Zestawienie Donalda Cerrone z Robbiem Lawlerem to jedno z najlepszych starć na papierze jakie widzieli fani MMA. Walka odbędzie się 8 lipca na gali UFC 213. Będzie to powrót Lawlera po prawie roku przerwy od startów. Cerrone również przegrał w ostatniej walce – pokonał go Jorge Masvidal. Teraz Kowboj zapowiada wojnę w oktagonie, z której musi wyjść zwycięsko.

Robbie reprezentuje starą szkołę, tak jak ja. Ktoś z nas przegra, ale myślę, że on się tym nie przejmuję. Ja zresztą też. Wejdę tam i będę się z nim napier*alał, dam fanom widowisko. To walka dla mnie. Kocham takie starcia. Nie ma innego miejsca, w którym wolałbym być. Szansa bójki z jednym z najlepszych? Proszę Was, uwielbiam takie pojedynki!

To będzie walka roku. Walka o wszystko,  walka mojego życia. Nie mogę się doczekać. Jestem podekscytowany. Nie wiem dlaczego muszę w ogóle sprzedawać tę walkę. Jeśli jesteś fanem MMA i nie będziesz oglądał tego starcia to pier*ol się. Tyle mam do powiedzenia.

Na ten moment główną walką UFC 213 nadal jest starcie Cody’ego Garbrandta z TJ Dillashawem, jednakże nie wiadomo czy No Love nie będzie zmuszony wycofać się z tego pojedynku z powodu problemów z kręgosłupem.

3 KOMENTARZE

  1. To ma być co-main event czy 3-rundówka? Chuj z tymi skrzatami, robić z tego 5-rundówkę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.