Finał turnieju kategorii półśredniej organizacji Bellator MMA odbędzie się 26 października w Uncasville. Rory MacDonald zawalczy wtedy drugi raz z Douglasem Limą. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej, pas za wygranie turnieju oraz 1 milion dolarów.

Pierwsza walka obu panów odbyła się w styczniu 2018 roku. Wtedy MacDonald po świetnej i emocjonującej walce wygrał przez decyzję sędziowską. Po tym starciu otrzymał on walkę o pas mistrzowski kategorii średniej – wtedy zmierzył się z Gegardem Mousasim, który odprawił go przez TKO.

W pierwszej walce turnieju MacDonald (21-5-1 MMA) zremisował z Jonem Fitchem. W wywiadzie po walce otwarcie wyznał, że nie wie czy będzie chciał kontynuować karierę jako zawodnik MMA. Po dwóch miesiącach wrócił do klatki Bellator MMA, aby pokonać Neimana Gracie.

Lima (31-7 MMA) najpierw wygrał w turnieju z Andeyem Koreshkovem, a później znokautował Michaela Page’a. Brazylijczyk występuje w Bellator MMA już 8 lat. W tym czasie zawalczył 16 razy.

7 KOMENTARZE

 1. Taka bitka będzie, a tu zero zainteresowania. Haha.

  Dziwnie, bo zawsze lubiłem Rory'ego, ale Douglas po ostatnich wyczynach mega urósł w moich oczach. Faza.

 2. Wiesz jaśnie oświecony król Conor się płaszczy, płacze, przeprasza, odkupuje winy. :jjsmile:

  Mam nadzieje, że Rory przypadkiem nie zacznie  sobie  znowu w trakcie walki gawędzić z Bogiem

 3. Taka bitka będzie, a tu zero zainteresowania. Haha.

  Dziwnie, bo zawsze lubiłem Rory'ego, ale Douglas po ostatnich wyczynach mega urósł w moich oczach. Faza.

  Mniej więcej tyle zainteresowania co pod newsami o KSW na zagranicznych portalach.

 4. Stary psychopatyczny Rory zjada Limę na podwieczorek, ale ostatnio jakiś normalny się stał i przez to dostanie wpierdol.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.