Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Douglasa Limy, którego walka z Lorenzem Larkinem została skrytykowana przez Rory’ego MacDonalda. Mistrz Bellatora na łamach serwisu Champions.co odniósł się do słów pretendent, który komentując ostatnie starcie o pas powiedział, że był zawiedziony oglądając tę walkę, a Lima i inni zawodnicy Bellatora zostaną przez niego pokonani i staną się kolejnymi ciałami w grobie.

Rory może sobie gadać na co tylko ma ochotę. Odpowie jednak za to, gdy wejdzie do klatki ze mną. Zamierzam mu pokazać dlaczego to ja jestem mistrzem i dlaczego on się myli. Pobiję go.

Lima chciałby, aby do tej walki doszło jeszcze w tym roku, ale najpierw musi sprawdzić czy nie ma złamanej stopy.

Wydaje mi się, że ta walka może być zestawiona na wrzesień, ale najpierw muszę zrobić prześwietlenie stopy. Jeśli jest z nią wszystko ok, wtedy możemy walczyć we wrześniu lub październiku. Chcę walczyć z nim tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Zróbmy to więc w tym roku. Chcę bronić pasa, kończyć zawodników przed czasem i zatrzymać tytuł na zawsze. Wydaje mi się, że mam jeszcze jakieś osiem lat kariery, chciałbym więc bronić pasa przeciwko wszystkim najważniejszych pretendentom.

 

6 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że bellator przebił ofertę ufc i Rory tam wylądował, teraz musi obijać jakichś lamów, limów, czy chuj wie kogo tam jeszcze :no no:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.