zfzfz

Donald Cerrone zwyciężył swoją pierwszą walkę po laniu jakie mistrz Rafael dos Anjos sprawił mu niedawno. „Kowboj” poddał drugiego „Kowboja” przez duszenie trójkątne w pierwszej rundzie.

Alex zaczął dość agresywnie i atakował ciosami Donalda oraz zmniejszał dystans, starając się łapać rywala w tajski klincz. Kilkukrotnie się mu ta sztuka udała i wtedy dociskał rywala do siatki atakując ciosami podbródkowymi. Ewidentnie to on był w tym boju agresorem. Jednak w połowie pierwszej rundy poszedł za bardzo do przodu z ciosem, co wykorzystał Cerrone, który obalił Alexa w tempo. Po obaleniu wszystko potoczyło się już szybko. Donald pracował chwilę z półgardy, później przeszedł do dosiadu, a następnie założył trójkąt z góry, który Oliveira momentalnie odklepał; tak szybko, że aż „Amerykański Kowboj” musiał dać znać sędziemu, że już jest po walce.

Była to 37. walka Donalda Cerrone, z czego 16. wygrana przez poddanie.

29 KOMENTARZE

 1. Walka nadrobiona…chociaż dużo to nie powalczyli 🙂 Cowboy made it look so easy 🙂

  Niestety z przyzwyczajenia zdążyłem odpalić najpierw cohones i zobaczyłem nagłówek tego tematu – dzięki @Cloud za brak spoilera 😉

 2. Walka nadrobiona…chociaż dużo to nie powalczyli 🙂 Cowboy made it look so easy 🙂

  Niestety z przyzwyczajenia zdążyłem odpalić najpierw cohones i zobaczyłem nagłówek tego tematu – dzięki @Cloud za brak spoilera 😉

  Z drugiej strony jednak nie trudno się domyślić który z Kowbojów mógłby poddać rywala 😛

 3. Ten Yamasaki to jakiś przyglup. Tutaj trzeba mu pokazywać klepanie. W walce Cody-Mendez zastąpił drogę Codemu po knockdownie…

 4. Piękne to poddanie było!

  A Mario ładnie się zamulił.

  Ten Yamasaki to jakiś przyglup. Tutaj trzeba mu pokazywać klepanie. W walce Cody-Mendez zastąpił drogę Codemu po knockdownie…

  Mario zawsze był chujowy

 5. Mario zawsze był chujowy

  Ale tutaj to chyba przebił wszystko. Stał metr od nich i to jeszcze od strony z której wszystko było widać najlepiej. :crazy:

 6. Ciagle zapominam aby nie wchodzić na cohones zanim nie zobacze gali, bo oczywiscie w tytule tematu musiał tradycyjnie znalezc się spoiler :/

 7. Ciagle zapominam aby nie wchodzić na cohones zanim nie zobacze gali, bo oczywiscie w tytule tematu musiał tradycyjnie znalezc się spoiler :/

  Trochę tak, jakbyś skarżył się na telewizyjny serwis informacyjny, że ma w programie wiadomości 🙂

  E.: @down W takim razie wybaczcie

 8. Trochę tak, jakbyś skarżył się na telewizyjny serwis informacyjny, że ma w programie wiadomości 🙂

  Myślę, że TheChosen1 właśnie rzucił sucharem, którego powinieneś jak nikt inny rozpoznać :X

 9. Wygrał Greg Jackson, wygrało MMA. Donald wykorzystał luki brazylijskiego Kowboja, bo w stójce mogło być różnie. Szkoda, że tak krótko, gdy czeka się miesiącami na zawodnika.

 10. Donald Cerrone ze swoim stylem walki pasuje mi do Bellatora. Jest eksplozywny i idzie w bitkę, a parterze też potrafi zaskoczyć.

 11. Donald Cerrone ze swoim stylem walki pasuje mi do Bellatora. Jest eksplozywny i idzie w bitkę, a parterze też potrafi zaskoczyć.

  dla Gracie może, nie ?

 12. Donald Cerrone ze swoim stylem walki pasuje mi do Bellatora. Jest eksplozywny i idzie w bitkę, a parterze też potrafi zaskoczyć.

  Ja to bym chciał żeby tak większość z UFC walczyła, a nie punktować na wstecznym, obalić pod koniec rundy i ugrać decyzje.

 13. dla Gracie może, nie ?

  no właśnie to jest dowód na to jak "dobrze" januszki znają na Bellatorze i ich dużym parku zawodniczym. Ogarnij się koleżko…

 14. Ja to bym chciał żeby tak większość z UFC walczyła, a nie punktować na wstecznym, obalić pod koniec rundy i ugrać decyzje.

  czuję to samo oglądając zachowawcze walki w UFC.

 15. raczej 'wysypisku odpadów' z UFC.

  No właśnie i w ten sposób potwierdziłeś że jesteś Januszem, co spuszcza się nad KSW i największymi w UFC oraz że nie masz pojęcia na temat Bellatora, w którym zawodnicy z UFC stanowią bardzo mały procent ich parku zawodniczego.

 16. No właśnie i w ten sposób potwierdziłeś że jesteś Januszem, co spuszcza się nad KSW i największymi w UFC.

  Idź walczyć w Bellatorze. Paru tam obijesz i spuścisz sobie ciśnienie z kręgosłupa które wyładowujesz w internecie.

 17. Idź walczyć w Bellatorze. Paru tam obijesz i spuścisz sobie ciśnienie z kręgosłupa które wyładowujesz w internecie.

  tak jest Januszku.

 18. Idź walczyć w Bellatorze. Paru tam obijesz i spuścisz sobie ciśnienie z kręgosłupa które wyładowujesz w internecie.

  Polecam opcje ignore. Po twoich wypowiedziach już wiem, że rozmawiasz z Taranem 😆

 19. Polecam opcje ignore. Po twoich wypowiedziach już wiem, że rozmawiasz z Taranem 😆

  Pomyśle 😆 Internet jest pełny takich 'osobistości' więc zdążyłem się uodpornić i przyjmuje argumenty 'Januszowania' z uśmiechem:smile:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.