodał również, że nie rozumie jak UFC może wypuszczać od siebie takich dobrych zawodników.

Nie rozumiem dlaczego wypuszczają takich zawodników jak Lorenz czy Ryan Bader. To oczywiście jest dla nas dobre, ponieważ mamy nowe wyzwania. Wiele osób mówi, że zawodnicy UFC są lepsi, dzięki temu możemy pokazać, że potrafimy konkurować ze wszystkimi. To jest świetna motywacja, ponieważ mogę udowodnić swoją wartość, a chcę konkurować z najlepszymi.