Rory MacDonald, który czeka na swoją szansę boju o pas organizacji Bellator, skomentował niedawną walkę o mistrzostwo pomiędzy Douglasem Limą i Lorenzem Larkinem, w której to Lima wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Byłem naprawdę zawiedziony. Oczekiwałem dobrej walki. Odczuwałem sporą ekscytację oczekując na to starcie.

McDonald dodał również, że walcząc w taki sposób, nie widzi możliwości, aby ktoś mógł stawić mu opór.

Jeśli fighterzy myślą, że utrzymają swój pas walcząc tak przeciwko mnie, nie uda im się to. Zostaną przeze mnie skończeni. Będę kolejnymi ciałami w grobie.

Rory liczy, że w następnych swoich starciach będzie szybko kończył rywali.

To następny rozdział mojej kariery. Nie zamierzam bawić się w żadne gierki, będę szedł do przodu, aby skończyć rywali.

12 KOMENTARZE

 1. Mnie tam zawiodła postawa larkina. Jak oni tak mają walczyć o najwyższe trofea w organizacji to Rory ich tam pozabija.

 2. Przechodzi z UFC do Bellatora i jest zdziwiony/rozczarowany poziomem? Noł łej :mamed:. Widocznie myślał, że Bellator jest drugą największą organizacją na świecie. Młody jest i jeszcze sporo musi się nauczyć o tym sporcie.

 3. Przechodzi z UFC do Bellatora i jest zdziwiony/rozczarowany poziomem? Noł łej :mamed:. Widocznie myślał, że Bellator jest drugą największą organizacją na świecie. Młody jest i jeszcze sporo musi się nauczyć o tym sporcie.

  tylko przypomne, ze Rory w walce osmieszyl Woodleya, a Larkin pokonal Lawlera czy Masvidala

 4. tylko przypomne, ze Rory w walce osmieszyl Woodleya, a Larkin pokonal Lawlera czy Masvidala

  Wszystko co piszesz jest prawdą, ale: 1. Larkin – Masvidal split(bliska walka, która imo powinna pójść na konto Horhe), 2. Robbiego pokonał w 2012 roku, czyli…dawno. To było przed prime Robbiego. Teraz Larkin (tym bardziej Robbie) jest innym zawodnikiem.

 5. Przechodzi z UFC do Bellatora i jest zdziwiony/rozczarowany poziomem? Noł łej :mamed:. Widocznie myślał, że Bellator jest drugą największą organizacją na świecie. Młody jest i jeszcze sporo musi się nauczyć o tym sporcie.

  Każdy wie, że drugą organizacją jest KSW.  Rory wjedzie w nich jak dzik w żołędzie. Jeżeli będzie w formie jak na ostatniej walce to pas będzie jego. A potem czas na wyższe trofeum, czyli pas KSW

 6. Każdy wie, że drugą organizacją jest KSW.  Rory wjedzie w nich jak dzik w żołędzie. Jeżeli będzie w formie jak na ostatniej walce to pas będzie jego. A potem czas na wyższe trofeum, czyli pas KSW

  No nareszcie ktoś myślący logicznie!

 7. Będzie śmiesznie jak Rory zdobędzie dwa pasy w bellatorze 😀

  Przecież to jest bardzo możliwe.:lol: ja się w ogóle nie zdziwię.

  Zresztą Rory chyba tam chce walczyć nawet w kategorii openweight :crazy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.